Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

....brzydkie nie jest :decayed:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

a co do koloru i efektu na zdjęciu to tak wyglądają bezpośrednio w słońcu - w cieniu kolor wydaje się zwyczajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jędrek co Ty gadasz ? Jakie 7 tysi ? Były ostatnio w dziale o gratach do B8 Rotory z A5 za 4 czy 4,5...

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

sorry 4,9 ale poza pójdą pewnie taniej..

Audi A5 S5 RS5 alufelgi 19 cali 8T0 oryginał 6,5mm (3615053754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sorry Miras za śmiecenie :wink:

nie widziałem ich :decayed: ale i tak póki co żadnych decyzji nie podejmuję, do grudnia mi się raczej wyjaśni czy A5 zostanie czy będzie coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co potrzeba ? może będę umiał załatwić

Krystian Śledź alusport.pl

Szukam jakąś ładną i solidną 19-kę do C6 na lato :wink: Albo RS6 II, albo może i rotor mi chodzi po łebku - albo co całkiem innego i bardziej solidnego. A co do alusport.pl, to nie bangla :decayed:

Już mam - alusport.com.pl

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

:kwasny: lipa - nic ciekawego Kolega nie posiada na stronie - same szmirki do 18" co najwyżej z ceną z kosmosu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co potrzeba ? może będę umiał załatwić

Krystian Śledź alusport.pl

Szukam jakąś ładną i solidną 19-kę do C6 na lato :wink: Albo RS6 II, albo może i rotor mi chodzi po łebku - albo co całkiem innego i bardziej solidnego. A co do alusport.pl, to nie bangla :decayed:

Już mam - alusport.com.pl

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

:kwasny: lipa - nic ciekawego Kolega nie posiada na stronie - same szmirki do 18" co najwyżej z ceną z kosmosu :decayed:

a .... mowiles ze jednak cali nie bedziesz zwiekszac :jezyk: a tu prosze - pierwsze mody juz planujesz..... (mam nadzieje ze żonka o tym wie) heh Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i obiecane foty zimowego zestawu - pierwszy raz się cieszę ze zmiany kół z lata na zimę :decayed:

Dla przypomnienia:

Fellgi 18 cali 8,5 ET29 + opony 225/45/18 - z wstępnych przymiarek nic nie powinno obcierać i wystawać

83d43acb8a1f9dbcm.jpg

b1e6f53a431241d9m.jpg

6abe62dac6e0dd54m.jpg

2df55b3b55583112m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi pośmigać sezon lub dwa - prędzej nie ośmielę się nikomu polecać ani ganić - ruch może i był śmiały z mojej strony ale w pełni świadomy - są to nowe opony z 3 letnią gwarancją w pełni z parametrami mi wystarczającymi.

A co do firmy...............troche kupiłem je testowo i oczywiście nie w ciemno - rozmawiałem wcześniej z zaufanymi osobami, które nie tyle mi je doradzały co nic a nic je nie krytykowali.

Pamietam sytuację jak jeszcze miałem B5 - pamiętam że weszła wtedy na rynek firma nic a nic nikomu nie znana NANKANG - kupiłem wtedy nówki zimówki gdzie znajomi jak i osoby z forum jak zobaczyli jakiś wynalazek nieznanej nikomu firmy to parskali śmiechem - po 2 latach się okazało że firma wcale nie kogucić i dobrze sobie na rynku radzi a produkty na całkiem całkiem wporzo i nie odstępują tym znanych marek Ps. oponki firmy nankang do dziś dobrze się mają i sprawują i obecnie sa w posiadaniu nowego właściciela B7

Czy tak samo będzie z tymi w B8 ? nie wiem ? popytałem - kupiłem - się nie sprawdzą - się zmieni :wink:

Opony są z 26 tygodnia 2013 a ich wadą jest to że ścierają się znacznie szybciej niż te renomowanych marek z racji miękkości gumy (taka wada akurat to dla mnie nie wada).

