Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z wskaźnikiem paliwa


Robert0392

Rekomendowane odpowiedzi

witam. pam problem z wskaźnikiem od paliwa... kupiłem 2 licznik za prawie 300zl i nic... przy tym staryum liczniku jeszcze sie troche podniosła a przy tym nowym juz wogóle.. byłem u elekttryka i powiedział ze to licznik to kupiłem inny i nadal nic. co moze byc przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jak był orginalnie z pełnym fisem[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________nikt mi nie pomoże?? moze ktoś miał podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na fisie cały czas rezerwa... elektryk mi mostkował tą kostke od baku i powinna wtedy wskazówka iść na maxa ale nie szła na tym nowym liczniku tez nie idzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie szukajcie przerwy w kablach, ale najpierw sprawdźcie na vagu, czy coś pokazuje na rezystancji pływaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob test VAGiem licznika i bedziesz wiedział wszystko czy licznik czy do licznika nie dochodzi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz dostac się do pływaka w zbiorniku paliwa wyjąc go na zewnątrz i oczyścic dwa styki które się tam znajduja i problem zniknie-20 minut roboty przy piwku!!!!!!powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO72 dziękuje za rade gdybym wiedział o tym jaiś 3 tygodnie temu to pewnie miałbym 300zl w kieszeni :wallbash: BYŁ KABELEK POLUZOWANY :disgust: mimo to DZIĘKUJE CI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem

Gdy mam zatankowany zbiornik do pełna wskazówka pokazuje ful po przejechaniu ok 900km jest w połowie i nie wiem ile mam jeszcze paliwa by się zatankować. Nie wiem gdzie leży problem może z kolegów miał ktoś podobna sytuację

Będę bardzo wdzięczny za wszelką informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowny problem to pływak jak w 90% przypadków , zrób test vagiem licznika i zobacz czy działa jesli tak to kwestia pływaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączasz waga wchodzisz jeśli dobrze pamiętam we wskażniki instruments 17 i robisz test wskaźników czy dobrze wskazówki wskazują i chodzą podświetlenie brzęczek i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam ale nie wiem o co chodzi z tym testem Vagiem licznika może ktoś mi to wyjaśni

Jestem poczatkujacy

podjedź na spota w Twojej okolicy i ktoś na pewno Ci pomoże (w kwestii vag'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ustawienia faktycznego stanu w zbiorniku najlepiej robić na pełnym baku. Trzeba trochę pobawić się adaptacją wskazań. Poszukaj na forum, było na 100%. Teraz za bardzo nie mogę pomóc. Wieczorem jak wrócę do mieszkania to poszukam tematu.

PS

jestem na podobnym etapie co i ty z tym że ja walczę z licznikiem od A6 (tak, zamiast oryginalnego od A4) i mam coraz większą ochotę wywalić go na zbity pysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...