Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec :slina: ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec :slina: ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe

przydałaby się jakaś fota srebrnych rotorów na ciemnym autku:wink:

Opublikowano

Wedlug mnie caly urok rotorow widac wlasnie na graficie, jak sa cale srebrne to sie zlewaja w jedna calosc i to juz tak klawo nie wyglada ale to tylko moje zdanie :whistling:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec :slina: ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe

przydałaby się jakaś fota srebrnych rotorów na ciemnym autku:wink:

Audi B8 S5 on 19 inch Hartmann HTT-256-GS wheels

Srebrne ale repliki

Opublikowano
Wedlug mnie caly urok rotorow widac wlasnie na graficie, jak sa cale srebrne to sie zlewaja w jedna calosc i to juz tak klawo nie wyglada ale to tylko moje zdanie :whistling:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec :slina: ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe

przydałaby się jakaś fota srebrnych rotorów na ciemnym autku:wink:

Audi B8 S5 on 19 inch Hartmann HTT-256-GS wheels

Srebrne ale repliki

dla mnie srebrny zabija cały urok rotorow, nawet na czarnym grafit miazdzy

Opublikowano
Wedlug mnie caly urok rotorow widac wlasnie na graficie, jak sa cale srebrne to sie zlewaja w jedna calosc i to juz tak klawo nie wyglada ale to tylko moje zdanie :whistling:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec :slina: ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe

przydałaby się jakaś fota srebrnych rotorów na ciemnym autku:wink:

Audi B8 S5 on 19 inch Hartmann HTT-256-GS wheels

Srebrne ale repliki

dla mnie srebrny zabija cały urok rotorow, nawet na czarnym grafit miazdzy

zgadzam się, urok rotorów właśnie na tym polega :wink:

Opublikowano
Wedlug mnie caly urok rotorow widac wlasnie na graficie, jak sa cale srebrne to sie zlewaja w jedna calosc i to juz tak klawo nie wyglada ale to tylko moje zdanie :whistling:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Nie tylko Twoje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

potwierdzam - jak rotor to tylko grafit - dięki za fotki koledzy

pozostaje tylko nazbierać zbędne, niepotrzebne 5000zł :decayed:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Wystawię swoje z oponami za 6 tyś zł i zobaczę jaki będzie odzew i zainteresowanie - jak mają leżeć klka miesięcy w garażu to niech leżą na allegro :decayed:

Opublikowano

No w końcu się opamiętal :wink:

Opublikowano
  • Autor

w seryjnym B8 możemy zapomnieć o takim efekcie - takie ET jest dla nas niedostępne

Opublikowano
w seryjnym B8 możemy zapomnieć o takim efekcie - takie ET jest dla nas niedostępne

wlasnie :kwasny: a sila tej felgi jest w tej wkleslosci :slina:

Opublikowano

nie tyle co ET co szerokosc, poszukaj na tyl 9 albo 9,5 cala deep concave to wtedy miazga

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

w seryjnym B8 możemy zapomnieć o takim efekcie - takie ET jest dla nas niedostępne

a czemu nie dostepne??

Opublikowano
  • Autor

miałem felgi z ET 29 teraz mam ET 38 - więc mogę sobie wyobrazić co by się działo przy ET19

Opublikowano

gleba szerokie kolo i nie trzeba

juz jezdzilem na 9 calowej feldze z 20mm dystansem z tylu wiec rade daje , tylko wsumie ET bylo bodajze 38 felgi z x5 dokladnie

Opublikowano
  • Autor
gleba szerokie kolo i nie trzeba

juz jezdzilem na 9 calowej feldze z 20mm dystansem z tylu wiec rade daje , tylko wsumie ET bylo bodajze 38 felgi z x5 dokladnie

chcesz powiedzieć że śmigałeś na takim zestawie w A4 ?

NIEREALNE

przy podanych przez Ciebie parametrach koło wystaje po za obrys auta ok 15mm - matematyki nie oszukasz - nie ważne z jakiego auta jest felga - cal jest calem a ET jest ET

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Zakładaj do A4 felge szerokości 9cali z dystansem 20mm i ET 38 - jak Ci nie będzie wystawać po za nadkola (i to sporo) to możesz przyjechać i zabrać moje A4 :wink:

Opublikowano

sorki sprawdzilem w watku i ET bylo 48 przy czym opona bylo naciagnieta 225/35/19

auto na gwincie wiec mozesz pod kola ustawic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.