Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

męska waga zaczyna się od 95kg :decayed: :decayed:

świnia :thumbdown:

:polew::decayed:

w żadnym wypadku :tongue4: mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska waga zaczyna się od 95kg :decayed: :decayed:

świnia :thumbdown:

:polew::decayed:

w żadnym wypadku :tongue4: mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie :naughty:

a w klacie i barach ???? 150 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska waga zaczyna się od 95kg :decayed: :decayed:

świnia :thumbdown:

:polew::decayed:

w żadnym wypadku :tongue4: mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie :naughty:

a w klacie i barach ???? 150 ???

niekoniecznie, teraz ważę ok 85kg a nie wydaje mi się żebym był jakimś przerośniętym sk***ysynem :wink4: wręcz przeciwnie, mam wrażenie że jestem chudy...

dlatego myślę że te 10kg więcej, sensownie i proporcjonalnie rozłożone po całym ciele będzie akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się ważyłem mam na majtkach 99,5kg, 183wzrostu dla mnie nie jest problemem nabicie masy,gorzej jest ją zbić do jakieś rzeźby,niekoniecznie do samych żył. 95cm w pasie chciałbym zwężyć do powiedzmy 88. Jest na to jakiś sposób,czy po prostu trzeba schudnąć?? :cool1:

W wojsku wrzuciłem 21kg w rok, mam od tego czasu kilka blizn :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się ważyłem mam na majtkach 99,5kg, 183wzrostu dla mnie nie jest problemem nabicie masy,gorzej jest ją zbić do jakieś rzeźby,niekoniecznie do samych żył. 95cm w pasie chciałbym zwężyć do powiedzmy 88. Jest na to jakiś sposób,czy po prostu trzeba schudnąć?? :cool1:

W wojsku wrzuciłem 21kg w rok, mam od tego czasu kilka blizn :disgust:

jak ja bym chcial miec takie problemy.

u mnie wystarczy ze zjem troche mniej w ciagu dnia niz powinienem i juz mam -1 kg.. w tydzien moglbym schudnac z 7 po prostu mniej jedzac.. masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku wrzuciłem 21kg w rok, mam od tego czasu kilka blizn :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to pochwal sie czym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku wrzuciłem 21kg w rok, mam od tego czasu kilka blizn :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to pochwal sie czym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak myślisz?

na wyjście robiłem 200pompek od przyłożenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dieta, plus ruch. Bo samo pytanie, przytyć ale nie siłować się, to takie trochę nawet nie rozważne Ragga. Basenem osiągniesz rzeźbę, masę trochę ciężko.

(nie czytałem wszystkich postów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie czytałem wszystkich postów)

widać :kox: , od tamtego czasu Ragga zdążył sie ożenić i spłodzić córe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie czytałem wszystkich postów)

widać :kox: , od tamtego czasu Ragga zdążył sie ożenić i spłodzić córe :kox:

I za pół roku będzie 25 kg do przodu - czystej masy tłuszczowej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się ważyłem mam na majtkach 99,5kg, 183wzrostu dla mnie nie jest problemem nabicie masy,gorzej jest ją zbić do jakieś rzeźby,niekoniecznie do samych żył. 95cm w pasie chciałbym zwężyć do powiedzmy 88. Jest na to jakiś sposób,czy po prostu trzeba schudnąć?? :cool1:

W wojsku wrzuciłem 21kg w rok, mam od tego czasu kilka blizn :disgust:

jak ja bym chcial miec takie problemy.

u mnie wystarczy ze zjem troche mniej w ciagu dnia niz powinienem i juz mam -1 kg.. w tydzien moglbym schudnac z 7 po prostu mniej jedzac.. masakra.

1 kilogram to "masa" wahająca.

Jak nie będziesz jadł przez tydzień to 7 kilo nie zrzucisz.

Zważysz się w jeden dzień na "porządnej wadze" za dwa dni znowu i Ci wyjdzie różnica +/- kilograma.

