Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

napisalem do Jarko zobaczymy ;)

Opublikowano

Koszulki:

http://www.fruitoftheloom.eu/imprint2011/en/products/mens/t-shirts/61-044-0

lub

http://www.stedman.eu/Men-s-Collection/Prime-T-shirt.html

Cena:

W zależności od projektu ( ilości na Nim kolorów ) i od ilości zamówienia.

Wybierzcie coś, a ja Wam zrobię kalkulację dla 20, 30 i 40 sztuk.

Nadruk to sitodruk taki jak na koszulkach klubowych, pomorskich, kuj-pom, war-maz, batallionu i zlotowe z Piły :)

Opublikowano

Mój przyjaciel zajmuje sie takimi rzeczami. Zróbmy może ankiete żeby wylonić końcowy projekt koszulki i liste chętnych. Na spota wziolbym katalog z koszulkami i byście sobie wybrali jakie tam by pasowaly, a ja się dowiem później jaka cena. Tylko potrzebna lista chętnych, bo wiadomo im więcej tym niższa cena jednostkowa.

Opublikowano
  • Autor

nom niby tak tylko tak jak czytales na 1 stronie jeden chce to inny cos innego :) za duzo projektow zrobilem :wallbash: powinno byc jak za komuny 1 i juz

albo chcesz albo nie :P

Opublikowano

nom niby tak tylko tak jak czytales na 1 stronie jeden chce to inny cos innego :) za duzo projektow zrobilem :wallbash: powinno byc jak za komuny 1 i juz

albo chcesz albo nie :P

To zróbmy głosowanie na trzy najlepsze i finito.

Opublikowano

Ja oddaje głos na dwójkę

Opublikowano

ja tez na 2.

Opublikowano

Chriss chcesz logo rkwon nosic..... baba :P[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:33_________________________________________________kazda zmiana loginu to nowe sito :gwizdanie:

Opublikowano

Generalnie Panowie jeżeli chodzi o 2 pierwsze wzory to by były bez naszych nicków, ponieważ nie da rady zrobić w miarę tanio innej koszulki dla każdego usera, więc mówiąc że wybieram 2 mam na mysli 2 bez tego nicku.

ja to ala fb :)

Które aLA FB? bo są dwa wzory ala face book

Opublikowano

sex w audi oczywiscie z golabkiem, ale nadal nie dostalem wzornika zeby wycenic wiec zrobie sobie sam ;p

Opublikowano

Chriss chcesz logo rkwon nosic..... baba :P

:tongue4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________to moze kazdy sobie sam zaprojektuje :decayed: myślalem ze to sprawniej pojdzie

to ja chce taką jak 2 tylko zamiast niku na rękawku logo A4 klubu takie jak z tyłu :gwizdanie:

Opublikowano

Dwójeczka - prosta, skromna i ten nick na rękawku :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:38_________________________________________________Uprzedzając: nick indywidualny dla każdego :cool1:

Opublikowano

Ja sie pisze na 1 i 4 (po sztuce) :kox:

Opublikowano

Ja na 5 sie pisze.

Opublikowano

a rozmiarówka Panie obejmuje ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dostalem taka odpowiedz w pierwszym poscie

a teraz cos od siebie :) koszulki widzialem zrobione przez nich i naprawede robia wrazenie :)

jakosc przeklada niestety sie na cene :)

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:05_________________________________________________

a rozmiarówka Panie obejmuje ? :gwizdanie:

wszystko jest w cenniku ;)

Opublikowano

uważam że chętnych byłoby na pewno na te 15szt. sam bym wziął 2-3szt. :wink4: tylko czy pojedyncze egzemplarze też można zamówić? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.