Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pomalowanie środków to dzień roboty, + czarny matowy spray (ja używałem żaroodpornej sylikonowej farby z tesco w sprayu za 26zł) i jakiś silikon do uszczelnienia lamp :)

Opublikowano

pomalowanie środków to dzień roboty, + czarny matowy spray (ja używałem żaroodpornej sylikonowej farby z tesco w sprayu za 26zł) i jakiś silikon do uszczelnienia lamp :)

Aż tyle to czasochłonne :shocked:

Myślałem też wyrezać bi-xenona tak jak ma u siebie Seba1_2, oglądałem to z bliska i super efekt :kox:

Ty też nie masz nigdzie chromu także również jest black projekt :kox:

Opublikowano

pomalowanie środków to dzień roboty, + czarny matowy spray (ja używałem żaroodpornej sylikonowej farby z tesco w sprayu za 26zł) i jakiś silikon do uszczelnienia lamp :)

ja w te wakacje z armim zrobliśmy lampe na klej do szyb+podkład nie ma bata by sie rozszczelniła, mozesz uzyc jeszcze szczeliwa wurth, ale mi puściło na jednej lampie :thumbdown:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 00:46_________________________________________________

pomalowanie środków to dzień roboty, + czarny matowy spray (ja używałem żaroodpornej sylikonowej farby z tesco w sprayu za 26zł) i jakiś silikon do uszczelnienia lamp :)

Aż tyle to czasochłonne :shocked:

Myślałem też wyrezać bi-xenona tak jak ma u siebie Seba1_2, oglądałem to z bliska i super efekt :kox:

Ty też nie masz nigdzie chromu także również jest black projekt :kox:

jak rozklejasz już lampe to rezajbixa, całkiem inna liga oświetlenia choćby na mijania, seryjne nie świecą przy tym :thumbdown:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

z rozklejaniem, zmatowieniem, pomalowaniem, wyschnięciem, sklejeniem mi tyle zeszło, chociaż ja pół dnia się pierdzieliłem z rozklejaniem, ale widzialem ze mozna je włozyc do piekarnika i ładnie to odchodzi, gdzieś w necie jest filmik jak to zrobić.

Opublikowano

z rozklejaniem, zmatowieniem, pomalowaniem, wyschnięciem, sklejeniem mi tyle zeszło, chociaż ja pół dnia się pierdzieliłem z rozklejaniem, ale widzialem ze mozna je włozyc do piekarnika i ładnie to odchodzi, gdzieś w necie jest filmik jak to zrobić.

Jest nawet jak Poziek rozkleja przy użyciu piekarnika :naughty: ale to była lampa od B7 jeśli dobrze pamiętam :mysli:

Opublikowano

W dziale warsztat jest filmik w wątku Djbinka :good: ostatnio go francuzom pokazywałem :naughty:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 00:51_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186983.0

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

grn Ciebie rano widziałem na Abramowicach ?

Opublikowano
  • Autor

grn Ciebie rano widziałem na Abramowicach ?

hmmm :mysli: ulica dokładniej?[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:46_________________________________________________

:decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

grn Ciebie rano widziałem na Abramowicach ?

hmmm :mysli: ulica dokładniej?[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:46_________________________________________________

:decayed:

o cos Ci kierunki swieca masz zwarcie? :mysli:
Opublikowano

napewno masy nie ma :decayed:

Opublikowano

już tydzień minął, a u mnie nadal zwarcia nie ma na kierunkach... ahhhh ;(

Opublikowano

już tydzień minął, a u mnie nadal zwarcia nie ma na kierunkach... ahhhh ;(

bo wy ^%$^& jestescie :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

u mnie jest zwarcie... :kox: :kox: ale jedna lampa teraz paruje bo źle skleiłem a ni ma czasu poprawić :confused4:

Opublikowano
  • Autor

grn Ciebie rano widziałem na Abramowicach ?

hmmm :mysli: ulica dokładniej?[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:46_________________________________________________

:decayed:

o cos Ci kierunki swieca masz zwarcie? :mysli:

bylem na przegladzie i diagnosta mi tak ustawil, nie wiem o co Wam chodzi!!

Opublikowano

Jest KOSAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LBN

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

grill esowy do oddania, 260pln z wysyłka, bez znaczka, wszystko miód malyna

20111023782.th.jpg 20111023783.th.jpg[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:37_________________________________________________coś takiego :cool1:

Audi A4 | Lublin Project

Opublikowano

Ładnie wyszło :good:

Opublikowano

świetny filmik dobra robota :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.