Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

http://images49.fotosik.pl/1589/287be3f9a88a8407m.jpg

http://images36.fotosik.pl/271/4bb452dea317336cm.jpg

już sobie wmówiłem że kombi ładniejsze a ten z takimi zdjęciami wyskoczył :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

dem Ju Mirom

:zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal::zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyżby największy przelot na tym forum w dziale B8 :cwaniak:

f50c776530a0929cm.jpg

5cb02c11b4fb3169m.jpg

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

a dziś mega ale to mega spodobała mi się ta sztuka...............gdybym kiedyś miał oklejać auto folią to chyba na czerwony

S4 3.0 TFSi 333KM 57tys km Full OPCJA Jedyna w PL (2640355574) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron po co obklejać to auto..sprzedaj swoje i kup s4 b8..

też tak zrobię..................ale w tym miesiącu się chyba nie wyrobię

choć nie powiem - ta czerwona sztuka pasuje mi pod każdym względem (cena, przebieg, wypas, rocznik, kolor).......no i fele na zimę by już były :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznikowy pewnie tak ale realny szczerze wątpię :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś mega ale to mega spodobała mi się ta sztuka...............gdybym kiedyś miał oklejać auto folią to chyba na czerwony

S4 3.0 TFSi 333KM 57tys km Full OPCJA Jedyna w PL (2640355574) - motoAllegro

tylko zadna folia nie da takiego efektu jak oryginalny czerwony lakier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - Audi S4 - SAMOCHÓD KUPIONY W SALONIE AUDI W CZĘSTOHOWIE,POŚIADA 5 LETNIĄ GWARANCJE.BEZW -YPADKOWY.NAGŁOŚNIENIE BANG OLUFSEN .SAMOCHÓD AKT z mojego miasta. to jest realna cena za takie S4 :) kupione w programie audi selection przez salon marszalek, odkupione przez ten komis, tylko ze teraz jest oklejone na czarny mat :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - Audi S4 - SAMOCHÓD KUPIONY W SALONIE AUDI W CZĘSTOHOWIE,POŚIADA 5 LETNIĄ GWARANCJE.BEZW -YPADKOWY.NAGŁOŚNIENIE BANG OLUFSEN .SAMOCHÓD AKT z mojego miasta. to jest realna cena za takie S4 :) kupione w programie audi selection przez salon marszalek, odkupione przez ten komis, tylko ze teraz jest oklejone na czarny mat :facepalm:

Ale zobacz jaki przebieg, dlatego cena taka, bo tym autem nikt prawie nie jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - Audi S4 - SAMOCHÓD KUPIONY W SALONIE AUDI W CZĘSTOHOWIE,POŚIADA 5 LETNIĄ GWARANCJE.BEZW -YPADKOWY.NAGŁOŚNIENIE BANG OLUFSEN .SAMOCHÓD AKT z mojego miasta. to jest realna cena za takie S4 :) kupione w programie audi selection przez salon marszalek, odkupione przez ten komis, tylko ze teraz jest oklejone na czarny mat :facepalm:

a i tak pewnie jest to coś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechała nówka sztuka kierownica S4 (gładka z białą nicią) - kiera bez poduszki nowa z allegro 750zł

Gałka zmiany biegów też jest S4 (gładka z białą nicią) - gałka używka 200zł

No i progi z S4 (wewnętrzne) też już od jakiegoś czasu na aucie (też nówki sztuki) - progi z allegro nowe 250zł (dzięki WRClagunie)

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Ps. moim zdaniem kiera s-line (czyli ta którą miałem) jest znacznie ładniejsza i lepsza w trzymaniu (dzięki perforowanej skórze)

Zmieniłem bo szwagier chciał kupić moją B8kową a mnie od jakiegoś czasu raził napis S-line ni jak pasujący do całej reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wygląda skóra przy tym przebiegu? trzeba obszywać na nowo? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechała nówka sztuka kierownica S4 (gładka z białą nicią) - kiera bez poduszki nowa z allegro 750zł

Gałka zmiany biegów też jest S4 (gładka z białą nicią) - gałka używka 200zł

No i progi z S4 (wewnętrzne) też już od jakiegoś czasu na aucie (też nówki sztuki) - progi z allegro nowe 250zł (dzięki WRClagunie)

I po wypłacie :decayed::grin:

Zapomniałeś o nowych żarówkach w halogenach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wjechała nówka sztuka kierownica S4 (gładka z białą nicią) - kiera bez poduszki nowa z allegro 750zł

Gałka zmiany biegów też jest S4 (gładka z białą nicią) - gałka używka 200zł

No i progi z S4 (wewnętrzne) też już od jakiegoś czasu na aucie (też nówki sztuki) - progi z allegro nowe 250zł (dzięki WRClagunie)

I po wypłacie :decayed::grin:

Zapomniałeś o nowych żarówkach w halogenach :decayed:

Co to na Mirka 3 dni robocze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........i obiecane foty kosmetycznych zmian wnętrza.............ale jak wszyscy rezacze wiedzą, nawet te najmniejsze mody potrafią cieszyć :wink:

kierownica S4, gałka+mieszek S4, listwy progowe wewnętrzne S4

c9c1ecea0581dc04m.jpg

f231911097f67683m.jpg

cb3f091198c75198m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...