Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki S5 19" z oponami 255/35/19 -> 26kg jedno kolo

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm dziwne..

Wazyłem moje i dałbym sobie łeb uciąć że 100kg nie przekroczyło...

Opublikowano

Hmm dziwne..

Wazyłem moje i dałbym sobie łeb uciąć że 100kg nie przekroczyło...

moze miałeś helem napompowane

Opublikowano

Ta :decayed:

To roznice byłyby w gramach a nie kilogramach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kilka nowych foto :)

9637dc0adc23c8cam.jpg

9894249557bdcd34m.jpg

ebc35ba5a16b33c6m.jpg

2c6701813aaeeb43m.jpg

b30be85c676c45a6m.jpg

Opublikowano

Ta po lewej jakaś taka koza :kox::decayed:

Miron każde twoje kolejne auto jest bardziej megazajebiste

:wink4:

Opublikowano

kilka nowych foto :)

9637dc0adc23c8cam.jpg

9894249557bdcd34m.jpg

ebc35ba5a16b33c6m.jpg

2c6701813aaeeb43m.jpg

b30be85c676c45a6m.jpg

"skup złomu" czyli oddałeś ją do żyda ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jedną na złom drugą na makulaturę :decayed:

Opublikowano

moze jakos sie juz opatrzylem ale ostatnio coraz wiecej B8 i B7 mi sie jakos wizualnie strasznie zestarzala :mysli:

Opublikowano

moze jakos sie juz opatrzylem ale ostatnio coraz wiecej B8 i B7 mi sie jakos wizualnie strasznie zestarzala :mysli:

Tzn :mysli:

Opublikowano

Ale w B7 większy wypas jak na razie :wink4:

Opublikowano

oba piękne :kox: a gdzie się podziała dokładka w B7?

Opublikowano

moze jakos sie juz opatrzylem ale ostatnio coraz wiecej B8 i B7 mi sie jakos wizualnie strasznie zestarzala :mysli:

Tzn :mysli:

to znaczy ze widac ze ma juz pare lat , a zasadniczo to jest z 2002 roku :wink4: a wiec 9 lat.To w motoryzacji raczej duzo.

Opublikowano

Turdzi jaki 2002r :shocked:

Jak coś to koniec 2004 :decayed:

Opublikowano

No tak ale zmienily sie tylko lampy i zderzaki bryla i reszta dokladnie taka sama.Ale moze to wrazenie i poprostu ten mironowy sedan tak super wyglada na tle bylej B7 :wink4:

Wiesz jak jest , moja zona na przyklad marudzi ze po co nam nowe auto jak ona nie widzi zadnej roznicy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oba piękne :kox: a gdzie się podziała dokładka w B7?

zdemontowana dla bezpieczeństwa auta i wygody nowego właściciela :)

Opublikowano

No tak ale zmienily sie tylko lampy i zderzaki bryla i reszta dokladnie taka sama.Ale moze to wrazenie i poprostu ten mironowy sedan tak super wyglada na tle bylej B7 :wink4:

Wiesz jak jest , moja zona na przyklad marudzi ze po co nam nowe auto jak ona nie widzi zadnej roznicy :wink4:

W tych latach to jeszcze każdy nawet laik poznał a raczej odróżnił B6 od B7 czy B8, martwi mnie tylko że praktycznie nie będzie różnicy dla Kowalskiego w modelach od 2011-2012 w górę, zresztą Turdzi pisaliśmy o tym w dziale nowościach Audi to wiesz o czym mówię.

Miron śmigasz na 1/4 mili :?: :naughty:

Opublikowano

Kowalskiego w modelach od 2011-2012

wzgledem 2008-2010?

Opublikowano

No Miron piknie :good: Jeszcze tylko grill na corno i bedzie :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.