Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

a widzisz:)

zreszta pamietam jak pisales do mnie na gg

dodam tylko, ze iphone ma "softowo" zablokowany modul gps (wbudowany), krecenie filmow i wiele innych bajerow

jesli chcecie poczytac fachowo na temat tego urzadzenia to zapraszam tu:

http://www.myapple.pl/forumdisplay.php?f=143

wszystko po polsku i z pierwszej reki od maniakow apple'a '-)

wiele z testow, ktore przeczytalem stawia go na pierwszym miejscu (mimo ze nie ma 3G, na ktore narzekaja laicy)

jak zwykle najwieksza sila iphone'a jest jego potezna funkcjonalnosc i prostota, no i rewelacyjny design

mad max - spv m650 mialem 2 tyg, tak jak sie spodziewalem, wszystko co nosi w sobie produkty z Redmond nadaje sie na smietnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się bawiłem iphonem i jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia... ot po prostu efektowny telefon, niestety ja potrzebuje praktycznego efektywnego telefonu, na iphona nie ma żadnego konkretnego oprogramowania, gps podobno jest wbudowany ale jeszcze nie odblokowali, do tego brak softu nawigujacego... wogóle to brak porządnego softu jest bolączka tego telefonu... bo to co jest to jakościowo dla mnie jest na poziomie javy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co teraz powiedziales to swietokradztwo:)

widze, ze nie wiesz o czym mowisz

konkretnego oprogramowania jest tyle, ze ciezko nadazyc z instalowaniem

ale widze, ze Ty mlody jestes '-) mozesz nie byc jeszcze wielu rzeczy swiadomy '-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co teraz powiedziales to swietokradztwo:)

widze, ze nie wiesz o czym mowisz

konkretnego oprogramowania jest tyle, ze ciezko nadazyc z instalowaniem

ale widze, ze Ty mlody jestes '-) mozesz nie byc jeszcze wielu rzeczy swiadomy '-)

Zwlaszcza ze iphone standardowo oferuje w cholere dodatkow do instalacji , a nie mowie tu o programach czy grach ktore nie apple sygnuje , bo tego jest zatrzesienie , wystarczy poszukac :P No gps mogliby odblokowac bo ciekawy jestem jak wyglada sprawa kompatybilnosci z programami do navi czyli route66 , naviexpert itp. Of kos o automapie mozemy zapomniec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek odbieram swojego iphone'a z firmwarem 1.1.2

na razie nie bede mogl dzwonic (czekam na unlock) ale cala reszta czyli ipod, wi-fi itd bedzie dzialac:)

zlamanie gps-a to kwestia czasu:)

no to ze standartowo oferuje wiecej niz wiekszosc telefonow nie pisalem bo to wiadome jest "samo przez sie" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co teraz powiedziales to swietokradztwo:)

widze, ze nie wiesz o czym mowisz

konkretnego oprogramowania jest tyle, ze ciezko nadazyc z instalowaniem

ale widze, ze Ty mlody jestes '-) mozesz nie byc jeszcze wielu rzeczy swiadomy '-)

wiek nie ma tu nic do rzeczy, dwunastolatkowie potrafią hakować skomplikowane systemy, osmieliłbym się stwierdzić, że im sie ma wiecej lat tym mniej sie o nowościach wie :P a tak z ciekawości to pokaż mi program na iphona porównywalny z TCPMP na windows mobile i symbiana, który tak jak on będzie odtwarzał divx z napisami, pokaz mi soft nawigacyjny (nie mówie o google earth), pokaż mi obrazy rom robione przez niezaleznych programistów, które mozna pod indywidualne zachcianki użytkownika podciągnąć, to przyznam że iphone moze konkurować z windows mobile, czy symbianem... narazie to tylko odtwarzacz mp3 z funkcja telefonu i przeglądarką internetową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co teraz powiedziales to swietokradztwo:)

widze, ze nie wiesz o czym mowisz

konkretnego oprogramowania jest tyle, ze ciezko nadazyc z instalowaniem

ale widze, ze Ty mlody jestes '-) mozesz nie byc jeszcze wielu rzeczy swiadomy '-)

wiek nie ma tu nic do rzeczy, dwunastolatkowie potrafią hakować skomplikowane systemy, osmieliłbym się stwierdzić, że im sie ma wiecej lat tym mniej sie o nowościach wie :P a tak z ciekawości to pokaż mi program na iphona porównywalny z TCPMP na windows mobile i symbiana, który tak jak on będzie odtwarzał divx z napisami, pokaz mi soft nawigacyjny (nie mówie o google earth), pokaż mi obrazy rom robione przez niezaleznych programistów, które mozna pod indywidualne zachcianki użytkownika podciągnąć, to przyznam że iphone moze konkurować z windows mobile, czy symbianem... narazie to tylko odtwarzacz mp3 z funkcja telefonu i przeglądarką internetową

no czyli jednak nie wiesz wszystkiego . Powiedz kolego ile lat juz istnieje windows mobile i symbian a odpowiesz sobie sam na pytania :) Iphone dopiero wszedl na rynek , daj mu czasu.

Co do obrazow rom , a czym jest niby firmware 1.1.1 czy 1.1.2 ?? bo chyba nie apple to zrobilo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wspomniałem słowem o tym co mi wytykacie?? zdaje sobie sprawę że to młody system, wiem że są powalające w swej liczbie dwie aktualizacje systemu, dlatego też sformułowałem zdanie tak: "na razie to tylko odtwarzacz mp3 z funkcja telefonu i przeglądarką internetową" gdzie "na razie" ma kluczowe znaczenie... proponuje czytać ze zrozumieniem :rant: do iphona nic nie mam, po prostu nie rozumiem zachwytu nad czymś co nie jest wybitnie odkrywcze... chociaż trzeba mu przyznać ze wyświetlacz ma kozacki, tylko pewnie fajnie żre baterie, którą niestety samemu się nie wymieni, trzeba wysyłać... ale jak widać geniusze marketingu z apple potrafią wcisnąć wszystko, za dowolną cenę... a co do wypowiedzi wustyle, to gratuluje użycia przekonujących argumentów i elokwencji... ja lubię jak ktoś nic nie wnosi do rozmowy, nawet sie mądrzyć nie próbuję tylko chce zabłysnąć jaki to on cwany, ciekawe czy na żywo też taki błyskotliwy jesteś :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia ile ladujesz

(dziwi mnie zawsze ten problem)

to tak jak bys chcial na jednym tankowaniu przejechac milion kilometrow - cos za cos

korzystasz caly dzien, na noc wylaczasz, pyk pod ladowarke i juz

za dnia podpiety pod usb w kompie i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się chłopaki! Zaraz się pobijecie :bicz3:. W przeciwnym wypadku zamykam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie Nokię 6120 classic i po przesiadce z SE W810i na tą Nokię czuć różnicę. Ostatni Symbianowiec jakiego miałem to była Nokia 6670, ale strasznie wolno pracował. W 6120c jest najnowszy Symbian i procek 369MHz :thumbup: Polecam wszystkim ten telefon![br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 21:15 _________________________________________________Aha - aparat mam cyfrowy Sony - komórką nie robię zdjęć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...