Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furacz miodzio :slina::good: :good:

PS. Jak na wątek w dziale " moje auto" to niezły wynik 6 stron postów w ciągu kilku godzin od założenia tematu :naughty:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no Miron gratuluję! miałeś piękne B5, B6, B7, a teraz masz piękne B8 :kox: oglądałem to auto na stronie Auto Husa i też mi się spodobało :naughty: powodzenia w modach i bezawaryjnej jazdy! mam nadzieję, że godnie zastąpi B7 :hi:

Opublikowano

no Miron gratuluję! miałeś piękne B6, B7

Jedruś :bicz: a nie łaska wspomnieć o B5 :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Miron gratki :good: Jak bedziesz przyciski na chromowe rezal to juz masz przetarty szlak :wink4:

Opublikowano

no Miron gratuluję! miałeś piękne B6, B7

Jedruś :bicz: a nie łaska wspomnieć o B5 :gwizdanie: :naughty:

B5 niestety nie widziałem na forum, prawdopodobnie jeszcze wtedy nie byłem zarejestrowany :hi:

Opublikowano

no Miron gratuluję! miałeś piękne B6, B7

Jedruś :bicz: a nie łaska wspomnieć o B5 :gwizdanie: :naughty:

B5 niestety nie widziałem na forum, prawdopodobnie jeszcze wtedy nie byłem zarejestrowany :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1877.0

Opublikowano

fura już upalona na wczorajszym spocie katowickim :kox:

Nie ma to jak na urodzenie dzicka mieć dzień wolnego, a na zakup B8 3 dni wolnego :polew: :polew:

Opublikowano

fura już upalona na wczorajszym spocie katowickim :kox:

Nie ma to jak na urodzenie dzicka mieć dzień wolnego, a na zakup B8 3 dni wolnego :polew: :polew:

To się nazywa prawdziwa miłość :decayed:

Opublikowano

PABLO już poprawione :decayed: Miron, a jakie plany modów?

Opublikowano

Wypas maszyna,bezawaryjnej jazdy :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za miłe słowa i jeszcze bardziej za słowa krytyki :wink4:

o modach narazie nie myślę, pewnie troche się tego uzbiera - ale czasu mam sporo więc luzik - coś się z niego zrobi :).

Przesiadka myślę mega pozytywna - coprawda kilku rzeczy z B7 mi już brakuje no ale cóż..........jest :kox:

Najbardziej narazie się cieszę z ledów ( jak małe dziecko ) i z ilości miejsca w środku - wreszcie się nie wstydzę że mam A4

Opublikowano

wreszcie się nie wstydzę że mam A4

A jeżdżąc B7 wypasem się wstydziłeś :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o mody - to nr 1 napewno będzie program a to czego raczej szybko nie zmienię to będą koła - podobają mi się, sa ori i tak narazie zostanie ( oczywiście mogły by być rozmiar większe ) ale fajnie że na takich autko już było

Opublikowano
:good: No bryka :kox: Niech służy tyle co poprzednie :hi:
Opublikowano
  • Autor

wreszcie się nie wstydzę że mam A4

A jeżdżąc B7 wypasem się wstydziłeś :mysli:

tylko jak miałem jechać w 4 osoby - o 5 nie wspominając

Opublikowano
  • Autor

co jeszcze mnie miło i pozytywnie zaskocyło - to dźwięk - mruczy jak nie diesel[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 22:10_________________________________________________

Koła są lux też lubie ten wzór :good:

chętnie zrobił bym przymiarkę Twoich :)

Opublikowano

chętnie zrobił bym przymiarkę Twoich :)

Jak się wcześniej nie zgadacie to będzie okazja na zlocie VAG u nas w Krk :naughty:

Opublikowano

gratki, super bryka, co do komentów niektórych na temat przebiegu to ja myślę że lepiej kupić furkę z przebiegiem 160tkm i wiedzieć że poprostu była dużo jeżdżona a nie tak jak niektóre egzemplarze mają 80tkm i są w podobnych pieniądzach, a zajeżdżone gorzej niż te pierwsze, powiedzcie kto o zdrowych zmysłach pozbyłby się prawie nowej A4-ki za którą dał tak dużo kasy, nie mówię tu o bardzo dzianych gościach bo oni kupują A6 albo A8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.