Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki D2S kupić?


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanko jakie żarówki kupić, na allegro widzę D2S 4300 Philips i Osram a 6000K już nie ma czy te firmy nie produkują żarówek o tej temperaturze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie produkują takich ani osram ani philips (6000 to wynalazek) poszukaj na forum 4300 K to optymalne żarniki do xenonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby najlepiej świecą no ale nie zaszkodziła by nutka niebieskiego :D , dlatego pytam o 6000K czy jakaś porządna firma robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek85 bardzo ciezko jest znalezc Philipsa lub Osrama z temperatura 5800.

Jesli chcesz takowa to chyba tylko H.I.Dy..

Tu znalazlem 6000K ale co to za firma to nie mam pojecia..

http://moto.allegro.pl/item283639859_zarniki_palniki_xenonowe_xenon_d2r_d2s_d2c.html

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiego czegoś szukam tylko nie wiem jak z trwałością takich HID-ów. I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz dlaczego przy niektórych Philipsach i Osramach piszą, ze potrzeba ileś tam godzin na rozświecenie. Wszystkie tak mają czy tylko te tańsze?? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup z allegro od kogoś z fabryki z Piły orginał 4300K firmy Osram, dają one niebieską poświate, Philips daje poświate zielonkawą( znajomy też wymieniał żarniki w orginalnych xenonach i kupił Philipsy)dlatego widziałem na czym polega różnica miedzy jedną a drugą firmą, ja kiedyś właśnie takie kupilem Osramy do opla Omegi B z 99 roku na orginalnych xenonach i było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakiej firmy te 6000K, bo na allegro trochę palników HID jest i nie wiem co wybrać żeby było porządne. A jeśli chodzi o oryginały 4300 to też słyszałem że Osram ma lepsze żarniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Ja kupiłem oryginalne Osrama 4300K i świeca na biało. W momencie kiedy się rozpalają świecą przez chwile na niebiesko ale za chwile robią się białe i tak pozostają. Kupiłem z HID 6000K i świecą extra. 8000 to troche już za dużo ale 6000K jest wystarczające. Światło jest piekne, lekko niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...