Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)


loloA4

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko czy w waszych A4 B5 musieliscie opuscic sanki zeby wyciagnac srube od wahacza tego banana u mnie wyszla sruba do polowy i zaparla sie o bude i musialem opuscic sanki zeby ja wyciagnac dalej czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic że się zapiera.. Nie trzeba ściągać sanek! Wymieniałem wahacze to kilka razy i ani razu nie wyciągałem sanek. Bo nie ma takiej potrzeby tylko wystarczy pomyśleć oczywiście nic nie ciąć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic że się zapiera.. Nie trzeba ściągać sanek! Wymieniałem wahacze to kilka razy i ani razu nie wyciągałem sanek. Bo nie ma takiej potrzeby tylko wystarczy pomyśleć oczywiście nic nie ciąć :hi:

jak już się wypowiadasz w temacie to uświadom kolegów jak to się robi, a nie chwalisz się i nie pomagasz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tez mnie czeka wymiana prawego banana, ciekawe czy łatwo pojdzie czy bedzie zabawa :gwizdanie: moze znacie dobry sposob na bezproblemowa wymiane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem banana w jakieś 30-40 minut. Robiłem to pierwszy raz :tongue4: Wystarczy śrubę wybijać pod kątem przy użyciu solidnego śrubokręta i młotka. Troszkę zabawy z tym jest, ale, co najważniejsze, jest to wykonalne w domowych warunkach. Nawet kanał nie jest potrzebny ;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wziąłem się za wymianę prawego "banana" i zajęło mi to aż 10 min :polew:

ja nie wiem z czym wy mieliście tam problem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wziąłem się za wymianę prawego "banana" i zajęło mi to aż 10 min :polew:

ja nie wiem z czym wy mieliście tam problem :cool1:

ja ten sam bede wymianial na wyplatke, bijemy rekord :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu

:polew: ilu to my mamy mechaników od zawieszeń :kox: a może odrazu poluzowac silnik ze skrzynią i zdjąć kierownice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzowac ławe z tej strony z której bedzie demontowany wahacz. brecha naciagnąć w dól i wyjdzie.

jedyna madra wypowiedz w tym watku wnoszaca cos do tematu

:polew: ilu to my mamy mechaników od zawieszeń :kox: a może odrazu poluzowac silnik ze skrzynią i zdjąć kierownice ?

tak sie skłąda ze z zawiecha i mechanika mam codziennie doczynienia:)zycie i robote trzeba sobie ułatwiac a nie pier.... sie z jakas sroba!!!!! kazdy robi po swojemu.Kto wie o co chodzi to to zrozumie a kto nie to trudno.... pozdro

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:52_________________________________________________i bardzo dobrze ze chłopaki radza sobie z takimi ustrojstwami,znajduja sposoby i naprawiaja swoje auta.Kady ma swoje sposoby na utrudnienia.Dla kazdego za to szacun!!!!!!!!!! :good: trzymta sie chłopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...