Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI


slaviozo

Rekomendowane odpowiedzi

1541591729.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 14:46_________________________________________________Nie mam czasu na dokładniej :D

szczerze mam mieszane uczucia do tych fel chyba lepiej te moje walnac w czern hehe :) ale dzieki wielkie za vt sam cos tez umiem ale tylko na ori obrazku cos sciemic czy rozjasnic wiec podziekowal.

a co do wizji sam nie wiem czy black bo szkoda mi lamp ale jak black to lampy tez ;p a za bardzo kasa nie pozwala na ekperymenty hehe (czyt. niepewna sytuacja w robocie) zeby potem zmieniac znow na chromy ;D

plan na przyszle dni to FIS bo lezy i lezy i sie zebrac nie moge i musze znaleść nie szczelnosc bo mi syczy turbo (sluchajac od strony maski) zamiast gwizdac ;/ i lapie notlaufy co jakis czas heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź w BLACK STYLE :D ten przykład to piekło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerń czerń czerń :good: :good: :good: :good:

Tak tez moze fajnie wygladac

bbq12a.jpg

:slina::good:

bo gleba to 50% sukcesu w aucie hehe wczesniej mialem Honde i bez sytej gleby ciagle cos brakowalo

Plany byly zawieszone bo ciagle cos wyskakiwało i brak $ na auto. Tym bardziej ze z robota zmienie tez.

Teraz kupuje zmieniarke DMC i glosnik w drzwi bo mi sie wysral;]

Szukam tylnej dokładki bo mam lekko nacięta na hak... jak znajde to wywalam hak(belke tez kupic musze :wallbash:)

potem dokladki i listwy(tez kupic musze) w kolor. Założe proste fifki na wydech bo leza od wrzesnia w szafie. Potem bede szukal zawiasu... no i w miedzy czasie zregeneruje alusy bo poniszczone i w jakis Gun metal lub czern dam.

Takie priorytety narazie.... chociaz pomyslow nie brakuje ale oczy duzo by chcialy gorzej z sianem na te pomysly;] Bo Poliftowa 2 din kosola i podlokiec tez by sie przydala ;p

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

maly front lifting

db89ef65ca46ffb4med.jpg26bca0fe9fe864c1med.jpgv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zafoliowałes lampy?? jak to teraz świeci w nocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamin X kumpel mi z angli przywiozl. Na krotkich ja nie widze roznicy swiatlo jedynie bardziej jest zolte. Na dlugich moze delikatnie gorzej niz w ori ale moze to tylko takie subiektywne. No i narazie nie mam xenona bo przetwornica mi padla ;] Ogolem nie jest zle ale zbieram na bixy tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij kiedyś na spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram sie zbieram juz dawno chcialem jak z turbina problemy byly :) moze sie kiedys uda dopasowac ale ciezko z czasem u mnie

spy foto 9f24496acc1d261amed.jpg

...........................................edit 01.07

wsumie juz na aucie

7e88f54c47623c9cm.jpg

P6240341.JPGP6240337.JPGP6240345.JPGP6ulica%2520bok.jpg

WIem wiem Gleba gleba gleba. Z tylu jeszcze jakos to wyglada bo kapec szerszy 245 ale przod to meee wola a jest 1BE ;D z tylu juz tylko springi 1BE bo amory inne.

....................................................edit 24.07

Wylecial hak i tylna dokladka poszla w kolor.... Auto stracilo na wadze jakies 30 kg z hakiem :D troche tyl mi sie podniusl ale na zime wjazd w dupe mi nie grozny i hak pewnie wroci na zime bo wzmocnienie jest.

35372ad29f27acddm.jpgab846f615405d808m.jpg24cd887b86232003m.jpg

i tak pogladowo kalkulatorem Galaxy ace yhh N95 robila duzo lepsze foty

24cd887b86232003med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne kalkulatoreem

wpadly bixy drl na ledach 102 chyba za mocno swieca w nocy spokojnie mogl bym na nich jechac :D swieca jak wczesniejsze krótkie depo :P ale bix nie ma porownania miadży cyce :)

jakas jesienna sesje ogarne bo juz w aucie dosc sie pozmienialo ;)

2013_09_22_18_43_09.jpg

2013_06_11_19_20_23.jpg

2013_09_22_18_43_02.jpg

wpadly ori halo w kratki przedlifta troche ryz ale wyszlo

kratki_z_lifta_do_przedlifta.jpg

stan zima luty 2014 ....pierwsze mycie zima :P

P2020645.jpgP2020653.jpgP2020665.jpg

P2020667.jpgP2020649.jpgP2020653.jpg

P2020663.jpgP2020648.jpgP2020644.jpg

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

25 luty i 14 st wiec letni setup a pomyslec ze 4 lutego pierwszy raz auto umylem zima...

i 25 luty 2014 iii wiosna pelna geba wiec wpadl wiosenny setup...

P2250662.jpgP2250664.jpgP2250666.jpg

P2250668.jpgP2250676.jpgP2250640.jpg

P2250637.jpgP2250658.jpgP2250631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo nadleśnictwo w Żołędowie... bierzemy stamtąd drewno do restauracji :wink: czemu nigdy się nie pojawiłeś na spocie (wtedy kiedy są oczywiście)? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładki w kolorze oraz boczne listwy w czerwonym dodają uroku. Tyle że przy malowaniu halogenów w połysk mogłeś pomyśleć o środkowej kratce by to samo zrobić .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ktos zna moj rewir ;) ze spotami to ciezko czas znalesc. i trzeba wybierac miedzy jednym wariantem a drugim na spedzenie wolnego czasu. ale kiedys bym podjechal chociazby zeby obczaic na zywo auto dropsona ;)tym bardziej ze za grzanie tylkow nie wiem jak sie zabrac.

wiem wiem z kratka cos pomysle ale wtedy grill tez bede musial.

plan na szybko to ogarnac fifki tylne.

potem rezanie mat grzewczych na fotele i halo musze ostatecznie podlaczyc pod 397

a potem opony na tyl bo 245 mi przycieraja bokiem opony jak 4 os jada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...