Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Cytrynka fajowa :thumbup1: u mnie zonka (a czasem ja :decayed:) taką śmiga .

Jednym słowem dobry bzyczek na miasto i na podjazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje odzyskania pojazdu :) Powinni ucinać ręce przy samej d*pie za takie coś ;/ domyślam się że w dużym stopniu do znalezienia samochodu przyczynił się telefon w samochodzie... to dobry i tani sposób zabezpieczenia. Osobom, które są w plusie polecam tą usługę można samemu zlokalizować po części swój samochód :) Zawsze to zwiększa szanse jak gdzieś stoi porzucone na osiedlu etc.

Wiem gdzie jesteś

co o tym sądzicie ; >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zaczyna się ślimaczyć , co teraz zrobi Miron ?

a. Odpuści .

b. Jeszcze raz pierdolnie sobie brykę .

c. Ukradną Mirona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie problem jak ukradną Mu łańcuch bo będzie musiał na nowo zbieżność ustawiać bo będzie go wówczas ściągało w prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C. Ukradną Mirona lub jego złoty łańcuch ze szyi :decayed:

:polew::polew::polew:

Ja jebie..ale historia. Dobrze, że odzyskałeś furę :good:

Wiem, że Poziek się nie cieszy bo ostatnio wspominał, że za***iście Ci zazdrości fury bo też chciałby w ten sposób sobie przedłużyć..:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem oficjalnie wezwany na policję - sprawa w toku - sprawców brak a wzywany byłem gdyż sprawcy nie korzystali z rękawiczek i zostało zabezpieczonych dużo śladów. Poproszono mnie o zgodę na badania dna w celu wykluczenia moich śladów i wyodrębnienia śladów sprawcą.

Wg mnie niestety ale duże prawdopodobieństwo że na tym sprawa pozostanie. Usłyszałem też że takie tematy potrafią nawet trwać kilka lat i czasami przypadkowo wpada się na ślad sprawcy.

Ps. Autko dalej w ASO, zamki, klucze dotarły, samochód został już odpalony jest sprawdzany czy wszystko ok, czekają mnie jeszcze jedne oględzieny (po umyciu samochodu) i dalsze naprawy jeżeli takie wskażę. Jeszcze min. tydzień bez samochodu

Corsa została przeznaczona do kasacji

PZU wysłało mi wycenę:

Wartość pojazdu przed zdarzeniem 5100zł, wartość pozostałości 1600zł, kwota do wypłaty 3500zł - będę ich atakował pismami aby zmienić stosunek wypłaty do pozostałości np: ( 4100/1000 )

Cytryna do czwartku powinna ostatecznie zostać zarejestrowana, ubezpieczona i wreszcie będzie jakiś pojazd do dyspozycji bo paraliż totalny z brakiem samochodu

Korzystając z braku możliwości poruszania się nią - dziś została oddana na wymianę płynów, olei, filtrów, rozrządu i świec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrynka fajowa :thumbup1:

+1

Ja jakiś czas temu kupowałem taką poliftową dla mamy.

Fajnie się tym smiga, w miarę nisko siedzi, ma nawet diody/wskaźnik zmiany biegu na wyższy przy wys obr. :grin:

Oglądałem wtedy różne damskie auta - 500tkę, Ypsilona, Punto, MiTo itp i C2 wypadała najkorzystniej pod każdym względem.

Największym rozczarowaniem była 500tka - pozycja za kierą jak na sraczu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do C2 - jeszcze nie miałem specjalnie tym większej ilości km zrobić - ale nie sądziłem że ta zabawka może tak cieszyć.

Ma naprawdę fajne rozwiązania i z głową została zaprojektowana - co do wyglądu to jest to co prawda kwestia gustu ale mało które autko tej klasy może mu dorównać - fotele są bardziej sportowe niż w niejednym sportowym samochodzie

Oby się spisywał w użytkowaniu i był udanym zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Mirosławie sprawy ruszyły ? :wink:

w sprawie audi nie bardzo

Jutro odbieram furacza z serwisu po wszelkich zabigach kosmetycznych i wymiany uszkodzonych detali oraz nowym kpl. kluczy

co do sprawców to ze strony policji pewnie szybko (lub nigdy) niczego się nie dowiem a prywatnie odpuściłem na tym etapie drążenie tematu i zaangażowanie - bo nie mam zamiaru z powodu samochodu martwić się o rodzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później na każdego złodzieja przyjdzie czas. A majac w bazie odciski z tego zdarzenia, jak ich złapią to szybko powiążą ich z tą sprawą.

Posiedzi 3 lata jak ma z d*py prawnika, wyjdzie i dalej będzie kradł, a ich rodziny są ustawione już, więc to dla nich nie problem kilka lat odczekać. Za małe kary są dla tych skurwisynów, więc dalej będą kradli auta.

Miron życzę Ci świętego spokoju, niech cała sprawa najlepiej ucichnie, a Ty nie będziesz żył w stresie. Lepiej gówna nie tykać i później martwić się o najbliższych z powodu głupiego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi odebrane i ma się dobrze :wink:

Ps. a w C2 w między czasie odkryłem dodatkowy element wyposażenia - klimatyzowany schowek - furka naprawdę potrafi zaskoczyć :cheesy:

---------- Post dopisany at 01:28 ---------- Poprzedni post napisany at 01:26 ----------

Od dłuższego czasu napalam się na rotory - jak szczerbaty na suchary a jak patrzę na te foto - to nic a nic ta konfiguracja d*py nie urywa i niekiedy się zastanawiam co się tak na te felgi uwziąłem

Audi S4 S tronic ABT Vollausstattung als Limousine in Frasdorf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron mam pytanko odnosnie klimy a mianowicie nie wiem dlaczego nawiew z tyłu nic nie wieje :kwasny: trzeba cos w MMI odblokować czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...