Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

dziś (mimo maja :decayed:) dotarły do mnie koła zimowe

felgi 17 cali produkcji niemieckiej wzór felgi 2009/2010 model ProLine B600 produkcja 2010r

http://www.rtec.pl/felgi/plw_pro_line/plw_pro_line_b600/

i oponki Goodyear UG Performance 2 225/50R17 98 V XL produkcja 48 tydzień 2009r z bieżnikiem 7,2mm

całość kupiona w kpl. jako używka w stanie idealnym

co do felg to nie są jakieś powalające jako wzór ( jak to zimówki ) ale czego też można oczekiwać od 17 cali :)

cena była dobra a wzór jakoś mnie po oczach nie raził więc długo się nie zastanawiałem - do tego jeszcze produkcja niemcy więc się kupiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko wzor felgi jak na zime :wink4: Najlepiej teraz kupowac po sezonie sa w dobrych cenach zimowki :naughty:

U nas pare dni temu tak wygladalo na zewnatrz w maju :blink:

a8768d14e9fd3adfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do wiary ta pogoda, toż to w maju można na nartach pośmigać i bałwana lepić :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120549d21ee5463cm.jpg

9caa7caed35d8e2am.jpg

a700320915e707f0m.jpg

f23a5a21bf554e51m.jpg[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 22:05_________________________________________________wzór osobiście mi się podoba i daje radę ale 17 cali w B8 to jak 15 w B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór osobiście mi się podoba i daje radę ale 17 cali w B8 to jak 15 w B5 :)

fakt.. wyglądają na strasznie małe :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wygodnie bedzie przynajmniej :good: Fajny wzor nawet na zime bedzie spoko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wygodnie i powinno być szybciej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ori - wolę dopłacić 180zł i kupić ori w ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te 17 na zime są idealne. W zimie nie liczy się wygląda ponad wszystko. Pamiętaj że im mniej profilu gumowego tym opona sztywniejsza i się opony na śniegu gorzej spisują, a zimowa opona musi się uginać, wtedy ma przyczepność :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do letnich 2.8 bara

a w insrtrukcji nie znalazłem nigdzie tabeli która by to jasno określała - w aucie żadnej wlepki też nie mam

W B7 prz 18 calach było podane żeby pompować właśnie 2.8[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 20:48_________________________________________________

Moim zdaniem te 17 na zime są idealne. W zimie nie liczy się wygląda ponad wszystko. Pamiętaj że im mniej profilu gumowego tym opona sztywniejsza i się opony na śniegu gorzej spisują, a zimowa opona musi się uginać, wtedy ma przyczepność :wink4:

dlatego na wielkości mi nie zależało - wiedziałem że 17 będzie śmiesznie wyglądać ale takie chciałem.

A że coś i tak z 17 kupić musiałem to przynajmniej chciałem aby wzór był w miarę pasowny do B8

Podobały mi się Cubra 18 ( które wyglądają na większe niż są ) i szukałem czegoś w tym stylu właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jaki masz zawias? 1BE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem jak jest z tymi oznaczeniami w B8 - wiem że to -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 miałem -30mm a w B7 -20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow to niezle twardo masz :shocked:

Przy 19 powinienes miec 2,5 przod 2,2 tył..no chyba ze zawsze masz bardzo obciazone auto to troche wiecej.

W tabeli A5 przy 20 pisze 2,8 przod 2,2 tył.Ja mam 2.6 przod 2,2 tyl bo jezdza sam a przy 2,8 jest twardo jak fiks szkoda mi auta.

I tyle polecam sprobuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 17'' zimowe to profanacja do B8 :( Ale rozumiem decyzję :good: B8 na zimę powinno mieć 19'' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...