Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wyciekający płyn chłodzący


duluki

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z plynem od chlodnicy ,po dolaniu plynu po jakims czasie robi mi sie plama pod autem nie widze zeby plyn uciekal przez zbiorniczek wyrownawczy,moze jakis przewod .prosze o podpowiedz,dzieki serdeczne

temat powinien opisywać problem,

poprawiłem treść

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jak lejesz do zbiorniczka to rozlewasz płyn :polew: :polew: :polew: :polew:

to taki żarcik a tak na poważnie to jak pisał kolega musowo sprawdzić węże gumowe, chłodnice itd.. duzo tobie tego płynu ucieka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko u mnie 4 mechaników chciało głowicę rozbierać, w końccu trafiłem do porządnego gościa popatrzył i okazało się że pęknięty jest plastik w bloku silnika w którym siedzi czyjnik temp. i to było to.pozdrawiam

[proszę uzupełnić profil] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie mi napisać gdzie znajduje się ten czujnik temp. w silniku 1.6 bo też mi wycieka płyn już pooglądałem wszystko z kanału i z żadnych węży mi nie cieknie.

pozdrawiam i dziękuje

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14826.msg174688.html#msg174688

Na tym zdjęciu strzałką zaznaczona jest rurka, pod tą rurką jest czujnik temp. czteropinowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy tak oszczedzał na wymiannie paru spraw w oplu vectre,że mu ze starości węże gumowe popękały i chwilowo nie miał sianka na kupno wiec do pracy jeżdził z wiadrem z wodą i po trasie dolewał :polew: można i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

A powiedzcie czy dostane tą uszczelke czujnika temp. w zwykłym motoryzacyjnym? Jak to nazwać zeby wiedzieli w sklepie o co mi chodzi i ile mnij więcej kosztuje?

pozdrawiam

Jak powiesz po prostu "uszczelka pod czujnik temp." to raczej na pewno zrozumieją.

Powinieneś dostać ją bez problemu wszędzie jeśli znasz wymiary, jeśli nie znasz to szukaj lepiej sklepu zaopatrzonego w Etkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole chłodnicy jest szybkozłonczka może sie poluzowała pozdro :kox:

Dokładnie przyjrzał bym się dolnemu wężowi i połączeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a więc dzisiaj przy okazji wymianu oleju postanowiłem zabrać się za problem ubywającego płynu. Okazało się ze dolna nakrętka dokręcająca ten plastik, w którym siedzi czujnik jest niedokręcona :shocked: tak się poluzowała ze dwa pełne obroty dokręciłem w palcach a resztę kluczem mam nadzieje ze problem z ubywającym płynem już się skończył.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ten plastik" piszesz o plastikowym króćcu wychodzącym z bloku silnika?

"gdzie siedzi czujnik" nie czujnik tylko termostat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czyatac co koleddzy napisali powyzej,

ale mi cieklo na kolankach od instalacji gazowej, widze ze ty tez takowa posiadasz :) wiec watro obejrzec przewody przy parowniku, powodem tego sa nadlewy na plastikowych elementach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...