Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chce ktoś zamienić się na 18" (felgi + opony) ?

opony mam tył Infinity z 2009 (ok 6-7mm), przód GoodYear Excelence z 2010 (ok 6mm) 225/45/17, felgi w stanie 4+

najchętniej pasowały by mi o takim samym wzorze, ale czekam na inne propozycje.

Opublikowano

Fajna fura :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie chce nikt sie zamienic na 2 opony?

Kapcie firmy infinity 225/45/17 bieznik ponad 6mm, chętnie zamienię na 215/40/17.

Opublikowano

Czyżby większa gleba? :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na przód założyłem dwie opony 215/40 po malej przygodzie na słowacji :confused4: do tego doszedł delikatny naciąg i wygląda kosmos! i teraz mi tył nie pasuje bo za duży balon.. oczywiście przód jeszcze jakieś 1.5-2cm siądzie :D poza tym z tyłu gdzie mam 225/45 to nadkola powycierane już.. [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 22:19_________________________________________________nowe fotki na 1 stronie :)

Opublikowano

Dobre foty dawaj to z podpisu do kalendarza :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak będę miał zdjęcia w ori rozdzielczości to się coś pomyśli :)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 01:05_________________________________________________Jakieś pomysły jak dorobić dolne mocowanie lampy? Jakiś patent ktoś wynalazł? :tongue4:

Opublikowano

Jak będę miał zdjęcia w ori rozdzielczości to się coś pomyśli :)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 01:05_________________________________________________Jakieś pomysły jak dorobić dolne mocowanie lampy? Jakiś patent ktoś wynalazł? :tongue4:

gadaj z SoMeS'em on cos dlubal :good:
Opublikowano

widziałem na żywo , ładnie sie padaczka prezentuje :good: :oklaski:

Opublikowano

Jakieś pomysły jak dorobić dolne mocowanie lampy? Jakiś patent ktoś wynalazł? :tongue4:

wczoraj rezaliśmy :)

wycięty ze starej i wklejony do nowej, proste jak ruchanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

trzeba mieć starą najpierw :> może tyrtyrkami sie złapie jakoś, jak nie to trzeba szukać starej lampy za 20 zł

Opublikowano

właśnie chcem żeby tak samo moja wyglądała :good: Tylko jeszcze Ci brakuje grilla z rs-a i bedzie cud malina :cool1:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:41_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-i1735407762.html czemu sprzedajesz? :kwasny:

Opublikowano

właśnie chcem żeby tak samo moja wyglądała :good: Tylko jeszcze Ci brakuje grilla z rs-a i bedzie cud malina :cool1:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:41_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-i1735407762.html czemu sprzedajesz? :kwasny:

bo jest plan na nowe lepsze :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

jak sie sprzeda to dobrze, jak sie nie sprzeda tez dobrze, bedziemy dalej modzic ;)

Opublikowano

b6 czy coś nowszego? :gwizdanie:

Opublikowano
benzynę w audi /s14a /e46 /prelude V

zaraził się wyznaniem: życie jest za krótkie, by jeździć dieslem... :)

Opublikowano
  • Autor

przyszedł czas by wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć coś upalać :>

Opublikowano

Nie chcesz się zamienić na dekory? Nawet nie wiesz jak mi się takie błyszczące drewno podoba :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie, dzięki :) nie mógł bym mieć coś innego niz drewno :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.