Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Korekta softu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla przypomnienia, około 10 miesięcy moje AFB miało taki wykres:

d259df60e3f667c2m.jpg

Po tych kliku miesiącach użykowania, postanowiłem zafundować kurację wzmacniającą. Niestety w związku z chwilowym brakiem większych końcówek wtryskiwaczy do AFB nadzieja na zbudowanie potwornego 2.5 TDI odsunęła się w czasie. Na pocieszenie dorzucone zostało troszke koksu do wcześniejszego softu.

c962ee818435f70am.jpg

Pomimo, iż moment nie jest jakiś ogromny (nie złamana bariera 400Nm) auto zdecydowanie lepiej jeździ. Bardzo możliwe że dzieki swojemu przebiegowi, rekompensuje "górke 400Nm" Poza tym moc jest już rewelwcujna, jak i jej przebieg. Zakres użytecznych obrotów, został sporo powiększony.

Dymienia brak.

Opublikowano

a więc jednak padłeś ofiarą "nigdy niekończącej się historii" ja staram się opanować, choć ostatnio Witek mnie namawiał ale ja i tak nie mogę zapanować nad moim w lekko gorszych warunkach więc sobie odpuściłem, ale kto wie co będzie za jakiś czas :decayed:

Opublikowano

Nie boisz sie ze to za duzo dla tej jednostki?

Opublikowano

Myśle, że w przyszłym roku pojawią się 2.5 TDi 150PS z mocą powyżej 200PS. Słabe strony ich znamy teraz trzeba poznać ich dobre strony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie. Są dużo mocniejsze i żyją :> Jeszcze wszystko przede mną :evil:

Opublikowano

Myśle, że w przyszłym roku pojawią się 2.5 TDi 150PS z mocą powyżej 200PS. Słabe strony ich znamy teraz trzeba poznać ich dobre strony :naughty:

Rogal możesz naswietlić sprawę!! Piszesz o B5 czy B6?
Opublikowano

B5

Opublikowano

B5 i B6 będą nowe możliwości tuningu tego silnika więc żadna różnica co przyjedzie.

Opublikowano

Rogal, ruszales w koncu jakies 2.5 z blokada na pompie?

Pytanie, od ktorego pewnie robi Ci sie juz niedobrze :decayed:

Opublikowano

coraz wiecej zycia w tych starych kondonach .... :naughty:

Opublikowano

Z tego co mowil wczoraj malik, to 17 stycznia dowiemy sie, czy slynna blokada na pompie w 2.5 jest do obejscia :naughty::kox:

Opublikowano

Wczesniej miałeś 185 BHp przy 4017Rpm a teraz masz 199BHp przy 4411Rpm. Ale co Koks to koks.

Opublikowano

Z tego co mowil wczoraj malik, to 17 stycznia dowiemy sie, czy slynna blokada na pompie w 2.5 jest do obejscia :naughty::kox:

Chodziło o 17 Grudnia czyli dzisiaj. Autko stoi u Rogala od rana. Pierwsze sygnały jak najbardziej pomyślne. Dam znać wieczorem. Może wgram nawet wykresik :)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 15:39 _________________________________________________Korekta.JPG?imgmax=720

Wykresik na szybko.

Opublikowano

Z tego co mowil wczoraj malik, to 17 stycznia dowiemy sie, czy slynna blokada na pompie w 2.5 jest do obejscia :naughty::kox:

Chodziło o 17 Grudnia czyli dzisiaj. Autko stoi u Rogala od rana. Pierwsze sygnały jak najbardziej pomyślne. Dam znać wieczorem. Może wgram nawet wykresik :)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 15:39 _________________________________________________Korekta.JPG?imgmax=720

Wykresik na szybko.

Mnie się podobuje :th:
Opublikowano

czegoś nie czaję :/ poprzedni wykres to 199,8KM i 385,9Nm a po złamaniu blokady pompy to 186,6KM i 359,2Nm ?? nie dość, że parametry słabsze to jeszcze max moment wyżej. :mysli:

Opublikowano

czegoś nie czaję :/ poprzedni wykres to 199,8KM i 385,9Nm a po złamaniu blokady pompy to 186,6KM i 359,2Nm ?? nie dość, że parametry słabsze to jeszcze max moment wyżej. :mysli:

pomylka - poszukaj lepiej

Opublikowano

329,7Nm/3312RPM i 174,9KM/4162RPM ?? :mysli:;)

Opublikowano

malik gratki ....

Opublikowano
  • Autor

hmm, no ja dalej nie kumam. 186PS ze 163 serii? Momentu też nie ma zbyt dużo. Jest wykresik przed robotką?? Tak czy inaczej fajnie że blokada pękła i czekam na wykres 180 konnej jednostki po virusie.

Opublikowano

hmm, no ja dalej nie kumam. 186PS ze 163 serii? Momentu też nie ma zbyt dużo. Jest wykresik przed robotką?? Tak czy inaczej fajnie że blokada pękła i czekam na wykres 180 konnej jednostki po virusie.

Co nie ma? Standardowo bylo 303Nm. Przybylo prawie 60!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.