Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 AHH] nisko i szeroko


NiKO88

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać kolejnego kolegę z Tarnowa :>

Ładna srebrna maszynka a z tym zawiasem i felą to super koza tylko jak Ty chcesz po naszym mieście i jego pięknych drogach jeździć :shocked:

Powodzenia w modach, Audiczka bardzo zacna, tylko kucy troche mało pod machą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kucy troche mało pod machą :kox:

jeden z lepszych motorków do modyfikacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele fajne, jak szukasz opon mam letnie 2szt. toyo t1r 245/35/17 stan igla ;) jak bedziesz zainteresowany sie odezwij na pw :naughty: powodzenia z fura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam sie do pozdrowień kolegi z Tarnowa :hi:

Srebrna strzała juz sie spoko prezentuje, a po planowanych zmianach będzie już koxiarsko :naughty:

Co do felg to mam nadzieje, że na 18tki sie zdecydowałeś :naughty:, ciekawie to wygląda w bordowym kolorze jak na tym zdjęciu A3-ki :kox:

32597498.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę ze więcej osób z Tarnowa powitać felgi są 17 niestety no i dziś przyszła paczka zawieszenie już jest teraz tylko zamontować [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:34_________________________________________________ a tu auto na glebie możliwość obniżenia jeszcze 8 cm :) teraz poszło z jakieś 10 cm

53373775.jpg

11535133.jpg

61549815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to do 10cm gleby trochę brakuje chyba.... albo to wina zdjęć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby poszło 10cm to silnik by maskę od środka otworzył :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga ladna kolerk tak jak mowia inni srodek ciemny fajny by byl czarny i ogolnie bedzie koks...

pochwal sie jak juz bedzie wszystko na aucie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu jest już wszystko założone przyszły dystanse do przodu 20 mm do tyłu 10 mm ale zostaną zmienione na 15 mm z tyłu oczywiście ponieważ z tyłu nie da się bardziej obniżyć niż 1 cm a pasuje jeszcze z jakies 3 cm a z przodu kolo 2 cm a tak to wygląda na dzień dzisiejszy

audi1v.jpg

audi2r.jpg

audi3o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie sie prezentuje a jaki masz procent przyciemnione szybki ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foty :) co tam za zawias włożyłeś ?

założone jest zawieszenie gwintowane technixa

no ładnie sie prezentuje a jaki masz procent przyciemnione szybki ?>

założona jest folia czarna wiec dokładnie nie wiem ile jest procent z przodu miałem jasno czarna

i pójdzie jeszcze w dół ale teraz tylko czekam na dystanse większe z tyłu ale to już po świętach

wiec fotki będą niebawem

a teraz mam pytanie chodzi mi o podkręcenie troszkę mocy na początku programem kto może mi polecić jakiś zakład kto dobrze to robi ale znając życie to później będzie i to mało wiec pójdzie kiedyś icek i mocniejsze wtryski może ktoś ma to już za sobą i moze polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ta polerka zniszczyła piękno tych felg , je się robi w 2 kolorach wtedy jest szał :good: , źle nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...