Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy tak w ramach upewnienia się.....

Obecnie przy szerokości felgi 9 mam kapcie 265/30/20

Rozumiem że z powodzeniem mogę dokonać zmiany na 245/35/20

Nie powinno być efektu jakiegoś mega naciągu mam nadzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak w ramach upewnienia się.....

Obecnie przy szerokości felgi 9 mam kapcie 265/30/20

Rozumiem że z powodzeniem mogę dokonać zmiany na 245/35/20

Nie powinno być efektu jakiegoś mega naciągu mam nadzieje ?

tak jak mowi turdzi... ja w sobote zalozylem nowe zimowki, rozmiar ten sam, tylko marka inna (pirelli > conti), i opona optycznie jest duzo wezsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tej feldze ?

KOMPLET FELG ALUMINIOWYCH TOMASON TN9 20x8.5 5x112 (2733893824) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

choć tutaj na tym białym nic a nic mi się ta felga nie podoba

NOWE FELGI TOMASON 5X112 AUDI VW 20" (2810836988) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tej feldze ?

KOMPLET FELG ALUMINIOWYCH TOMASON TN9 20x8.5 5x112 (2733893824) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

choć tutaj na tym białym nic a nic mi się ta felga nie podoba

NOWE FELGI TOMASON 5X112 AUDI VW 20" (2810836988) - motoAllegro

Myślałem że na spocie mówiliśmy o innym wzorze tomasona, max tydzień i będziesz żałował że kupiłeś :decayed:

Pakuj rotory i będzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem że Rotory to najlepsza opcja ale tak trudno dostać z normalnej cenie że masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę ich na B8 - chyba trzeba być twardym i albo upolować rotory albo zostać z tym co mam

problem w tym że się uparłem na obniżenie furki a to w połączeniu z felunkiem który mam może skutkować ocieraniem o nadkole

W tej chwili na obecnym zawiasie ociera mi ale tylko jak jadę w 4-5 osób i wjadę na jakieś wyboje albo leżącego policjanta więc ujdzie - ale przy obniżeniu to pewnie znacznie częściej będzie mi ocierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd zaparkowałem obok RS5 i zobaczyłem rotory to każda inna felga dla mnie jest przegrana :decayed:

Sam będę na wiosnę zmieniał właśnie na rotory i też obniżał springami Eibach Pro Kit. Tylko w moim przypadku fela styknie 18" więc pozostaje kupić repliki np. Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com wzory 11-13 dużo ludzi z Audizine Forums na nich jeździ i sobie chwalą, albo przekonać się do 19" i cisnąć ORI przymykając oko na cenę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd zaparkowałem obok RS5 i zobaczyłem rotory to każda inna felga dla mnie jest przegrana :decayed:

Sam będę na wiosnę zmieniał właśnie na rotory i też obniżał springami Eibach Pro Kit. Tylko w moim przypadku fela styknie 18" więc pozostaje kupić repliki np. Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com wzory 11-13 dużo ludzi z Audizine Forums na nich jeździ i sobie chwalą, albo przekonać się do 19" i cisnąć ORI przymykając oko na cenę :decayed:

18'' w b8 to chyba na zimę :wink:

Przy 19'' nie zauważysz różnicy, a i tak trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd zaparkowałem obok RS5 i zobaczyłem rotory to każda inna felga dla mnie jest przegrana :decayed:

Sam będę na wiosnę zmieniał właśnie na rotory i też obniżał springami Eibach Pro Kit. Tylko w moim przypadku fela styknie 18" więc pozostaje kupić repliki np. Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com wzory 11-13 dużo ludzi z Audizine Forums na nich jeździ i sobie chwalą, albo przekonać się do 19" i cisnąć ORI przymykając oko na cenę :decayed:

śliczna jest - ładniutki kolorek i widać konkretnie dopieszczona

tylko dlaczego oni mają problem zrobić to samo w rozm. 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron jest firma ktora robi repliki audi felg i ma te kola w 20" zobacz

http://v.calameo.com/2.0/cviewer.swf?bkcode=00034524815aab58ebfc0&langid=en

cerchi in lega wheels wspitaly

felgi tej firmy sprowadza serwis felg odemnie ze Szczecina,za srebrne Rotory 19" chcieli 3600zl nie wiem ile by chcieli za 20

firma ze Szczecina nazywa sie Linea

PREMIO LINEA - Oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...