Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5 2.7T] nowy soft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sugeruje przedtem wywalić wszystkie katalizatory i wstawić proste rury :th:

Opublikowano
  • Autor

Norbi gratulation!!!, Rogal Tobie też!!!. Ja też tak chcę 321 PS Norbi pochwal się trochę więcej, wiesz że nie dam Ci spokoju .....koszt , czas itd......Cholera, ale poszedłeś....Chyba znowu niedługo odwiedzę stolicę....

Czas to 3 hamowania + wgranie programu. Wszystko 2 godz. roboty. Koszty podam na PW ;)
Opublikowano

no BRAVO teraz toż to chyba zapi%$$# od 3000rpm, mniammmm muszę się wkońcu wybrać na spota i poproszę o jazdę próbną.

Opublikowano

Wielkie gratulation dla Rogala (neu miszcz benzin) i Norbiego :)

Szkoda że nie mam turbinek...... :tongue4:

Opublikowano

gratki DZIKU !! :oklaski: co na to poziek ?? będzie coś dalej rezał ?? :D

Opublikowano

:shocked: no się robi grubo, Norbi Ty masz zamiar jakieś mody robić oprócz softu ?

graty dla obu panów, rzecz jasna

Opublikowano

Niezly przyrost z serri na modowanego. prawie jak w TDI :>

Opublikowano
  • Autor

gratki DZIKU !! :oklaski: co na to poziek ?? będzie coś dalej rezał ?? :D

Już chyba wszystko wyrezał :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 17:50 _________________________________________________

:shocked: no się robi grubo, Norbi Ty masz zamiar jakieś mody robić oprócz softu ?

graty dla obu panów, rzecz jasna

Wiesz Pre zastanawiam się, bo chyba szybko go nie sprzedam(za dobrze się sprawuje i za bardzo go lubie), a po drugie na co zamienić? Tylko chyba na RS4 B5 ale to zupełnie inna bajka finansowa :confused4: tak czy inaczej to moje marzenie
Opublikowano

Norbi , zakujesz silniczek , intercooler wiekszy no i większe turbawki i będzie nawet lepiej niż RS4, no chyba że się mocno mylę.... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie mylisz się stary,z tym że nie trzeba zakuwać żeby była 4 z przodu, ale mam takiego majstra w wawce i swoje 1.8T wyrezał pięknie, zajeło to rok :shocked:,ma teraz 300 albo coś około. I ten poświęcony czas i nerwy przerażaja mnie nieco przy ewentualnym zabieraniu sie do tematu, nie wspominając o kasie która w przypadku eSy musiałaby być podwojona, prawie w każdym przypadku.

Opublikowano

dokładnie, eSa to nie zwykła A4, tutaj w grę wchodzi większa kasa. ale wg mnie gra warta świeczki... :evil:

gratulacje programu, pięknie musi to latać...

Opublikowano

doje*ane ładnie koksu :evil: ... gratki ... :th:

Opublikowano
  • Autor

doje*ane ładnie koksu :evil: ... gratki ... :th:

No nie :thumbup:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ładnie.....,gratuluje!!! :) . Ja też zbieram graty do mojego moda do 1.8T, ale trwa to i trwa :kwasny: Nie będzie to 2.7BiT ale zawsze coś. Eeehhhh..... :confused4:

Opublikowano

ciekaw jestem kosztu dodatkowych 60KM w Twojej eSce (wszyscy wiedzą co ma 380KM ;) )

Opublikowano

ciekaw jestem kosztu dodatkowych 60KM w Twojej eSce (wszyscy wiedzą co ma 380KM ;) )

niestety bez wiekszych turbin (k04) nie ma szans sie zblizyc nawet do 350KM

co nie zmienia faktu, ze eska Norbiego to wyjatkowo zdrowy i DOINWESTOWANY pojazd :polew:

Opublikowano

ciekaw jestem kosztu dodatkowych 60KM w Twojej eSce (wszyscy wiedzą co ma 380KM ;) )

niestety bez wiekszych turbin (k04) nie ma szans sie zblizyc nawet do 350KM

co nie zmienia faktu, ze eska Norbiego to wyjatkowo zdrowy i DOINWESTOWANY pojazd :polew:

Chyba Poziu nie możesz spać w tych USA. Szacuneczek dla obydwóch. :afro:

Opublikowano

Spie spokojnie :) moje zabawki do auta juz do mnie ida :)

Opublikowano
  • Autor

Poź ma racje już więcej nie da rady bez istotnych zmian. Myśle nad zrobieniem centralnego coolera w Eltecu, bo lato się zbliża,a wysokie temperaturki koni nie dorzucą :confused4:.

Tym czsem po świętach wymiana skrzyni, bo w obecnej synchronizatory powoli kucają i koledzy z klubu chcą mi tryby powyłamywać (prawda LukaszkuR):decayed:

Będzie nowy 1,2 i 3 bieg, reszta zostaje bo jest ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.