Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Moja karoca :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

m.in. BB ;)

Opublikowano

no powiem bijesz mnie na ryj!!!!!!!!!!!!!!!!

3 razy na Spocie - 2 mody za sobą!!!!!!!!!![br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 21:38_________________________________________________jedno mnie martwi ......... :confused4: cos Ty tak kurna wolno jechał :polew: :polew:

bo szybko jezdzi sie jednosladem :decayed: fajna audiczka bezawaryjnosci :)
Opublikowano

zarabista sprawa ten bagaznik musze taki sobie sprawic na zime bo strasznie uciazliwe jest skladanie siedzen zeby narty wlozyc :confused4::good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

z box`u napewno bedziesz zadowolony - My praktycznie na kazdy wyjazd nawet weekendowy go wykorzustujemy :)

odnośnie ostatniego rezania...

13062011521.jpg

Opublikowano

wywalta panie te ledy i nie róbta wioski :naughty:

kiera już jest nowa ?

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano
  • Autor

kiera oczywiscie MF z B8 :):)

Ledy zostawiam - za***ista sprawa wg mnie :)

no i mnie sie podoba - a jak wiadomo kazdy swoje auto robi i ma dla siebie... ;)

Opublikowano

dla mnie wioska to jezdzenie czerwonym kobiecym autkiem

Ja jeżdżę czasami mamy beetlem :D

Nie no spoko, każdy pod siebie :) Jak byśmy wszyscy mieli taki sam gust to wszyscy by jeździli czarnym passatem w kombi

Opublikowano
  • Autor

:good: :good: :good:

:a4fan:

:good: :good: :good:

Opublikowano

kiera oczywiscie MF z B8 :):)

Ledy zostawiam - za***ista sprawa wg mnie :)

no i mnie sie podoba - a jak wiadomo kazdy swoje auto robi i ma dla siebie... ;)

dla mnie wioska to jezdzenie czerwonym kobiecym autkiem ;) :gwizdanie:

ad1.Pokaż jak wygląda ta kiera

ad2.Tak oczywiście

ad3.JW

ad4.Hehe autko mam nie z wyboru tylko z roboty :tongue4: a Ty Twoje ledy sam wybrałeś i zamontowałeś - to chyba gorsze :decayed:

Opublikowano

musisz mi pokazać te LEDy i kierę we wtorek;) jak kubki działają??

a ja tylko w Serbi 20Euro w lapę dałem ;) hehehehe a tak 3570km zrobiłem ;)

24h - > tam przez Serię

27h - > do domu przez Rumunię trasa 7C;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

RNS-E zakupiony... DVD zakupione... TV :gwizdanie:

jutro tylko kosz i kabelki :):)

w weekend rezanko :!: :!: :!:

Opublikowano

Jest moc :gwizdanie:

Opublikowano

w końcu jeden z podstawowych modów w A4 został wyrezany :kox:

Opublikowano
  • Autor

w końcu jeden z podstawowych modów w A4 został wyrezany :kox:

dzis dzieki Tolkowi i akjam`owi został "wlozony" rns-e, odpowiedni kimatronik i listwy alu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...gratki :good: wkońcu rne-sik na pokładzie :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor
:a4fan:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a tak to było niedawno u akjama :wink4: jak walczyliśmy z Tolkiem :D:D

masa kabli i kabelków...

IMG_4121.jpg

IMG_4125.jpg

ale temat ogarniamy...

IMG_4127.jpg

i mamy wyrezanego RNS`a :gwizdanie: :cool1:

IMG_4131.jpg

a prz takiej okazji wymienione zostały od razu dekory na alu 7n6 a w najbliższym czasie do zestawu dołączy ramka zmiany biegow i popielniczka przód i tył oczywiście 7n6... :decayed:

7n6_alu.jpg

Opublikowano

W tych B6 nawet siedzenia nie ze skóry wyglądają spoko. Super fura gratulacje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.