Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiesz, 40 tkm w Polsce to może jak 170 w DE

podobne ledy widziałem w nowej Dacii Logan :good:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kozacka :good:

mody ,cóż. b6 ,b7 kazdy wie jakie byly wiec b8 gorsze nie bedzie :hi:

Opublikowano
  • Autor

kozacka :good:

mody ,cóż. b6 ,b7 kazdy wie jakie byly wiec b8 gorsze nie bedzie :hi:

mam nadzieje :)

....fiiiu ... fiiiu :gwizdanie: miron niezle modzisz :decayed:

w sumie to już skończyłem :decayed:

Opublikowano

Mironek ledy i kiera :good: no i dobrze że gałka tez zmieniona bo tamta jakoś nie pasiła w tym aucie.

A teraz spać bo rano jedziemy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja już siedze w aucie :decayed:

Opublikowano

Mironek ledy i kiera :good: no i dobrze że gałka tez zmieniona bo tamta jakoś nie pasiła w tym aucie.

A teraz spać bo rano jedziemy :decayed:

No właśnie w kime :naughty::kox:

Dobranoc :hi:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:06_________________________________________________

ja już siedze w aucie :decayed:

Śpisz w nim czy co :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

Opublikowano

Jak jak bym sobie teraz kupił B8 w sedanie 3.0 TDI to pewnie nocowałbym przez kilka pierwszych dób w nim :decayed: :decayed: :decayed:

Do jutra :hi:

Opublikowano

Dziś widziałem Twoją byłą B7 :) w Katowicach :) wypolerowana pięknie się prezentowała :) b8 również za***ista :) ta felga rs6 II robi robotę, a przebieg pikuś Auto służy do jazdy a nie do patrzenia itd doreżać pakiet s line + chip i KLASA :)

Opublikowano

Miron nauczyłbys sie w końcu wstawiać zdjęcia w duzym rozmiarze na forum żeby nie trzeba było ich otwierać w nowych oknach :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 01:25_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

najlepsze jest oznaczenie silnika :naughty: czyżby to miało jakiś podtext?? :naughty:

ja bym się wqrwił na Niemca co wymyślił to CAPA (czytaj z angielskiego) :shocked:

Opublikowano

furka pięknie wygląda, na żywo jeszcze nie miałem okazji :cool1:

Opublikowano

Strucel z allegro...

najlepszy jest opis...

"pole numerowe całe" :decayed:

Opublikowano

robicie OT w temacie !!!

Opublikowano

robicie OT w temacie !!!

w sumie racja, koniec OT

Opublikowano
  • Autor

co mi radzicie :mysli:

jestem na etapie myśli o przyciemnieniu - dzieciak mi marudzi że mu w oczy świeci.

I mam dylemat - zrobić tylko tył dla dobra i wygody dzieciaka i mieć spokój z policją ( masz szczęście to przez 2 lata nikt się nie czepi a mając pecha po 2 miesiącach będzie zrywanko ) czy iść też w stronę wyglądu i zrobić też najdelikatniej jak sie da też przód (łamiąc przepisy tym samym).

myślałem na początku o montażu rolet bocznych ale nawet nie wiem czy w B8 jest to możliwe a jak jest to pewnie koszty nie małe :confused4:

Opublikowano

Sciema tylu lub calego z tym ze przod delikatnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.