Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż / demontaż przycisku ESP


pukownik

Rekomendowane odpowiedzi

ja podważyłem sam przycisk delikatnie nie zdejmujac obudowy gornej, zamowielem nowy w servisie audi ale rozni sie kolorem, jest rowniez czarny ale inny odcien, mowili ze nie ma innych czy to prawda nie wiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowielem nowy w servisie audi ale rozni sie kolorem, jest rowniez czarny ale inny odcien, mowili ze nie ma innych czy to prawda nie wiem??

Zgadza sie :) jest ciutke inny odcien kolor soul 6PS , poniewaz w pierwszych latach produkcji 2001-2002 byly pokryte kiepskim jakosciowo materialem i schodzil z plastiku :thumbdown: . Oczywiscie pozniej poprawili to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ELSY i ten hak czolowy maja tylko w serwisie :decayed:

4 razy próbowałem Ją zainstalować - i :thumbdown::) (WIN7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja wymienialem przycisk ESP delikatnie go z dwoch stron podwazylem (NIC NA SIŁE) i spokojnie wyszedl... nowy na jego miejsce - calosc zajela mi 2 minuty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem chyba wszystkie wątki nt. wymiany przycisku ESP. Zdecydowałem się wymienić go samodzielnie, bez odkręcania listewki i innych rzeczy. Wziąłem ze sobą nowy przycisk i cieniutki śrubokręt. Na początku wybadałem co i jak...dokładnie z jednej i drugiej strony - w sumie to za dużo to tam nie widać :disgust:...na początku delikatnie podważyłem górną część przycisku i coś chrupnęło... :mysli: no to pięknie już coś połamałem, ale okazało się, że to chyba ta stara część - dla tych co dopiero przymierzają się do wymiany - warto owinąć śrubokręt jakimś cieniutkim materiałem - nie uszkodzimy wtedy powłoki nad przyciskiem. Następnie delikatnie aczkolwiek stanowczo wprowadzamy śrubokręt między górną część przycisku a listewkę - u mnie jest taka srebrna - i podważamy...przycisk sam elegancko się wysuwa...uważajmy tylko bo jest on połączony takim czarnym kabelkiem na zatrzask. Zwalniamy zatrzask, i podpinamy nowy przycisk, który wsuwamy na miejsce starego. Całość - 5minut pracy :-) :gwizdanie: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne pytanie, jak zdemontować ramkę na przyciski w sedanie gdzie trzyma się esp, parktronic, włącznik rolety. Zrezygnowałem z przycisku rolety i chcę włożyć wizytownik, ale nie mogę wyciągnąć tej ramki.

2229330735.jpg

Robił to ktoś bez wyciągania kosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montując tą ramkę musiałem navi wysunąć na dosłownie na 3 cm. Podobnie pewnie będzie z demontażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy są przyciski ESP ale z ugieciem z prawej strony ? bo taki mi przyszedł a nie zwrocilem uwagi od innego audi to jest czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja otworzyłem schowek i śrubokretem odciagnełem górna osłone i przycisk esp od góry wysunac

roboty max. 3-4min.

co do zaoblenia to masz przycisk z UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w anglikach jest odwrotnie :rolleyes:

Czyli cupholder jest lewy ?

Można go zamontować zamiast esp i zaslepek które w tym miejscu mam :confused:

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od anglika :kwasny:

Kurde nie zwrocilem na to uwagi kupując swoją drogą nie spodziewalem sie ze nawet przyciski na desce od anglika sie róznią :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...