Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest źle brakuje tylko gleby, na pewno fotka nie oddaje tego co na żywo widać :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zobaczysz na spocie :-) wszystkim się podoba na fotach powiem szczerze lipa wychodzi[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:53_________________________________________________i fotka dla fanów moich felg ;-)

a tak po za tym zamówiłem grile z s4 zobacze czy wejdą p&p

3e42f3c8a81f48d0.jpg

Opublikowano

Felg na żywo wygląda dużo lepiej jak na foto, dojdzie gleba i będzie :kox:

Grill górny wejdzie na pewno ale dolny :mysli:

Opublikowano

Fajna furka very very good :tongue4::good:

Do niego to by chyba i sie zmieściło 21 cali :P ?

Opublikowano

i fotka dla fanów moich felg

:decayed: :decayed: :notworthy:

Pokaż te 20 może lepsze.. :naughty:

Opublikowano

Grile oba wchodzą bez problemu od S4 bo sam zderzak jest identyczny.

Wiem, bo sam to przerabiałem u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Grile oba wchodzą bez problemu od S4 bo sam zderzak jest identyczny.

Wiem, bo sam to przerabiałem u siebie.

mam nadzieje że tak jest bardzo bym chciał by weszło bo jak nie to kasa w plecy

i ważna rzecz będzie wyglądać lepiej[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________

i fotka dla fanów moich felg

:decayed: :decayed: :notworthy:

Pokaż te 20 może lepsze.. :naughty:

ale po co jak dopiero za te oponki wywaliłem 2800 zł

boję się sprawdzić ile kosztują 20 cali

Opublikowano

Witam, widze że mamy takie same felgi :) tylko moje ori srebrne :) ładne cabrio, i wypasione :) Pozdrawiam :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________a tak na marginesie jakbyś chciał to spisze ci numer z moich dekielków audi bo widze że masz rial :)

Opublikowano

orientujecie się czy deska rozdzielcza z cabrio pasuje do zwykłej wersji b7 p&p ?

Opublikowano

Grile oba wchodzą bez problemu od S4 bo sam zderzak jest identyczny.

Wiem, bo sam to przerabiałem u siebie.

mam nadzieje że tak jest bardzo bym chciał by weszło bo jak nie to kasa w plecy

i ważna rzecz będzie wyglądać lepiej[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________

i fotka dla fanów moich felg

:decayed: :decayed: :notworthy:

Pokaż te 20 może lepsze.. :naughty:

ale po co jak dopiero za te oponki wywaliłem 2800 zł

boję się sprawdzić ile kosztują 20 cali

Ja dałem nawet mniej za nówki Continentale Sportcontact 3 265/30/20 ale miałem farta no i w pazdzierniku zeszlego roku..

Czasem sa okazje.

Opublikowano
  • Autor

Witam, widze że mamy takie same felgi :) tylko moje ori srebrne :) ładne cabrio, i wypasione :) Pozdrawiam :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________a tak na marginesie jakbyś chciał to spisze ci numer z moich dekielków audi bo widze że masz rial :)

ma tak zostać :D rial black edition bardziej się mi widzi a właśnie myślę nad założeniem śrebrnych :D bo 20 cali odpuszczę chyba.[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 09:44_________________________________________________

Grile oba wchodzą bez problemu od S4 bo sam zderzak jest identyczny.

Wiem, bo sam to przerabiałem u siebie.

mam nadzieje że tak jest bardzo bym chciał by weszło bo jak nie to kasa w plecy

i ważna rzecz będzie wyglądać lepiej[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________

i fotka dla fanów moich felg

:decayed: :decayed: :notworthy:

Pokaż te 20 może lepsze.. :naughty:

ale po co jak dopiero za te oponki wywaliłem 2800 zł

boję się sprawdzić ile kosztują 20 cali

Ja dałem nawet mniej za nówki Continentale Sportcontact 3 265/30/20 ale miałem farta no i w pazdzierniku zeszlego roku..

Czasem sa okazje.

no ja też nowe kupiłem ale okazją tego nie nazywam......normalnie poszedłem do gumiarza i zamówiłem[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 11:18_________________________________________________założyć jasne czy zostawić czarne

acc5a73652968c66.jpg

Opublikowano
  • Autor

kurde laguna mam nadzieję że będzie ok tylko zastanawiam się czy przekladać znaczek s-lina czy bez zostawić[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:27_________________________________________________więc grile założone efekt fotki telefonem sorka za jakość

f2537634b88297b4.jpg

a76e16ffda40e99f.jpg

5ad5cee300542aae.jpg

Opublikowano

wygląda git, ale musisz jeszcze zapodać fotki z większej ogległości

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jutro coś zrobię ale jak założyłem grili to doszło do mnie że nakładki na lusterka się by zdały tylko cena w aso 1 tys za sztukę przeraża ;([br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________zmiana felunku znaczy koloru

29eaa9caeaf46123.jpg

e9871252ef5dbfda.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.