Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny wariują !!


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

w Bulgariiii juz protesty:) http://www.tvn24.pl/-1,1695734,0,1,bulgarzy-przeciw-drogiej-benzynie,wiadomosc.html

u nas chyba to nikomu nie przeszkadza:( zaraz zaczna sie w tv inf. o smolensku i ludzie zapomną do konca roku o wyzszych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliwa

Czerwiec 2008

Na światowych giełdach baryłka – 131,14 $

Na stacjach w Polsce, litr Pb95 – 4,70 zł

Marzec 2010

Na światowych giełdach baryłka – 113,28 $

Na stacjach w Polsce, litr Pb95 – 5 zł

nic dodać nic ująć :gwizdanie:

Tylko pamiętajmy, ze w 2008 roku dolar był ledwo ponad 2PLN, a teraz jest prawie 3 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa, że EU nakazała nam podniesienie a dokładnie dostosowanie akcyzy do ustaleń przedakcesyjnych :thumbdown: gdyby nie to to rząd zmniejszyłby akcyzę która doprowadziłaby do zmniejszenia cen na stacjach paliw w roku wyborów jak to robiły wcześniejsze rządy aby tylko przyciągnąć do siebie wyborców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wróżby, pisałem o przeszłości. A jak chcesz powróżyć to mogę podać liczby na kumulację :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówili wyraźnie niektórzy, żeby się do UE nie pchać, jak się gile pod nosem ciągnie :naughty::decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:06_________________________________________________A co do protestów, to jeszcze trochę i coś mi się wydaje, że i u nas się zaczną - nie ma tylko "motorniczego", który tą machinę ruszy, bo wszystkim pier..lenie w TV głupot oczy zaślepia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówili wyraźnie niektórzy, żeby się do UE nie pchać, jak się gile pod nosem ciągnie :naughty::decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:06_________________________________________________A co do protestów, to jeszcze trochę i coś mi się wydaje, że i u nas się zaczną - nie ma tylko "motorniczego", który tą machinę ruszy, bo wszystkim pier..lenie w TV głupot oczy zaślepia :wallbash:

a ja wam mowie, ze nie ruszy:D jak pisalem wczesniej za pare dni rocznica smolenska i pozniej bedzie sie trabilo o tym do konca roku. tak sie tego osluchamy ze nawet nie zobaczymy jak cena paliwa bedzie 6 zl:d hehe:d

przed wyborami tylko beda obiecanki-cacanki:d cena spadnie o pare groszy:d a po wyborach znowu to samo:d

Istna Republica Banana of Poland

pozostaje nam tylko " zrobic sciepe narodowa i kupic bombe atomowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie że cukier spadnie, bo się teraz ludzie obkupili będą mieć zapas i przez jakiś czas nie będą kupować ceny spadną, a cukier jest, tylko się ludzie sami nakręcili ....

w DE kg cukru - 0,60 euro centów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w DE kg cukru - 0,60 euro centów :gwizdanie:

ostatnio widziałem ogłoszenie "jadę do DE po cukier i zbieram zamówienia" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za tabelka z cenami, ale wygląda trochę z d*py :decayed:

Jestem aktualnie w DE..

-cukier tu kosztuje ok 60 euro centów / kg ( sklep Netto )

- chleb 750g - 1, 70 € .. w piekarniach cena za chleb kilowy ok. 2-3..€

- ON na stacji Shell - 1,49 € / L

- jakiś keczup czy sos - 2- 3 €

- mleko które nie smakuje jak mleko - ok. 50 euro centów

- margaryna Rama - 1-2 €

- woda gazowana czy piwo to grosze

- kebab danie - 6 €

- wkłady do golenia Mach 3 - 6 sztuk 10 €.. u nas 2-3 sztuki 35 zł w Kaufland :shocked:

- papierosy LM 20 sztuk- 4,5 €... 28 sztuk w paczce 6 €

Ogólnie to pójśc do sklepu i kupic podstawowe rzeczy na przeżycie w średnich cenach to tłucze po kieszeni kosmicznie. Wiadomo u Nas są niektóre rzeczy tańsze niż w DE i na odwrót..ale u Nas idziesz do sklepu i za 120 zł zrobisz zakupy spokojnie na tydzień tu za 30 € kupisz całe gówno :hi:

Ja to nie wiem co się dzieje z tym krajem..ale wprowadzenie Euro to będzie dla Nas bolesny kop w krocze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydaje w BE średnio tygodniowo na 3 osobową rodzinę z kartą klienta (zakupy z mięsem owocami bez napoi i alkoholu)...170-200 euro tygodniowo ...więc wszędzie jest drożyzna... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać po wypowiedzi Raggamana i Wypsia wszędzie jest drogo a nie jak klakierzy opozycji piszą w artykułach i podają w tv że to tylko u nas, wybory się zbliżają to trzeba dać po garach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jak widać po wypowiedzi Raggamana i Wypsia wszędzie jest drogo a nie jak klakierzy opozycji piszą w artykułach i podają w tv że to tylko u nas, wybory się zbliżają to trzeba dać po garach

tak,tylko nie wszędzie ludzie dostają ochłapy zamiast wypłaty :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...