Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

furka nie była na ręcznym

a silnikowi nic nie mogło być bo go nie odplili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a do silnika nie wejdziesz i nie wiesz jak go upalali...

Weź nawet nie pisz tego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................i jak tu spać i jutro pracować.....................:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego osiedla w TG w listopadzie też ponoć zakosili jedną B8 - z tego co pamiętam, białą w avancie, parę dni później z Osady Jana kolejną B8 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję :wink: jak to sąsiad widział nie dzwonił na psy do Ciebie ? na holu to nie takie proste szybko uciec?? a Knurów to nie za duże miasto :whistling:

mi jak ukradli Bobcata to też na lawetę w nocy ale nikt nie widział niestety się nie odnalazł

jak byś potrzebował pomocy wszelakiej daj znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wkładajcie do swoich audiczek zabezpieczenia samoróbki . Powiem wam że ostatno ruszyła sie kradzież audi i grupy VW, chyb jest jakaś nowa grupa która sie wyspecjalizowała w audi i grupie VW . U nas w mieście w ciągu ostatnich 3 tygodni poszły 3 sztuki a4 , bora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad od razu dzwonił na psy i spisał nr rej. a syna wysłał do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że auto może stac na jakims nowym osiedlu gdzie ludzie sie nie znaja, lub na odludziu . Złodzieje nie bawia sie juz w dziuple , zostawiaja auto na takich osiedlach i po 3 dniach jak ucichnie wracaja po takie auto na luzie i jada gdzie chca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrego masz sąsiada :wink:

oby już panowie co się skusili na samochód do podcierania d*py musieli zatrudniać pomoc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje Mirek. Mega strata... nie dosc, ze swietne autko, to jeszcze finansowo dolina :kwasny:

Po raz kolejny przestrzegam - chronić swoją prywatność (nie ujawniać miejsca zamieszkania) oraz usuwać tablice ze zdjęć (!).

To nie wszystko... jak opisujecie co macie fajnego w samochodzie, dodawacie zdjęcia to taki samochód prędzej czy później zauważy sie na drodze. Z forum hondy były próby kradzieży tych najlepszych pewnie na części. Nawet u mnie z pod domu... Na terenie śląska grasuje jakaś banda bo passaty znikają na tony! A policja co? śmieje sie i tyle;/ Moim zdaniem jedyna opcja to podstawić jakieś wypasione auto które zwróci uwagę i polować na skur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPSa montować albo co.. Ja już nie wiem jak się zabezpieczyć można przed czymś takim.. Pewnie nawet jakbyś automat miał na P ustawiony + ręczny do oporu to by i tak łykneli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad od razu dzwonił na psy i spisał nr rej. a syna wysłał do mnie

przejdź sie po okolicznych sklepach,teraz większość ma monitoring,przeważnie na zewnątrz też,może cos uda sie dostrzec,morde,może jakas fura ich eskortowała,może gdzies dalej wsadzili auto na lawete itd.,policja bankowo to zleje,ręczę:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad od razu dzwonił na psy i spisał nr rej. a syna wysłał do mnie

przejdź sie po okolicznych sklepach,teraz większość ma monitoring,przeważnie na zewnątrz też,może cos uda sie dostrzec,morde,może jakas fura ich eskortowała,może gdzies dalej wsadzili auto na lawete itd.,policja bankowo to zleje,ręczę:whistling:

Dobrze gada.

W tyg w gdansku z prywatnej kamery na budynku rozwiazano 2 potracenia i jeden wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron wracając do ręcznego nawet jeśli ty go nie zaciągasz to w B8 sam się po chwili zaciąga po zgaszeniu chyba że jestem w błędzie... Nie ważne i tak pojechali z nią i tak, skurwiele odważne albo głupie... Pewnie to drugie... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...