Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Xenon audi a4 b6


ppw13

Rekomendowane odpowiedzi

muszę wymienić lampę ponieważ miała styczość z sarenką., szukam na allegro i nie wiem czy mam xenon czy nie a allegro widziałem identyczne lampy ale pisze bez xenon nr lampy spsałem 8E0941004p może ktoś mi pomóc, wielkie dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wymienić lampę ponieważ miała styczość z sarenką., szukam na allegro i nie wiem czy mam xenon czy nie a allegro widziałem identyczne lampy ale pisze bez xenon nr lampy spsałem 8E0941004p może ktoś mi pomóc, wielkie dzieki z góry

kolego masz spryskiwacze w zderzaku żeby myły lampy ???? jeśli tak to masz xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wymienić lampę ponieważ miała styczość z sarenką., szukam na allegro i nie wiem czy mam xenon czy nie a allegro widziałem identyczne lampy ale pisze bez xenon nr lampy spsałem 8E0941004p może ktoś mi pomóc, wielkie dzieki z góry

Na lampie jest biala naklejka na ktorej jest wykaz zarowek jakie w niej sa np.H7,D1S,D2S,W5W i najlepiej takiej samej szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sztuka otworzyć dekiel i zobaczyć czy jest żarnik czy H7

muszę wymienić lampę ponieważ miała styczość z sarenką., szukam na allegro i nie wiem czy mam xenon czy nie a allegro widziałem identyczne lampy ale pisze bez xenon nr lampy spsałem 8E0941004p może ktoś mi pomóc, wielkie dzieki z góry

kolego masz spryskiwacze w zderzaku żeby myły lampy ???? jeśli tak to masz xenony

a Ty kolego wiesz że wyjeżdżały z fabryki auta ze spryskami i bez xenonów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest xenon to musi byc sprysk natomiast jezeli niema xenon to moze byc tez ale nie koniecznie.

takze spryski nie sa wyznacznikiem posiadania xenonów.

posiadam [mod]ogłoszenia są gdzie indziej :wink4:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam spryskiwacze, z tego co się doczytałem mam xenony ponieważ są właśnie spryskiwacze, ale tylko xenon jest na światłach mijania, drogowe są zwykłe gdyby były też xenon to wtedy nazywa się to bi xenony . Co do lampy moja lampa jest koloru szarego, na allegro widziałem kilka lamp w dobrej cenie ale są chromowe, szukam teraz zestawu naprawczego uchwytu lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz u siebie potocznie zwanego Bixenona czyli xenon plus :wink4: zestaw naprawczy kupisz w ASO 8E0 998 121 lewa lampa 8E0 998 122 prawa lampa .Jezeli chodzi i zarnik masz D1S i zarowke H7 ( Dlugie ) . W Bixenonie masz tzw. przeslone w soczewce dlatego to sie nazywa xenon plus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam teraz zestawu naprawczego uchwytu lampy

ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam spryskiwacze :P nie rób mnie takim ciemnym pozdr.

kolego mozesz sprawdzic ile przewodow idzie do silniczka regulacji wysokosci w lampie?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam kolegów, podkleję sie pod temat, a mianowicie ...

Musze kupić żarniki D2S, sprawdzalam na allegro i jest tego tyle,że nie wiadomo co kupić. Wiem,że najlepiej ori ale podobno istnieją juz idealne podróbki i kupując Philipsa można się naciać. Ceny kształtują się od 20zł do 90zł/szt za 'PODOBNO" ORYGINALNE. A takie jak siedza obecnie w moim autku to firma GE i chodza po 110zł. CO radzicie bo jedni pisza,ze na takich za 30zl tez sie ze 2 lata pojeździ a kupno żarników to lotto. O barwie nie wspominam bo wiadomo,że to daję przetwornica a tego wymieniac nie będe. Co radzicie kupić?? Pozdrawiam i czekam na sugestie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę inny temat, ale dołączę się do tego wątku, a mianowicie dobrałem się dzisiaj do mojej niedziałającej żarówki w prawym świetle. Po wyjęciu wszystkiego okazało się że ktoś coś musiał tam majstrować, ponieważ wejście na żarówkę jest kwadratowe, a wtyczkę do żarówki mam taka małą jak na zdjęciach. W lewym świetle jest ok, bo sprawdziłem, a w tym jakoś dziwnie.

Gniazdo na żarówkę w lampie:

Zdj_cie0470.jpg

W to jest włożona żarówka, a od tego idą przewody do małego pudełeczka, które jest upchnięte w lampie (to jasne do którego idą przewody), a od tego jasnego przewody odchodzą do tego większego urządzenia z błyskawicą.

Zdj_cie0471.jpg

Zdj_cie0472.jpg

Zdj_cie0473.jpg

I do tego wszystkiego upchnięta jest taka żarówka. Wiecie może jakie ma oznaczenie?

Zdj_cie0475.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć to nie są ori xenony tylko zestaw HIDów

Tylko zastanawiam się czemu ktoś zastosował coś takiego. Co go do tego skłoniło, skoro w drugim świetle jest żarówka D1S. Może jest jakiś problem z instalacją? Do czego podłącza się później taką żarówkę D1S, bo nie widziałem tego metalowego przewodu do podłączenia żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś miał xenon i po awarii przetwornicy poszedł po kosztach dokupił HIDa i tak to zmontował

powinieneś poszukać nowej przetwornicy nowego palnika i poskładać to do kupy tak jak w drugiej lampie.

do tego uszczelniając wszystkie otwory aby nie wchodziła wilgoć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...