Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] tractor na glebie by grn


grn

Rekomendowane odpowiedzi

chce ktoś zamienić się na 18" (felgi + opony) ?

opony mam tył Infinity z 2009 (ok 6-7mm), przód GoodYear Excelence z 2010 (ok 6mm) 225/45/17, felgi w stanie 4+

najchętniej pasowały by mi o takim samym wzorze, ale czekam na inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód założyłem dwie opony 215/40 po malej przygodzie na słowacji :confused4: do tego doszedł delikatny naciąg i wygląda kosmos! i teraz mi tył nie pasuje bo za duży balon.. oczywiście przód jeszcze jakieś 1.5-2cm siądzie :D poza tym z tyłu gdzie mam 225/45 to nadkola powycierane już.. [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 22:19_________________________________________________nowe fotki na 1 stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre foty dawaj to z podpisu do kalendarza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał zdjęcia w ori rozdzielczości to się coś pomyśli :)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 01:05_________________________________________________Jakieś pomysły jak dorobić dolne mocowanie lampy? Jakiś patent ktoś wynalazł? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał zdjęcia w ori rozdzielczości to się coś pomyśli :)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 01:05_________________________________________________Jakieś pomysły jak dorobić dolne mocowanie lampy? Jakiś patent ktoś wynalazł? :tongue4:

gadaj z SoMeS'em on cos dlubal :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem na żywo , ładnie sie padaczka prezentuje :good: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły jak dorobić dolne mocowanie lampy? Jakiś patent ktoś wynalazł? :tongue4:

wczoraj rezaliśmy :)

wycięty ze starej i wklejony do nowej, proste jak ruchanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chcem żeby tak samo moja wyglądała :good: Tylko jeszcze Ci brakuje grilla z rs-a i bedzie cud malina :cool1:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:41_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-i1735407762.html czemu sprzedajesz? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chcem żeby tak samo moja wyglądała :good: Tylko jeszcze Ci brakuje grilla z rs-a i bedzie cud malina :cool1:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:41_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-i1735407762.html czemu sprzedajesz? :kwasny:

bo jest plan na nowe lepsze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzynę w audi /s14a /e46 /prelude V

zaraził się wyznaniem: życie jest za krótkie, by jeździć dieslem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz się zamienić na dekory? Nawet nie wiesz jak mi się takie błyszczące drewno podoba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...