Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz navi kogo wybrac


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2900? Lepiej zapytaj go o kilka rzeczy przed samym montazem:

1) W jakim stanie i z ktorego miesiaca/roku bedzie navi

2) Masz auto z 96, wiec przed liftem/ami i zadna navi ani radio 2din-owe nie wchodzi bez ostrego rezania... Jesli gosc zamierza cos ciac i przerabiac wlasnorecznie to olej od razu takie druciarstwo...

3) 2100 za RNS-E to niekoniecznie dobra cena, pogadaj z alvaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co powiedział Flyer!!! Musisz się liczyc z drastycznymi cięciami plastyków lecz niestety bez tego nie da się nic zainstalowac.

Jeżeli zdecydujesz się na instalację musisz dogadac się w sprawie szczegółów montażu (technicznie jak to ma wyglądac) Co do ceny potwierdzam, że wcale nie jest to rewelka ale gościu jest elastyczny w tych sprawach. Sprzęt nowy bez śladów uszkodzeń i użytkowania czyli tzw. dobre źródełko. Wiecej info zapraszam na prw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikiV6 chyba u niego montował, napisz do niego :wink4: co do navi to zapytaj ile on Cię skasuje za nie (razem z mapą) i coś pomyślimy... :wink4::D no ale co do montażu to tak jak piszą chłopaki - raczej w cenie nie jest montaż tunelu środkowego z klimatronikiem od wersji po lifcie tylko ostre cięcie... poproś go o fotki takiej navi w takim aucie jak Twoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ostre rezanie!!! Widziałem foty z takiej przeróbki. Klimatronic jest w miejscu popielniczki i zapalniczki.

Ja jak zakładałem do swojej B7 i miałem wszystkie graty (część od Alv ;)) to za sam montaż zaśpiewali 500 PLN (właśnie kolesie z Bydzgoszczy) :polew:, a w wypadku B5 pewnie sam montaż bedzie gruubo więcej kosztował Bo jest dużowięcej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item276383738_audi_a4_nawigacja_z_montazem_montaz_nawigacji_.html - zobacz sobie . Tutaj jest wyrezane i klimatronik w miejsce skiepy na pety :disgust: Ja mysle przyszlościowo o RNS-E , ale z wymianą tunelu srodkowego , klimatronika itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman

ale z wymianą tunelu srodkowego , klimatronika itp.

:th: i to ma wtedy ori wygląd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczo bez przesady nie róbcie tu ze mnie nie wiadomo jakiego speca, po prostu włożyłem już kilka sztuk RNS-E i tyle a co do :

ale ile kosztuje confused4 A ile rezania cry

to niestety za gadżety trzeba płacić... nie jestem zwolennikiem druciarstwa ( RNS-E do Merca W210 też bym ja sobie nie włożył, ale jak kolega chciał to ma ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie ma lepszego fachowca od nawi jak Alvaro :).

Załatwił mi sprzęt (w super stanie i za dobre pieniądze),oraz podpowiedział co i jak.

W ciemno zdaję sie na jego opinię.

Alv nie zaprzeczaj przez skromność, że nie jesteś fachowcem w tej dziedzinie, bo jak nie Ty to kto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowcem to jest ctv lub marcintgr ja to najwyżej mogę załatwić sprzęt hyhy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial montowac navi do takiego auta,to bym zrobil to samodzielnie,zejdzie kupa czasu ale masz wszystko staranie i ładnie,znajomy robił sobie takie navi w 96 lub 97,powolutko powolutko,ale było jak z fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem kiedys w sieci dobrej firmy ktora zajmuje sie montazem navi do b7 (model RNS-E) i padlo na firme z krakowa.. nie pamietam teraz konkretnie nazwy ale posiadam numer telefonu.. 501637705

Musze przyznac ze jestem bardzo zadowolny.. widac fachowa reke.. jak narazie wszystko dziala.

PS. kupilem navi osobno wiec nie moge zagwarantowac sprzetu ktorym dysponuje ta firma.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...