Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Drży pedał hamulca przy hamowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc bo już mi się pomysły skonczyly .Całkiem niedawno wymienilem przednie tarcze i klocki na używki wprawdzie ale bez rantów i zaczęły sie problemy przy hamowaniu pedal hamulca drży nie czuć tych drgań na kierce. wymieniłem za chwilę całe zawieszenie z przodu, przetoczyłem tarcze wymieniłem łożyska, wyczyściłe i nasmarowałem jażma i nic jak drżało tak drży dalej proszę pomóżcie bo mam wrażenie że za chwilę całe zawiechy się rozlecą i koszta od nowa. Wszystkie te części wymieniłem na przestrzeni 2 tygodni jaiś miesiąc temu od tego czasu zrobiłem jakieś 3 tysiące km. jeszcze raz proszę pomożcie.

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Opublikowano

Tarcze jakiej firmy masz i klocki jakiej firmy,rozumiem ze wszystko używki ?

Nie są pogięte te tarcze ? OD kogo kupiłeś i skąd ? :mysli:

Opublikowano

Ale jak drży ? abs działa ? żadnych błędów?

Opublikowano

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc bo już mi się pomysły skonczyly .Całkiem niedawno wymienilem przednie tarcze i klocki na używki wprawdzie ale bez rantów i zaczęły sie problemy przy hamowaniu pedal hamulca drży nie czuć tych drgań na kierce. wymieniłem za chwilę całe zawieszenie z przodu, przetoczyłem tarcze wymieniłem łożyska, wyczyściłe i nasmarowałem jażma i nic jak drżało tak drży dalej proszę pomóżcie bo mam wrażenie że za chwilę całe zawiechy się rozlecą i koszta od nowa. Wszystkie te części wymieniłem na przestrzeni 2 tygodni jaiś miesiąc temu od tego czasu zrobiłem jakieś 3 tysiące km. jeszcze raz proszę pomożcie.

Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)

Kolego jak chcesz podetrzec tyłek szkłem to nie ma cudów, musisz sie pokaleczyc

takie rzeczy kupuje sie tylko i wyłacznie nowe !!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

żadnych błędów, ABS-s a tarcze i klocki zdjęte w oryginale z auta z niemiec po uderzeniu w tył

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na hamulcach nie oszczędzaj ja kupiłem tanie tarcze i klocki i jest lipa powyżej 120 jest problem z dobrym hamowaniem, jesli miałes używana tracze pewnie miała już niezły skos jak ktoś ci ją przetoczył zle to nadal będą takie drgania , pozatym tarcza do kolocków troch zejdzie zanim sie ułoży

Opublikowano

raczej krzywe tarcze, przetoczenie zawsze nie pomoze,

Opublikowano

witam

kolego ja u siebie założyłem nowe tarcze brembo+nowe klocki ferodo i co po ok 10tkm zacząłem czuć na pedale hamulca drgania ,bicie. chciałem już reklamować,ale wymieniłem jeszcze prowadnice zacisków(sworznie +prowadnice)i o dziwo problem jak nagle się pojawił tak i zniknął ,i może tu szukać przyczyny-koszt niewielki.pozdrawiam

Opublikowano

na tarczach i klockach się nie oszczędza,potem są takie właśnie skutki

Opublikowano

jeszcze taka rada nigdy nie lej na rozgrzane tarcze zimnej wody np nie myj auta po powrocie z trasy od tego czesto sie krzywia

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam. Odgrzebie temat. Mam delikatne drżenie pedala hamulca. I moje pytanie wcześniej tego nie było. Jak po ustawieniu zbieżności. Zbieżność jest dobrze ustawiona ale tzw PK jest powyżej dozwolonej normy tj 1.06 a ma być 1.0. Gość mówił że jak zbieżność się ustawi to TK już się nie będzie zgadzać. Urok wielowahacza. Prawda?  

Edytowane przez adrianjaro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.