Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] VAG 409.1 (i pewnie inne) na Windows 7 64bit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś czas temu natknąłem się na poniższy opis instalacji interfejsu VAG 409.1 na Windows 7 64bit:

http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=303177

Ostatnio wypróbowałem i działa, więc jak by ktoś potrzebował to polecam :-D

Opublikowano

Robiłeś logi przez ten tryb :mysli: na forum passka(PL) pisali że sa problemy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Robiłeś logi przez ten tryb :mysli: na forum passka(PL) pisali że sa problemy :gwizdanie:

Logów nie robiłem, bo nie miałem takiej potrzeby. Zauważyłem jedynie, że jest większe opóźnienie w tryb trybie, niż jak podłączam się z natywnego XP.

Opublikowano

Sprawdź jeszcze logi bo podobno sie wyłacza podczas takiej próby, pisze "podobno" bo sam nie testowałem tego tylko wyczytałem o problemach na forum passka :wink4:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ja robilem logi przez xp-mode. Wyszlo ok. Troche walki z konfiguracja ale potem dziala dobrze (przynajmniej u mnie)

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio też wypróbowałem na VMWare Workstation - połączenie jest bardziej stabilne :-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Też ćwiczyłem problemy z Win 7 54 bit.

XP Mode działa ale bardzie kiepsko - VMWare Server i PLayer jest lepszy ale i tak latency trzeba na USB ustawić na około 13 i ze stabilnością nie jest rewelacyjnie (np z klimatronikiem już się połączyć nie udało).

Z silnikiem tak ale w zależności od humoru zrywało połączenie po 1 minucie a czasami po 5.

Opublikowano

dobra a teraz ktos moze krok po kroku po poslku napisac co trzbe zrobić , mam win 7 64-bit i przy instalacji pojawia mi sie ze musze miec wersje 32-bit co zrobić zeby program VCDS chodził poprawnie na 64-bit ? pomóżcie prosze tylko po poslku instrukcja instalacji bo z ta,tej stronki niewiele sie orinetuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 11:57_________________________________________________pisze o VCDS a tu jest mowa o VAG 409 ale podejrzewam ze proces instalacji przebiega podobnie.

Opublikowano

Pisalem juz to wiele razy.

Odpal tryb XP mode i wszystko pieknie smiga. Przetestowalem wiec wiem.

A tu caly tutorial jak zainstalowac i uruchomic:

http://windows7forum.pl/xp-mode-w-windows-7-tutorial-t-1413.html

Opublikowano

Ja mam Home Premium

i dupaaaa :cool1:

Opublikowano

Czytajcie komentarze w linku od przemika, xpmode nie działa na kazdym procku intela :gwizdanie: trzeba stosowac inny program

Opublikowano

Pisalem juz to wiele razy.

Odpal tryb XP mode i wszystko pieknie smiga. Przetestowalem wiec wiem.

A tu caly tutorial jak zainstalowac i uruchomic:

http://windows7forum.pl/xp-mode-w-windows-7-tutorial-t-1413.html

jedno pytanie na tej stronie co podałeś w punkcie "step3" wybieramy ten windows i język który aktualnie mamy jako system operacyjny w naszym laptopie czyli w moim przypadku Win7 64-bit english czy ten na jakim maja pracować nasze programy czyli 32 bit bo przeciez o to Nam chodzi zeby czytał program starszy. :mysli:

Opublikowano

Wybierasz system jaki masz zainstalowany. Jak już Marcinos wyżej napisał - XP Mode można odpalić na Win7 Professional lub Ultimate, na Home Premium niestety nie udało mi się zainstalować (brak wsparcia tego trybu dla tej wersji systemu). Na Prof odpaliłem i VAg 409 śmiga bez problemów, logów jeszcze nie robiłem ale diagnostyka jak najbardziej bangla.

Opublikowano

Pisalem juz to wiele razy.

Odpal tryb XP mode i wszystko pieknie smiga. Przetestowalem wiec wiem.

A tu caly tutorial jak zainstalowac i uruchomic:

http://windows7forum.pl/xp-mode-w-windows-7-tutorial-t-1413.html

jedno pytanie na tej stronie co podałeś w punkcie "step3" wybieramy ten windows i język który aktualnie mamy jako system operacyjny w naszym laptopie czyli w moim przypadku Win7 64-bit english czy ten na jakim maja pracować nasze programy czyli 32 bit bo przeciez o to Nam chodzi zeby czytał program starszy. :mysli:

XPmode jest tylko 32bit.

Opublikowano

Wybieramy platforme na jakiej ma pracowac XP mode.... czyli to co mamy aktualnie zainstalowane... a nie to co mamy miec....

No zrozumiale ze XP mode jest 32 bitowe... o to nam tutaj chodzi..... :)

Cala rzecz w tym ze dostajemy maszyne wirtualną plus system operacyjny wraz z licencja gratis od Bila Gates'a.

Pozdrawiam

Opublikowano

a co zrobić jak mam włąsnie Home Premium :wallbash: jest jakiś sposób

Opublikowano

a co zrobić jak mam włąsnie Home Premium :wallbash: jest jakiś sposób

a postawienie Winshita na virtualce nie załatwi sprawy? polecam VirtualBox

Opublikowano

a co zrobić jak mam włąsnie Home Premium :wallbash: jest jakiś sposób

a postawienie Winshita na virtualce nie załatwi sprawy? polecam VirtualBox

a mozesz po polsku powiedzieć :cool1: nie jestem informatykiem

Opublikowano

a co zrobić jak mam włąsnie Home Premium :wallbash: jest jakiś sposób

a postawienie Winshita na virtualce nie załatwi sprawy? polecam VirtualBox

a mozesz po polsku powiedzieć :cool1: nie jestem informatykiem

Wujek Google za przewodnika.:)

Tu masz VB: http://www.dobreprogramy.pl/VirtualBox,Program,Windows,13122.html

Potem stawiasz na tym windę XP.

Opublikowano

instaluje virtualbox a jak na tym zainstalować windowsa xp ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.