Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

mody zrobione ze smakiem, choć mi osobiście kierownica S-line bardziej się podoba :wink: i często te najdrobniejsze mody cieszą najbardziej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już to wcześniej pisałem - kiera s-line jest ciekawsza, bogatsza i lepsza w trzymaniu...............a jak wszystko z S4 to niech jest wszystko z S4

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Plusem jest to że to nówka sztuka - no i ta biała nić bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to teraz jest kox z Pakietem S4 :thumbup1:

Pasuje spisać częsci porobic foty i wrzucić w DZIAŁ STYLISTYKA :wink:

Cuber by to ogarnął:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że furka się podoba - bo jak by Wam się nie podobała - to i tak bym nic nie zmieniał :decayed:

Muszę przyznać, że jedna rzecz mnie zadziwia (pozytywnie) - B8 tak realnie można już kupić za 65/70 - tyś zł

A mimo to jest ich bardzo ale to bardzo mało (przynajmniej w mojej okolicy - Knurów 40 tyś ludzi i 3 sztuki) - pracuję w Gliwicach czyli mieście kilka krotnie większym niż Knurów a mimo to rzadko na ulicy mijam się z B8.

W sumie mam już 4 letnie autko, przebieg jak niejedne B6 a mimo to gdzie by furka nie stała to przyciąga wzrok.

I to jest taki mały detal, który pozytywnie nakręca i zwracają się wszelkie koszta (finansowe i czasowe) rezania

Aż strach pomyśleć jak to jest mieć nowe A6 C7 czy np. RS6 C6 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6:slina: Już samo bulgotanie przyprawia o gęsią skórę. Trochę tego jest w stolicy i jak się trafi to miło popatrzeć i posłuchać...... Jak wygram w lotto to będzie pierwszy zakup:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 c6 tak :slina: ale a6 c7 bym nie kupił bo słabo jakościowo w środku - nie z tej bajki jest dla mnie wykończenie w tych nowych modelach audi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda ladne B8 w Sline to rzadki widok nawet w duzych miastach.Od czasu do czasu jak jestem w krakowie do wdzie B8 ale zazwyczaj to bradzo ubogie auta.Dla mnie to duzy plus bo na sie w sumie wyjatkowe auto.

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

a6 c7 bym nie kupił bo słabo jakościowo w środku - nie z tej bajki jest dla mnie wykończenie w tych nowych modelach audi :kwasny:
wiele rzeczy bym powiedzial o C7 ale na pewn ze nie jest slaba jakosciowo w srodku.Na czym bazujesz ta opinie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c7 bym nie kupił bo słabo jakościowo w środku - nie z tej bajki jest dla mnie wykończenie w tych nowych modelach audi :kwasny:
wiele rzeczy bym powiedzial o C7 ale na pewn ze nie jest slaba jakosciowo w srodku.Na czym bazujesz ta opinie ?

ostatnio wiele czasu spędzam w ASO czekając aż mi naprawią piszczące sprzęgło - raz czekałem 6h, drugi raz 3 i ostatnio 4h - w tym czasie miałem okazję porównać wiele modeli m.in.

1. A6 c7 3.0tdi

2. A7 3.0tdi

3. Nowe A3 1.4TFSI

4. A1 sportback 1.4TFSI

i jeszcze parę innych ale głownie skupiałem się na tych powyżej

W/g mnie najlepiej wypada A3 - oczywiście nie mówię że jest lepsze jakościowo od a6 bo to nieprawda ale powiem tak: że za jakość jaką reprezentuje A3 byłbym w stanie zapłacić - poprostu jest warte swej ceny, a A6,A7 daje minimalnie lepszą jakość za kosmiczną cenę (A7 wycenione było na prawie 400k zł) - to jakieś nieporozumienie gdy naciskając plastiki słyszymy trzeszczenie i skrzypienie :shock3:, poza tym na pierwszy rzut oka nie wyglądają na jakieś szlachetne niestety ...

ps. razem jest też salon VW i tam też "badałem" nowego CC i ucieszyłem się że go nie kupiłem a zastanawiałem się :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c7 bym nie kupił bo słabo jakościowo w środku - nie z tej bajki jest dla mnie wykończenie w tych nowych modelach audi :kwasny:
wiele rzeczy bym powiedzial o C7 ale na pewn ze nie jest slaba jakosciowo w srodku.Na czym bazujesz ta opinie ?

ostatnio wiele czasu spędzam w ASO czekając aż mi naprawią piszczące sprzęgło - raz czekałem 6h, drugi raz 3 i ostatnio 4h - w tym czasie miałem okazję porównać wiele modeli m.in.

