Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a są jakieś szanse na dojście do złodzieja? dobrze ze Tobie nic nie jest jeśli chodzi o wypadek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wszystko dobrze się skończyło i z samochodem i Ty nie odniosłeś poważnych obrażeń w dzisiejszej kolizji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ja wiedziałęm że Ty coś znaczysz w tym Twoim Knurowie ale teraz to pełen szacun :decayed: , opcja z telefonem najlepiej zdaje rezultat wiem coś o tym. najprostsze metody zabezpieczeń są najlepsze, lokalizacja po BTS-ach jak widac sie sprawdziła, Gratulacje za wzorowe dopracowanie tematu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, że wróciło w Twe ręcę :gicior:

teraz to zdrówka życzę i odstresuj się chłopie przez Święta porządnie :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty patafianie. Latałeś za swoją zabawką a żonie rozpierdzieliłeś corsę. Jesteś samolub, egoista i cfaniak. :facepalm:

Jajco mnie obchodzi Twoje wychuchane A4 B8 jedyne w Knurowie na 20" felach (pewnie w całym województwie są 3 takie auta) ale do jasnej cholery w

nagrodę masz żonie pierdyknąć ładniutkie hothatch z j**aną nawigacją i BT, żeby mogła sobie w książkę telefoniczną wpisać mój numer.\\

Tyle.

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu założyciel gliwickich spotów to nie byle kto :naughty: telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

w każdym bądź razie pogratulować Mirek!:banan:

po takim dniu to nic tylko sobie usiąść wygodnie i łyknąć coś mocniejszego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

a ja myślisz....?

przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE !!!

Aż trudno uwierzyć w takie przebieg wydarzeń...normalnie SC-FI.....teraz odstresuj się na święta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

a ja myślisz....?

przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... :decayed:

to był ten przeznaczony dla kochanek, a że się dłużej nie odzywał to przywaliła mu dzisiaj w dupe :decayed:

a bardziej serio chodziło mi o to czy policja jest w stanie namierzyć tel, który jak rozumiem był wyłączony ? bo chyba nie ładujesz go i nie wkładasz co 3 dni pod siedzenie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przez przypadek zostawiony czy to taki patent zabezpieczenia ?

a ja myślisz....?

przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... :decayed:

to był ten przeznaczony dla kochanek, a że się dłużej nie odzywał to przywaliła mu dzisiaj w dupe :decayed:

a bardziej serio chodziło mi o to czy policja jest w stanie namierzyć tel, który jak rozumiem był wyłączony ? bo chyba nie ładujesz go i nie wkładasz co 3 dni pod siedzenie:decayed:

:facepalm: telefon jest schowany i podłączony pod np gniazdo zapalniczki oraz ładowarkę samochodową. a kabelki także pochowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, telefon pewnie 24h pod prądem, a w razie gdyby aku odłączyli to i tak pewnie telefon byłby aktywny jeszcze z tydzień :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...