Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zamiast jajek pewnie B8 poswieci :)

:decayed:

Ps. w domku będę ok 22.30 to coś tam wkleje

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czekamy czekamy :decayed::hi::slina:

Opublikowano

tylo zeby nie zapił bo wstawi przechylone :wink4:

Opublikowano

tylo zeby nie zapił bo wstawi przechylone :wink4:

hah to sobie przechylimy, żeby było jak trzeba :D byle zdjęć nie robił po zapiciu, bo może być gorzej :D:polew:

Opublikowano
  • Autor

macie kilka na szybciora - bez mycia fury :decayed:

RS6 II 20 cali ET38 szer 9

cfa1e9bb738a1ac1m.jpg

8d70cc794110ce70m.jpg

e9203828ae6de44cm.jpg

i dla porównania :

da74027deae87484m.jpg

3e56aec6649434e4m.jpg

5cc7fd4cbb78e98bm.jpg

Opublikowano

ta felga pasuje do tego auta :good:

Opublikowano
  • Autor

ta felga pasuje do tego auta :good:

jestem tego samego zdania - a najważniejsze że nic nie obciera :)[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________tylko na B8 jakoś strasznie wielkość felunku się gubi

Opublikowano

mirek znowu małe fotki :wallbash: zainstaluj sobie Fotosik managera i możesz wrzucać fotki w pełnym rozmiarze na forum

autko ślicznie na tych kołach wygląda

Opublikowano

szczerze to nie widziałem nigdy B8 na 20 calach w realu więc nie trudno mi to ocenić :) naprawdę jest ładnie, jak zawsze :good:

Opublikowano

hoh naprawdę ślicznie się prezentuje b7 widziałem na żywo konkret jestem pewien że B8 w realu jeszcze bardziej robi robotę ;) co do feli wg mnie jedyny słuszny wzór do a4/s4 jakby nie patrzeć fele rs6 I i II mają w sobie to coś i aż tak dużo się tego nie widzi na drogach. Fela od RS5 też mi się podoba ale cała srebrna lub jest też w takim polerowanym alu, myślę , że też by przypasiła . Nie dość , że lepiej od tych a5/s5 to jeszcze nie obciera. Tylko się cieszyć :good: i spylić felunek a5/s5.

Opublikowano

miron78 szczerze :decayed: zajebisie wyglada :cool1:, rozmiar ten sam , szrokosc ta sama ,opona ta sama , a auto zupelnie inaczej wyglda.

Wiem ze musisz sprzedac tamte , ale na tamtych auto wygladalo bardzo srednio zeby nie powiedziec tragicznie :wink4:

Dobry wybor :good:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: co tu więcej pisać, 20" robi robote.

Ile wołasz za stare fele jeśli można wiedzieć??

Opublikowano
  • Autor

4 tyś zł

Opublikowano

tylko na B8 jakoś strasznie wielkość felunku się gubi

nom- aż ciężko uwieżyć że to takie wielkie koło :disgust:

ale jest miazga

Opublikowano
  • Autor

wrzuciłem dla porównania foto na RS4 - i powiem tak - można długo dyskutować które lepsze ( jedne i drugie będą zawsze miały zwolenników ) natomiast jedno jest pewne - te dwa wzory to najlepsze wzory z wszystkich :)

Opublikowano

Bez opon bo jesli dobrze wyczytałem wczesniej to coś tam chyba tak wspominałeś. Dobra cena jak za ori :good:

Opublikowano
  • Autor

tak - same felgi - nie mają nawet 1cm ryski

Opublikowano

- te dwa wzory to najlepsze wzory z wszystkich :)

Nie zgadzam się jeszcze jeden wzór jest, czekaj chwile :)

Opublikowano

wrzuciłem dla porównania foto na RS4 - i powiem tak - można długo dyskutować które lepsze ( jedne i drugie będą zawsze miały zwolenników ) natomiast jedno jest pewne - te dwa wzory to najlepsze wzory z wszystkich :)

Kur..a zgadzam się w 100% :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:30_________________________________________________

- te dwa wzory to najlepsze wzory z wszystkich :)

Nie zgadzam się jeszcze jeden wzór jest, czekaj chwile :)

Chodzi Ci o te od RS5 :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.