Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki

Ps. Powiedz mu że Ty masz 20 i nie życzysz sobie żeby Ci mówił na Ty :grin:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin: ok powiem . A właśnie jedzie do częstochowy podnosic moc w swojej s4 mają mu zmieniac koło kompresora
Opublikowano

Nie wiem czy można było wybrać bardziej obleśne fele... :facepalm:

Ale rozumiem zamiar. Tak oszpecą to piękne auto, że złodzieje już się nawet za nim nie obejrzą :doh:

Opublikowano
to teraz bedziesz musial bardzo uwazac zeby felgi nie obetrzec o kraweznik bo ochrony juz nie bedzie zadnej

Pawełek nie dołuj mnie :rolleyes: bo długo myślałem czy mogę iść w stronę 245

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

http://images42.fotosik.pl/793/b25ee7b078092769m.jpg

http://images45.fotosik.pl/1745/f5588349db05c466m.jpg

http://images42.fotosik.pl/793/a13de9d407dc8ec8m.jpg

Broń Boże nie dołuje.Będzie dobrze :)

Sam jestem ciekaw efektu tym bardziej że jeszcze obniżasz. :kox:

Opublikowano
to teraz bedziesz musial bardzo uwazac zeby felgi nie obetrzec o kraweznik bo ochrony juz nie bedzie zadnej

Pawełek nie dołuj mnie :rolleyes: bo długo myślałem czy mogę iść w stronę 245

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

http://images42.fotosik.pl/793/b25ee7b078092769m.jpg

http://images45.fotosik.pl/1745/f5588349db05c466m.jpg

http://images42.fotosik.pl/793/a13de9d407dc8ec8m.jpg

Broń Boże nie dołuje.Będzie dobrze :)

Sam jestem ciekaw efektu tym bardziej że jeszcze obniżasz. :kox:

Dobrze ,że obniża bo tego allroada z daleka można był poznać :wink:

Opublikowano

Jakieś foty z przymiarki poprosze :naughty:

Opublikowano

Najlepiej na felgach bez opon :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

Felgi dotarły - chyba efekt będzie zadowalający :kox:

Oponki dotarły - też potrafią cieszyć

Tylko pogoda sie spierdzieliła :kwasny: no i zawias będzie ok środy ale to akurat wiedziałem zamawiając

Opublikowano

To dasz radę ogarnąć do BT:naughty:

Opublikowano
Felgi dotarły - chyba efekt będzie zadowalający :kox:

Oponki dotarły - też potrafią cieszyć

Tylko pogoda sie spierdzieliła :kwasny: no i zawias będzie ok środy ale to akurat wiedziałem zamawiając

Jak ją obniżysz to będzie... :kox: Pogoda pogodą... Ja już wrzuciłem letnie. :wink4: Jakby co to drugim samochodem sie kilka dni pojeździ i po sprawie. :wink4: Jestem bardzo ciekawy całokształtu! :good:
Opublikowano

dobrze siądzie mu te kilka mm....trochę wysoko mu kozica stała :decayed::wink:

też ciekaw jestem jak to w całości się będzie prezentowało :naughty:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
Felgi dotarły - chyba efekt będzie zadowalający :kox:

Oponki dotarły - też potrafią cieszyć

Tylko pogoda sie spierdzieliła :kwasny: no i zawias będzie ok środy ale to akurat wiedziałem zamawiając

Widziałem i dotykałem - będzie fajnie :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Miron, a heble jakieś rezasz?

Opublikowano
  • Autor

nie - jak i tak 90 nie przekraczam bo spalanie mi powyżej 6 rośnie :decayed:

Opublikowano

to kiedy pierwsza przymiarka będzie ???:naughty:

Opublikowano

Rotory super sparawa Mirek już napewno śmiga :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no w sumie macie racje - miałem już dzisiej śmigać ale plany się pozmieniały :kwasny:

Najwcześniej w środę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.