Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wiem. chodzi mi o to że ori rotor w nie jednolitym kolorze nie ma aż takiego dużego kontrastu jak u mirona i dlatego jak już polakierowałbym je w ori kolorystyke. A jak nie to całkiem srebrne tez są ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Siemian - ale Ty jesteś - płytki - jak o kolor Ci chodzi o występowały w 2 odcieniach - kupując felgi miałem do wyboru jedne i drugie - wybrałem ciemniejsze bo bardziej mi do lakieru samochodu pasowały - zaś te jaśniejsze fajnie wyglądały bo pasowały do dokładki tył i grila przód

Te jasne jakoś tak wydawały mi się średnio pasujące zaś e co kupiłem w trakcie jazdy bardziej na czarne niż grafitowe wyglądają

Szymeniu w S6 ma koła z tego samego źródła co ja - nie raz i nie dwa staliśmy obok siebie i jakoś miałem wrażenie że u niego ciekawiej wyglądają te co ma czyli jaśniejsze

a tak po za tym to kwestia gustu - zaś na foto nie ma się co opierać bo na żywo wyglądają jeszcze inaczej a i duże znaczenie ma pogoda - są momenty że wyglądają na czarne zaś przy mocnym śłońcu jak ciemny grafit

Ps. Koła sa w dziale sprzedam - zobacz sobie jak tam wyglądają - znowu inne światło i ich kolor znowu zupełnie inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem. chodzi mi o to że ori rotor w nie jednolitym kolorze nie ma aż takiego dużego kontrastu jak u mirona i dlatego jak już polakierowałbym je w ori kolorystyke. A jak nie to całkiem srebrne tez są ładne

Nie musze moich malować w ten jaśniejszy grafit bo jak będę chciał to mogę takie mieć (albo mogłem takie wybrać przy samym zakupie)

Bardziej by mnie korciło zmienić ich kolor całkowicie na srebrny - ale jak pisałem wyżej - mam obawy co do efektu końcowego i samego faktu malowania jak i wykonania malunku

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Całkiem srebrne miał Puma w swoim b6 i koło moim zdaniem dużo straciło.

no i włąśnie tego się boję a do oryginału już później nie wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... te srebrne wiatraki na żywca maja coś w sobie. Może zdjęcia tego nie oddają, ale u sąsiadów są aktualnie trendy:

Audi RS 5 Coup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem srebrne miał Puma w swoim b6 i koło moim zdaniem dużo straciło.

+1

Dokładnie i z tego co pamiętam Puma kupił 2kolorowe i przemalował - urok rotora to wg mnie et i 2kolory a jak rotor z dużym et to robotę robi kolor:wink:

u Mirka na żywo te fele robią robotę i nie wiem dlaczego na niektórych fotkach wychodzi tak średnio :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Graty już w całości odebrane

Hamulce o symbolicznym przebiegu kpl. przód i tył 2000zł

Lusterka S4 polift elektryczne i składane 14pin 1200zł

no i zakup wcześniejszy Fotele S4 polift produkcja 03.2013 przebieg 13 tyś km 5500zł

Ceny podaje aby osoby planujące mody miały punkt odniesienia

Wszystko myślę patrząc na stan i rok produkcji w bardzo dobrych cenach - a największą chyba cenową atrakcją był fotele.

Jako ciekawostka w boczkach drzwi są kosmetyczne różnice pomiędzy przed a po liftowymi - te zatrzaski, które są na tapicerkach nie wszystkie są w identycznych miejscach - i tak np. przednie drzwi 3 zatrzaski w tapicerkach pokrywają się z otworami w drzwiach a 1 nie - jest w zupełnie innym miejscu.

A najlepsze że zauważyłem to dopiero przy drugi montażu - za pierwszym razem nawet na to nie zwróciłem uwagi

mody konkret :kox:

a ja pół roku temu myślałem że zostały Ci juz tylko hamulce do zrobienia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce o symbolicznym przebiegu kpl. przód i tył 2000zł

Kpl czyli tarcze ,klocki ,jarzma i zaciski ?

tak

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

http://images62.fotosik.pl/327/807de57b0fa903fem.jpg

http://images61.fotosik.pl/327/34147b1cdf6fdfa9m.jpg

http://images62.fotosik.pl/327/ae774fb508ccb65bm.jpg

http://images61.fotosik.pl/327/91e577c29475607em.jpg

Jest kozak :jerk::kox::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jeszcze ta felga zawsze była ciekawa

AUDI Q5 8R0 ORYGINALNE FELGI 20" (3648423432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

A gdyby ktoś mi tak pomalował felgi to się nawet nie zastanawiam

@@ FELGI AUDI A5,S5,RS5 20"ORYGINALNE@ (3631704090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ps. Siemian :naughty: ogarniaj lakiernika - jak coś spartoli będzie na Ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla Mirka zbyt skomplikowane :decayed:

Przod OK :wink: A tył ? tam bodajze jest inna obudowa łozyska .

dokladnie.... tył jest problematyczny - inna obudowa lozyska i nie ma szans zalozyc tarczy rs4/rs5 - zacisk jest ten sam co w S4/S5, ale tarcza inna.

wg mnie nie ma sensu kombinowac i lepiej zalozyc tarcze od eski :wink:

Na tyl powinno zaintlowac dystancie i bede ok. Tarcza S4 nie jest RS4.

FS: Audi S5/RS5 Rear Ceramic Brakes with E-Brake (from Audi S7) - A5_OC

Nie probowal ktos zamienit zwrotnicu, lub lozysko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jeszcze ta felga zawsze była ciekawa

AUDI Q5 8R0 ORYGINALNE FELGI 20" (3648423432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

A gdyby ktoś mi tak pomalował felgi to się nawet nie zastanawiam

@@ FELGI AUDI A5,S5,RS5 20"ORYGINALNE@ (3631704090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ps. Siemian :naughty: ogarniaj lakiernika - jak coś spartoli będzie na Ciebie :grin:

Lakiernika i piaskowanie felg masz pod nosem ... troche zaufania... podjedz pokażą ci jak robią itd. ... a szwagier dimana ich przypilnuje żeby było ok

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu się nie piaskuje tyłko szkiełkuje albo śrutuje, od piaskowania powstają mikro wżery :/

Wyklepane na Variofonie :)

Hmmm... no to sie nie znam ale wszyscy piaskują albo tylko tak potocznie to nazywają ... a może to nie są profesjonaliści .... ;)

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal można piaskować, niestety większość firm idzie na skróty i piaskuje niszcząc strukturę aluminium.

Co do PlastiDipa to funkcja ochronna na felgi na zimę się sprawdza. Gwerty ma takowe i super się sprawdziło. Zawsze można bezbarwnym PlastiDipem zrobić i fele po zimie jak nowe ;)

Wyklepane na Variofonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...