Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się wam znów pochwalić autkiem. Powrót do a4 okazał się jak zwykle udany.

Silnik 1.8 ADR 125KM bez LPG.

Nadwozie jak widać, kolor LY5L (dzięki dla Tomasza i A-rka) :)

Wyposażenie ubogie:

-el. szyby przód

-el. lusterka

-el. szyberdach

-halo przód

-central z pilotem x2

-el. reg. reflektorów

i to chyba byłoby wszystko :wink4:

Jak narazie samochód mam od tygodnia i doprowadziłem je do stanu raczej bardzo dobrego wizualnie, bo technicznie wszystko było i jest jak należy. Aktualnie samochód jest po polerce i woskowaniu, oraz popsikałem staluchy na czarny połysk, bo już były okropne, oraz został uszyty nowy skórzany mieszek na wzór oryginalnego (4 szwy zawijane). Założyłem też podświetlanie w podnóżach przy otwarciu drzwi.

O następnych planach głośno mówił nie będę. Ciężko z kasą jest jak to w moim wieku bywa, ale co będę miał to włożę :wink4:

dsc019381296x972.th.jpg dsc019371296x972.th.jpg dsc019391296x972.th.jpg dsc019401296x972.th.jpg dsc019511440x810.th.jpg dsc019411296x972.th.jpgdsc01904855x641.th.jpg dsc01915641x855.th.jpg

a tutaj foto z małego spota z kolegą kaju182:

dsc01864855x641.th.jpg dsc01862855x641.th.jpg

_______________________________________________________________________________________________________________________

Doszło audio:

jednostka sterująca to LG LAC 3800R

przód to seria Nokii podłączone tylko pod radio

tył był aktywny nokii, więc narazie nie gra, ale grać tam coś będzie

sub to JBL GT5 12" narazie bez skrzyni, jest w tubie, ale skrzynia wpadnie w tygodniu.

suba zasila piecyk Ground Zero GZTA 2.150 mkII 270w rms

a połączony zestaw jest kablami Sound Quest VL

nie mam jeszcze zaślepek do radia, a również będą w tym tygodniu.

dsc021981320x741.jpg

dsc022001320x741.jpg

Opublikowano

no michu już zacząłeś modzić no i dobrze :naughty:

ładna :tongue4:

planujesz na dłużej z nią zostać czy to tylko przelotna znajomość ?

Opublikowano

ADR, jak ja dawno nie widziałem tej kierownicy uciosanej jak by siekierą :kox:

ogólnie silnik nie do zajechania, miałem 2 lata, nic się nie psuło, środek starożytny ale ujdzie, trochę gejowaty kolor podświetlenia nóg :rolleyes: wolał bym biały

Opublikowano
  • Autor

pablo_9 - chciałbym z nią zostać dłużej. I mam nadzieję, że tak będzie. :wink4:

Pucek - co do kiery to szukam też esowej :decayed: środek starożytny bo bez niczego :decayed:

podświetlenie takie jak zawsze - czerwone bo zawsze tak robiłem. do białego to musiałbym mieć jeszcze chociaż licznik biało czerwony. A licznik jest i będzie czerwony. :wink4:Aha zapomniałem dodać, że jest jeszcze jakieś radio LG na mp3 ale to montować będę dopiero za jakiś czas jak coś do bagażnika wpadnie :wink4:

Opublikowano

no to jak chcesz z nią trochę pobyć to Tobie nie trzeba pisać, że lampki przód i tył czym odmłodzisz o 5 lat ale nie wiem czy zastanawiałeś się nad pakietem ori chrom do tego koloru bo było by :kox:

Opublikowano
  • Autor

pablo_9 - tak jak mówię - nic głośno nie mówię :tongue4: ale już dziś obdzwoniłem za chromem. Co do lamp to przednie muszą poczekać bo to większy wydatek ale tylnych szukam. Jestem na tym forum chyba wystarczająco długo, żeby wiedzieć co i jak powinno być :tongue4:

Opublikowano

. Jestem na tym forum chyba wystarczająco długo, żeby wiedzieć co i jak powinno być :tongue4:

no baaa...michu dlatego tak nieśmiało :wink4: napisałem o chromie ale widzę, że mogę być spokojny o twoje modyfikację :good::decayed:

Opublikowano

Ładna, lakier chyba identyczny jak mój, no i silnik taki sam tylko że ja mam na podtlenku azo... znaczy LPG :evil: Udanych modów :good:

Opublikowano
  • Autor

Co do LPG - to prawdopodobnie i tak wleci sekwencja.. Nawet nie wiem ile to spala, ale myślę, że nie przekracza 10 narazie. [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:02_________________________________________________dorzuciłem fotki ze spota z kolegą kaju182 :tongue4:

Opublikowano

Co do LPG - to prawdopodobnie i tak wleci sekwencja.. Nawet nie wiem ile to spala, ale myślę, że nie przekracza 10 narazie. [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 14:02_________________________________________________dorzuciłem fotki ze spota z kolegą kaju182 :tongue4:

Który pomału piszę wątek o swojej dziuni :kox:

Opublikowano

nareszcie pokazal to padlo :good: i co emerycie z tdi :evil: benzynki sie zachciało? :chytry::przebiegly:

Opublikowano

no no pikna sztuka, dbaj o nia :) i jakies mody czy cos to opisuj hehe ;p

Opublikowano
  • Autor

wojciu... zawsze mogę zrobić swapa na tdi :decayed:

olaf - dzięki :hi: i oczywiście wszystko będzie opisywane :wink4:

Opublikowano

no to supcio bedziemy sledzic temata :D

Opublikowano

czemu beznin? nie chciałes już diesla? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

paput - tak wyszło :wink4: ale szkoda, że nie turbobenzin :evil:

może kiedyś :wink4:

Opublikowano

paput - tak wyszło :wink4: ale szkoda, że nie turbobenzin :evil:

może kiedyś :wink4:

to zmień teraz avatrka :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

paput - tak wyszło :wink4: ale szkoda, że nie turbobenzin :evil:

może kiedyś :wink4:

to zmień teraz avatrka :naughty::decayed:

nie, avatarek zostaje :decayed: bo mam też diesela na podwórku :evil:

Opublikowano

paput - tak wyszło :wink4: ale szkoda, że nie turbobenzin :evil:

może kiedyś :wink4:

to zmień teraz avatrka :naughty::decayed:

nie, avatarek zostaje :decayed: bo mam też diesela na podwórku :evil:

to lejesz ropke do ADRa? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

leję opał na pół z wodą :decayed: trochę jeszcze nasikam i nawet zapach benzyny się robi, także nikt mi nic nie zarzuci :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.