Znajomy (sprzedawca opon), który ma w ofercie kilkanaście mark opon, sprzedaje je od 2009r i na sprzedanych prawie 400kpl miał tylko 2 reklamacje

Pośmigamy zobaczymy - ale opon w tym rozmiarze i z takimi parametrami nie robi firma kogucik w blaszanym garażu a że produkcja china - no cóż - przynajmniej mi opony do felg pasują bo moje 18 calowe orginały z A5 też są produkcji chińskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ostatnie zdanie - "miszcz" :decayed: Pytam z ciekawości, bo widziałem, że ofertę zimowych 245/40 R18 zalał m.in. NEXEN ze swoim Winguardem. Letnie owszem są bardziej niż przyzwoite (mowa o N8000 i N9000), a właśnie te zimówki polecali co niektórzy użytkownicy BMW, więc w RWD musiały się spisywać możliwie.

O Twoich nie słyszałem, ale wiem, jak traktowane są opony budżetowe we wszelkiego rodzaju testach, itp. Z reguły siadają w autach miejskich, słabych, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wsrod posiadaczy 18-ek na zimę :kox:

Też masz 18 :kwasny:

no trudno - w takim razie moje wędruja do działu sprzedam i zaczynam szukać 19

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

:polew: ostatnie zdanie - "miszcz" :decayed: Pytam z ciekawości, bo widziałem, że ofertę zimowych 245/40 R18 zalał m.in. NEXEN ze swoim Winguardem. Letnie owszem są bardziej niż przyzwoite (mowa o N8000 i N9000), a właśnie te zimówki polecali co niektórzy użytkownicy BMW, więc w RWD musiały się spisywać możliwie.

O Twoich nie słyszałem, ale wiem, jak traktowane są opony budżetowe we wszelkiego rodzaju testach, itp. Z reguły siadają w autach miejskich, słabych, itp.

staram się nie opierać o testy i zdanie osób mało mi wiarygodnych - staram się opierać na zdaniu obiektywnych użytkowników a zarazem starych, dobrych znajomych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się nie opierać o testy i zdanie osób mało mi wiarygodnych - staram się opierać na zdaniu obiektywnych użytkowników a zarazem starych, dobrych znajomych :wink:

Tu się z Tobą muszę zgodzić, większość testów jest ustawionych i przepłaconych, raczej również staram się korzystać z opinii znanych mi ludzi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

PS: kółka ładniusie, oblookamy na żywo na spocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś do mnie miron. Dzieje się coś? :decayed:

pewnie opony się rozkleiły jeszcze przed założeniem na auto :decayed:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Witamy wsrod posiadaczy 18-ek na zimę :kox:

Też masz 18 :kwasny:

no trudno - w takim razie moje wędruja do działu sprzedam i zaczynam szukać 19

:decayed:

to szukaj od razu 20' bo w gronie posiadaczy 19' na zime to ja Cie przywitam :decayed: po co kolejne kola sprzedawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś do mnie miron. Dzieje się coś? :decayed:

Pisałem na PW w kwestii ciekawości ceny Twojego S5 :wink:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Przez pół roku nic nie robiłem przy aucie bo jakoś weny nie było a i jakoś mi sie wydawało że nie ma co rezać a tu proszę :

- poleciały fotele S4

- kółka zima 18

- wczoraj mnie Sysek zaraził lusterkami S4 polift (dzisiaj już leżą u mnie w garażu) :decayed:

- i już czekają na mnie hamulce S4 przód i tył :kox: miałem co prawda propozycję nowych hamulców RS4 ale nie szalejmy :grin:

Musze przyznac że ślicznie wyglądały takie nówki sztuki w ori styropianowych opakowaniach - prędzej bym je chyba kupił żeby sobie na półce postawić niż do użytkowania - prześliczne były - i w dobrej cenie mogłem je mieć bo 3500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...