Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz navi kogo wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za 2900? Lepiej zapytaj go o kilka rzeczy przed samym montazem:

1) W jakim stanie i z ktorego miesiaca/roku bedzie navi

2) Masz auto z 96, wiec przed liftem/ami i zadna navi ani radio 2din-owe nie wchodzi bez ostrego rezania... Jesli gosc zamierza cos ciac i przerabiac wlasnorecznie to olej od razu takie druciarstwo...

3) 2100 za RNS-E to niekoniecznie dobra cena, pogadaj z alvaro.

Opublikowano

Potwierdzam to co powiedział Flyer!!! Musisz się liczyc z drastycznymi cięciami plastyków lecz niestety bez tego nie da się nic zainstalowac.

Jeżeli zdecydujesz się na instalację musisz dogadac się w sprawie szczegółów montażu (technicznie jak to ma wyglądac) Co do ceny potwierdzam, że wcale nie jest to rewelka ale gościu jest elastyczny w tych sprawach. Sprzęt nowy bez śladów uszkodzeń i użytkowania czyli tzw. dobre źródełko. Wiecej info zapraszam na prw.

Opublikowano

mikiV6 chyba u niego montował, napisz do niego :wink4: co do navi to zapytaj ile on Cię skasuje za nie (razem z mapą) i coś pomyślimy... :wink4::D no ale co do montażu to tak jak piszą chłopaki - raczej w cenie nie jest montaż tunelu środkowego z klimatronikiem od wersji po lifcie tylko ostre cięcie... poproś go o fotki takiej navi w takim aucie jak Twoje...

Opublikowano

Dokładnie, ostre rezanie!!! Widziałem foty z takiej przeróbki. Klimatronic jest w miejscu popielniczki i zapalniczki.

Ja jak zakładałem do swojej B7 i miałem wszystkie graty (część od Alv ;)) to za sam montaż zaśpiewali 500 PLN (właśnie kolesie z Bydzgoszczy) :polew:, a w wypadku B5 pewnie sam montaż bedzie gruubo więcej kosztował Bo jest dużowięcej zabawy.

Opublikowano
http://www.allegro.pl/item276383738_audi_a4_nawigacja_z_montazem_montaz_nawigacji_.html - zobacz sobie . Tutaj jest wyrezane i klimatronik w miejsce skiepy na pety :disgust: Ja mysle przyszlościowo o RNS-E , ale z wymianą tunelu srodkowego , klimatronika itp.
Opublikowano

raggaman

ale z wymianą tunelu srodkowego , klimatronika itp.

:th: i to ma wtedy ori wygląd ...

Opublikowano

alvaro

Ale ile kosztuje :confused4: A ile rezania ;(

Opublikowano

Dobre komenty. :polew: Jedno jest pewne. Jakby Ci to alvaro zrobil, to by dzialalo lepiej niz ori, bo wystarczy,ze przejrzysz milion postow na temat navi i tylko alvaro wie co mowi. :thumbup:

Opublikowano

Buczo bez przesady nie róbcie tu ze mnie nie wiadomo jakiego speca, po prostu włożyłem już kilka sztuk RNS-E i tyle a co do :

ale ile kosztuje confused4 A ile rezania cry

to niestety za gadżety trzeba płacić... nie jestem zwolennikiem druciarstwa ( RNS-E do Merca W210 też bym ja sobie nie włożył, ale jak kolega chciał to ma ;) )

Opublikowano

Tak, tak alvaro, my wiemy. ;) Sam sobie odpowiedziales. Ty wlozyles juz kilka, a my kilka widzielismy na allegro co najwyzej. :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potwierdzam, nie ma lepszego fachowca od nawi jak Alvaro :).

Załatwił mi sprzęt (w super stanie i za dobre pieniądze),oraz podpowiedział co i jak.

W ciemno zdaję sie na jego opinię.

Alv nie zaprzeczaj przez skromność, że nie jesteś fachowcem w tej dziedzinie, bo jak nie Ty to kto ;)

Opublikowano

fachowcem to jest ctv lub marcintgr ja to najwyżej mogę załatwić sprzęt hyhy :decayed:

Opublikowano

Jesteś za skromny :>

Opublikowano

jakbym mial montowac navi do takiego auta,to bym zrobil to samodzielnie,zejdzie kupa czasu ale masz wszystko staranie i ładnie,znajomy robił sobie takie navi w 96 lub 97,powolutko powolutko,ale było jak z fabryki :)

Opublikowano

Szukalem kiedys w sieci dobrej firmy ktora zajmuje sie montazem navi do b7 (model RNS-E) i padlo na firme z krakowa.. nie pamietam teraz konkretnie nazwy ale posiadam numer telefonu.. 501637705

Musze przyznac ze jestem bardzo zadowolny.. widac fachowa reke.. jak narazie wszystko dziala.

PS. kupilem navi osobno wiec nie moge zagwarantowac sprzetu ktorym dysponuje ta firma.

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.