Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] moja pierwsza audica


kanu

Rekomendowane odpowiedzi

tu coś było konfigurowane pod kupującego bo z tego co widziałem od nowości było wsadzone... [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:19_________________________________________________no i pierwszy mod za mną, przy pomocy łodziaków Panton'a i DJ'a założyliśmy manetkę do obsługi FISa, której w serii nie miałem, zakodowane i śmiga :):notworthy::rolleyes:

No jak to robili Panton z DJ-em, to musi banglać, nie ma bata :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2007 i pomarańczowe kierunki? :mysli:

lampy są wg daty na nich z końca stycznia 2007, więc takie założyli na wejściu ;)

Niech służy :good: myślałeś nad założeniem RNS-E,pełny kolorowy FIS super sprawa :naughty: Powodzenia w modach.

pomyślimy ;) na razie parę pierdółek jeszcze jak oleje i filtry... potem pomodujemy jak bank da :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2007 i pomarańczowe kierunki? :mysli:

u mnie też są pomarańczowe produkcja luty 2007 :wink4:

ładna furka motorownia jak u mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Bardzo ładna, troche do rezania jest ale baza dobra.

Xenon jest, fotele tez ładne, boose i pare innych drobiazgów też jest....

Powodzenia.

A co do lamp to faktycznie powinny chyba byc białe kierunki :disgust:

dokladnie ja mam taka sama i tez pomaranczowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Twoja jest jakby to powiedzieć, z przodu nowa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu macie tył 2007rok a przód 2005rok. Każdy samochód przeżył jakąś przygode :kox::decayed::polew: :polew: :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałes czasem wymienianej deski rozdzielczej ?

Nie bardzo pasuje łączenie deski z boczkami drzwi pasażera, albo wyszło tak na zdjęciach ?

U mnie jest dużo mniejsza różnica w łączeniu, może ktoś porównać u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia prawdę Ci powiedzą :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 12:42_________________________________________________no to pierwszy designowy mod za mną :gwizdanie: zagościły LEDy na tył, na szybko poglądowa fotka zaraz po montażu :wink4:

ooooled.jpg

troszkę się naczekałem na lampy, producent ma chyba zastój w produkcji :( podobnie z reklamacjami pierwszy komplet musiałem odesłać ze względu na problem z lewym migaczem - miał spięcie i nonstop się palił :( ten komplecik przybył wczoraj no i już na autku :)

miały być co prawda czarne a są czerwone dymione ale wygladają też dobrze przy czarnym lakierze... zobaczymy jak się będą sprawować :cool1:

teraz czas zmienić podświetlenie tablicy bo żarówki się nie komponują z lampami oświetleniowo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg pięknych naklejek na tyłach lamp są Made in Taiwan :confused4: dla Dectane GmbH :P ale czego małe skośnookie rączki teraz nie robią... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że inna firma nie robi takich lamp, bo te padają jedna za drugą. Oby tutaj działały jak najdłużej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanu i jak się te ledy sprawują?

po tych kilku dniach nie ma co narzekać.. zobaczymy w bardziej mokre i mroźne dni... :chytry:

Szkoda, że inna firma nie robi takich lamp, bo te padają jedna za drugą. Oby tutaj działały jak najdłużej :good:

z takim samym układem LEDów nie robi, ale z innym są jeszcze DEPO...

Te ledy chyba jak moje :decayed: te oznzczenia z klapy wek :gwizdanie: i będzie :good:

żyłka dentystyczna wystarczy do zerwania oznaczeń? :) i potem jakiś alkoholopochodny środek do wyczyszczenia śladów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ, póki co nic się złego z autkiem nie dzieje, dodałem mu mały gratis, czyli osłonki plastikowe okolic akumulatora, to na czym audi trochę przyżydziło w B7, bo w B6 było normą :)

no i zbieram dalej na program i wycinkę DPFa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...