To normalne. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:25_________________________________________________Żeby zrzucić tłuszcz areoby, bieganie basen + dieta. (ale nie kobieca dieta CUD :evil: )

Do tego przerabianie masy w mięsień i gitara :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrzucić tłuszcz areoby, bieganie basen + dieta. (ale nie kobieca dieta CUD :evil: )

Do tego przerabianie masy w mięsień i gitara :wink4:

dokładnie, ale nie zgodzę się tylko z jednym :tongue4:

nie da się "przerobić" masy tłuszczowej w mięśniową :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przerobic sie nie da... najpierw trzeba zbic sadlo a potem robic suchy miesien ;)

:shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tak czytam i czytam i za dużo konkretu nie wychodzi z tematu.

zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem :wink4

też tak uważam, ale on napisał że nie ma czasu/możliwości więc trzeba czymś to zastąpić, a odżywki są do tego najlepsze :wink4:

spoko , ale niech nie mówi ,ze nie może zrobić sobie coś z ryżu z kurczakiem , płatki , usmażyć jakąś wołowinke , makaron z sosem , przeciez te najprostsze potrawy zajmuja góra 30 minut w kuchni. ja czesto jadam ugotowany makaron , przesmazony na patelni i w to wbite 5 jajek. zeby złapać mase wystarczą węglowodany : makaron , kasza , ryż , itp , lepsze to niż shake z gainera :thumbdown:

męskiej wagi ok 80 kg

ile masz wzrostu ????

Od takiego jedzenia przytyje szybciej? Makaron i jaja 7 dni w tygodniu?

drugie pytanie czy dzięki HMB + Białko dał bym rade w rok nabrać 15 kg

hmb + białko to raczej na zrzucenie kg :tongue4:, skoro jeszcze nie brałeś odżywek to na masę proponuje gainer jakiś 7kg i 500g kreatyn lub bcaa, w zależności od organizmu powinno przybyć 3-8 kg,po tym zrobisz 3 miesiące przerwy i znów to samo [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:09_________________________________________________

regularnie ćwiczę siłownia co 2 dzień, co dzień pompki podciąganie się od niedawna jadę z szóstka weidera

jeżeli robisz codziennie pompki to najwidoczniej zależy Ci na sile,jeżeli nie to nie męcz już więcej klaty(oprócz ćwiczeń na siłowni) bo gdy mięsień jest zmęczony i nie ma regeneracji to nie urośnie

Ktoś coś dopowie do propozycji: "proponuje gainer jakiś 7kg i 500g kreatyn lub bcaa"?

I czy te wszytskie odżywki mają sens jak nigdy nie chodziłem i nie chodzę na siłownię?

Dodam tylko, że moim wzroście ~187cm mam zajebistą nie dowagę, nie znalazłem tu nikogo z taką masą :) I kiedyś spróbowałem raz jakiegoś białka serwetkowego czy coś z tym rodzaju, banka z 5kg to rozrobienia z mlekiem, zjazdem wszystko 2x dziennie i nic z tego nie był...

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. napisz w jakie dni mozesz cwiczyc

2. napisz co chcesz osiagnac ? mase ? sile ? czy co ?

3. ile mozesz przeznaczyc pieniedzy na odzywki ?

4. jak u ciebie z jedzeniem ? co jesz teraz ? jak ze snem ?

5. pracujesz ? uczysz sie ?

6. ile wazysz ?

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:05_________________________________________________ja tez na poczatku nie bylem wielkim karkiem ( zreszta nadal nie jestem ... ale juz nabralem ciut masy )

wystarczy troche czasu, zapalu + pieniedzy i sluchania sie porad tych co maja jakies doswiadczenie

i z kazdego ogryzka cos sie da zrobic

ja przy wzroscie 175-176cm wazylem niecale 60kg ( 3-4 lata temu )

a teraz zgadnijcie ile waze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyszlo na wadze 84.6 z rana ;)

04012010r.th.jpg[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________mam lekkie nogi i cienkie kosci :([br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:25_________________________________________________wzrost nadal 175-176 cm ;)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:25_________________________________________________ps. mysle czy isc za pare miechow ( po studiach ) na kurs instruktorski zeby miec oficjalny papierek na instruktora w silowni ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...