Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Standardowa A4 --- narazie ;))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przesiadłem sie z a3-jki ( 1,9 TDI 110 km )

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29fc71d64ca37c46.html

Na takiego Diabła.....

Audi A4 1,9 TDI 130 KM 2001 150 Tys przebiegu , Wyposażenie Standard

Grzane pupy też są ;)

9f7684f502d978b7.jpg

2e2c04ca3387bfd4.jpg

42820c969a360157.jpg

2811736ee0b59dcb.jpg

629a26a7c7495308.jpg

46f3308b991da754.jpg

1bf7f3ea9f997f25.jpg

Zmiany dokonane :

-W środku , Chorus II zamieniony na Concert ( Brak finansów na navi - narazie )

-Zestaw HID - xeony

-Dodatkowe zabezpieczenie

-FIltry , rozrząd , oleje

Zmiany planowane :

-Alufelgi Na zime mogą być na lato planuje zakup 17'' albo mam7 lub 8 ( chyba ze coś innego wpadnie mi w oko :) )

-CB ( Uniden 520 ) - Mikołaj przyniesie

-Chip - na wiosnę

-Podłokietnik ( tylko trzeba ciachać tunel ;) i nie mam pomysłu skąd wziąść )

-Być może lampy ledowe tylne

Inne zmiany ?

Ciemne szyby ? hmm chyba nie przynajmniej narazie

Malowanie plastików w kolor nadwozia ? czy ja wiem.... ? chyba narazie tez nie

Na razie tyle ;)

Pozdro dla wszystkich maniaków Audi a zwłaszcza :a4fan:

Opublikowano

no ladna seria

zmiany tylko podkresla jej elegancki "image"

a3 tez ladna miales

ale pokaz jeszcze zdjecie srodka

Opublikowano

Leoneq Twoje autko wola do Ciebie:

"Pomaluj mi dokladki w kolor.. - bo jakos mi tak glupio :embarrassed:"

Ladna baza.. :thumbup: zrobisz to co planujesz to bedzie kozak..

Hehe fajne zdjecia przy tych slupkach z napisem B6.. Przypadek..? :decayed:

Opublikowano

Piękne autko. :oklaski:

Ja bym tam dokładek nie malował, po pomalowaniu auto robi się mdłe, inaczej to wygląda na ciemny kolorze inaczej na jasnym, według mnie nie trzeba malować. :thumbup:

A podłokietnik możesz zakupić na allegro lub z jakiejś rozbitej sztuki gdzie na szrocie albo w tego typu miejscu.

Jeszcze raz to napisze: Piękne autko. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Też bym takie zakupił (ale te ceny). Możesz napisać na priv ile zapłaciłeś za takie cudo??

Pozdrawiam

Opublikowano

mam nadzieję, że Rob wie dlaczego się tak ociągasz z chipsem :D Zrób go jak najszybciej, nie to auto dosłownie.....

Szkoda, że zamiast tego wsadziłeś najpierw hidy

Może pojawisz się na najbliższym spocie trójmiejskim ?

Opublikowano
  • Autor

Też mi sie wydaje ze jak pomaluje sie nadwozie to auto robi sie toporniejsze.....

Rob w czwartek ma mi czyścić Turbine bo mam strasznie zapieczoną .....

Czip niestety po zimie- brak środków... ( zreszta na Wiosne - Alu , Czip, Hamlulce - to tez troche siana pójdzie ,trzeba zbierac ;) )

Co do Filara to przypadek :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

śliczne

ale w tym kolorze fajnie wygląda z elementami czarnymi na zderzaku

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

URL=www.fotosik.pl]dd639b00344cfad0.jpg[/url]

06e3ddd1fda37a4d.jpg

2d39a06c6fffaee1.jpg

a27921b8efd39d46.jpg

1eed1ee018b2286b.jpg

358c35b0a16d67ac.jpg

f5c4eaa899f5084a.jpg

26e9f76bcddc9607med.jpg

91ae994c35965be8.jpg

92fd099651b86d91.jpg

Opublikowano

Hehe to ostatnie zdjęcie wypas. W pierwszej chwili aż nie zdawałem sobie sprawy z tego co widzę. :)

A furka ładna.

Opublikowano

autko :th: a do tych felg w ostatnim zdjeciu bedziesz ja musial podniesc troszke haha :polew:

Opublikowano

jakie postojówki masz???

Opublikowano
  • Autor

jakies ledy najtańsze z allegro...4 miech i narazie działaja ;) zobaczymy jak długo.

Opublikowano

Autko fajowe tylko mu ladne 17 lub 18 wsadzic -30mm w doł no i czarne elementy ja bym wymalowal na srebrno. Co do postojowych LEDów, juz sie z nich wyleczylem i teraz mi sie nie podobaja :no: A na 2 i 3 zdjęciu od kńca prawie mi do pracy wjechałeś :)

Opublikowano

No ładna seria, maluj te dokładki, duzo lepiej bedzie .... Ja nie moge zniesc w AUDI ( juz drugie takie ) ze dokladki seryjnie są czarne .... szok , jak mozna tak auto pokarać :wallbash: Czasem trzeba poprawić INGLOSTADT :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ladnie.. :th:

Ma sie rozumiec ze to sa 17'? :decayed:

Opublikowano

Bardzo łądna i kolega lubi Dunlop 9000 sport :th:Bardzo dobry wybór.

Opublikowano
  • Autor

17'' 225/45 ;) i dunlopy 9090 ;) pozdro Zawias standard...chyba nie wygląda jak wóz drabiniasty :?

Opublikowano

17'' 225/45 ;) i dunlopy 9090 ;) pozdro Zawias standard...chyba nie wygląda jak wóz drabiniasty :?

9090? nie wygląda pomaluj doły zderzaków i będzie ok :th:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Autko super, szkoda że nie kupiłeś 18 ale na tych też ładnie wygląda. Pomaluj dokładki i pomyśl nad spryskami reflektorów zeby się nikt nie czepiał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.