1. A6 c7 3.0tdi

2. A7 3.0tdi

3. Nowe A3 1.4TFSI

4. A1 sportback 1.4TFSI

i jeszcze parę innych ale głownie skupiałem się na tych powyżej

W/g mnie najlepiej wypada A3 - oczywiście nie mówię że jest lepsze jakościowo od a6 bo to nieprawda ale powiem tak: że za jakość jaką reprezentuje A3 byłbym w stanie zapłacić - poprostu jest warte swej ceny, a A6,A7 daje minimalnie lepszą jakość za kosmiczną cenę (A7 wycenione było na prawie 400k zł) - to jakieś nieporozumienie gdy naciskając plastiki słyszymy trzeszczenie i skrzypienie :shock3:, poza tym na pierwszy rzut oka nie wyglądają na jakieś szlachetne niestety ...

ps. razem jest też salon VW i tam też "badałem" nowego CC i ucieszyłem się że go nie kupiłem a zastanawiałem się :banan:

Też się zastanawiałem nad CC ale natychmiast wyzdrowiałem jak wsiadłem do środka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 c7 bym nie kupił bo słabo jakościowo w środku - nie z tej bajki jest dla mnie wykończenie w tych nowych modelach audi :kwasny:
wiele rzeczy bym powiedzial o C7 ale na pewn ze nie jest slaba jakosciowo w srodku.Na czym bazujesz ta opinie ?

ostatnio wiele czasu spędzam w ASO czekając aż mi naprawią piszczące sprzęgło - raz czekałem 6h, drugi raz 3 i ostatnio 4h - w tym czasie miałem okazję porównać wiele modeli m.in.

1. A6 c7 3.0tdi

2. A7 3.0tdi

3. Nowe A3 1.4TFSI

4. A1 sportback 1.4TFSI

i jeszcze parę innych ale głownie skupiałem się na tych powyżej

W/g mnie najlepiej wypada A3 - oczywiście nie mówię że jest lepsze jakościowo od a6 bo to nieprawda ale powiem tak: że za jakość jaką reprezentuje A3 byłbym w stanie zapłacić - poprostu jest warte swej ceny, a A6,A7 daje minimalnie lepszą jakość za kosmiczną cenę (A7 wycenione było na prawie 400k zł) - to jakieś nieporozumienie gdy naciskając plastiki słyszymy trzeszczenie i skrzypienie :shock3:, poza tym na pierwszy rzut oka nie wyglądają na jakieś szlachetne niestety ...

ps. razem jest też salon VW i tam też "badałem" nowego CC i ucieszyłem się że go nie kupiłem a zastanawiałem się :banan:

Też się zastanawiałem nad CC ale natychmiast wyzdrowiałem jak wsiadłem do środka..

ja najpierw poszedłem do VW, wsiadłem do CC i do Amaroka (bo te 2 modele mnie interesowały) i później do Audi, gdzie wsiadłem w B8... wybór był prosty, którą markę wybrać :decayed: sorry Mirek za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Amarok jest ciekawym autem- wnętrze jest takie jak powinno być w samochodzie terenowym,

ale tez podzielam opinie dziadekk o jakości wnętrza c7- nigdy go nie kupię nawet za 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety F10 bije C7 na glowe co widac ma w-wskich ulicach.

5tek jezdzi od groma. Oczywiscie F10 jest dluzej na rynku itp, ale C7 mialo juz sporo czasu zeby to nadrobic...

A6 ma jedna, niepodwazalna przewagę nad 5tka-quattro.

A w sprawie jakości wykończenia i detali w nowym A3 to zapraszam do Golfa VII ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety F10 bije C7 na glowe co widac ma w-wskich ulicach.

5tek jezdzi od groma. Oczywiscie F10 jest dluzej na rynku itp, ale C7 mialo juz sporo czasu zeby to nadrobic...

A6 ma jedna, niepodwazalna przewagę nad 5tka-quattro.

A w sprawie jakości wykończenia i detali w nowym A3 to zapraszam do Golfa VII ;-)

no mi to się akurat podoba że jest mało C7, w Lublinie mijam się najczęściej z własnym bratem i testówkami z Audi Danelczyk, poza tym bardzo rzadko i a jak już to na obcyh blachach. ja co do wnętrza C7 to uważam, że nie ma się do czego czepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już tak sobie radośnie u mirona pierd..imy ;-) to wczoraj widziałem B8 RS4 na PO w niebiesko-granatowym kolorze. Super live wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już tak sobie radośnie u mirona pierd..imy ;-) to wczoraj widziałem B8 RS4 na PO w niebiesko-granatowym kolorze. Super live wygląda!

Pewnie mówisz o tej :decayed:

199449_395118270562088_609851403_n.jpg

228810_395454570528458_11012127_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...