Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kozacka :good:

mody ,cóż. b6 ,b7 kazdy wie jakie byly wiec b8 gorsze nie bedzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacka :good:

mody ,cóż. b6 ,b7 kazdy wie jakie byly wiec b8 gorsze nie bedzie :hi:

mam nadzieje :)

....fiiiu ... fiiiu :gwizdanie: miron niezle modzisz :decayed:

w sumie to już skończyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironek ledy i kiera :good: no i dobrze że gałka tez zmieniona bo tamta jakoś nie pasiła w tym aucie.

A teraz spać bo rano jedziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironek ledy i kiera :good: no i dobrze że gałka tez zmieniona bo tamta jakoś nie pasiła w tym aucie.

A teraz spać bo rano jedziemy :decayed:

No właśnie w kime :naughty::kox:

Dobranoc :hi:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:06_________________________________________________

ja już siedze w aucie :decayed:

Śpisz w nim czy co :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jak bym sobie teraz kupił B8 w sedanie 3.0 TDI to pewnie nocowałbym przez kilka pierwszych dób w nim :decayed: :decayed: :decayed:

Do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem Twoją byłą B7 :) w Katowicach :) wypolerowana pięknie się prezentowała :) b8 również za***ista :) ta felga rs6 II robi robotę, a przebieg pikuś Auto służy do jazdy a nie do patrzenia itd doreżać pakiet s line + chip i KLASA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nauczyłbys sie w końcu wstawiać zdjęcia w duzym rozmiarze na forum żeby nie trzeba było ich otwierać w nowych oknach :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 01:25_________________________________________________ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi radzicie :mysli:

jestem na etapie myśli o przyciemnieniu - dzieciak mi marudzi że mu w oczy świeci.

I mam dylemat - zrobić tylko tył dla dobra i wygody dzieciaka i mieć spokój z policją ( masz szczęście to przez 2 lata nikt się nie czepi a mając pecha po 2 miesiącach będzie zrywanko ) czy iść też w stronę wyglądu i zrobić też najdelikatniej jak sie da też przód (łamiąc przepisy tym samym).

myślałem na początku o montażu rolet bocznych ale nawet nie wiem czy w B8 jest to możliwe a jak jest to pewnie koszty nie małe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...