Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dopiero po przekroczeniu 3 tys fajnie mruczy :naughty: agresysywne zwierze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wyciszał moze ktoś kiedyś swojego AFN-a??

Opublikowano

Wyciszał moze ktoś kiedyś swojego AFN-a??

Przecież to stary klekot na pompie :wallbash:

Kup sobie PD albo benzynę jak tak bardzo Cię denerwuje głośność :gwizdanie:

Opublikowano

a po co go wyciszac :thumbdown: przecie tak pieknie brzmi :kox:

Opublikowano

Mozesz go wyciszyć ale wtedy troche mu sie przytyje, używając mat dekarskich np :gwizdanie:

Opublikowano

Ewentualnie możesz zalać syntetykiem, jest ciszej ale bez jakiejś rewolucji.

Opublikowano

Ewentualnie możesz zalać syntetykiem, jest ciszej ale bez jakiejś rewolucji.

nie to nie rozwiązuje sprawy, pamiętam jak ja cudów oczekiwałem :naughty::wallbash:

Opublikowano

Ewentualnie możesz zalać syntetykiem, jest ciszej ale bez jakiejś rewolucji.

nie to nie rozwiązuje sprawy, pamiętam jak ja cudów oczekiwałem :naughty::wallbash:

Cudów od diesla na pompie rotacyjnej nie ma co oczekiwać :wink4:. Zawsze będzie klepał, mi to w sumie nie przeszkadza. Taka jego natura :)

Opublikowano

mi owszem do 3 biegu warczy,ale 4 i 5 cicho im szybciej tym ciszej

Opublikowano
  • Autor

Zalany jest olejem 5W40 Motul x-cess taki jak polecali na forum.Przypuszczam ze przyzwyczaiłem sie juz chyba do tego klekotu i moze dla tego mis sie wydaje ze chodzi głosno.[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:31_________________________________________________U mnie tak samo 4 i 5 robi sie cicho, troche słychac buczenie tak ok120km/h ale potem to tylko wiatr.

Opublikowano

Jak siedzę za kierownicą to klepie głośno, ale jak siedzę na fotelu pasażera to jest o wiele ciszej...

Opublikowano

Piszecie że silniki na PD niby cichsze... Ja jeżdżę od czasu do czasu AWXem 130PS i powiem że mój AFN wiele ciszej chodzi niż tamten na pompowtryskach. Faktem jest że słychać pomruk powyżej 3 tys obr ale to nie jest francuskie HDI czy DCI. Dla porównania powiem jeszcze że brat ma forda 2.0TDDI na pompie i po przesiadce z TDI do takiego forda śmiało stwierdzicie że Wasz AFN to bardzo cichutki silnik gdyż tamten to istny traktor :naughty:

Opublikowano

oczywiście że słychać ale to nie jest takie uciążliwe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.