Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....

jak ma wygladać cubrowóz?

  1. 1. jak ma wygladać cubrowóz?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BAZA

8938af5fb337a861.jpg

Oto nadesłane prace:

SokolNh1:

df6bcde4ce75eb24.jpg

SokolNh2:

bc96e6a91197a4f9.jpg

Keżor

1b549a80ac2761c0.jpg

Grafi

781796905002af9f.jpg

Raggaman

333wz5.png

Opublikowano

Hmmm widze ze wszyscy ladnie zrobili VT. Ale znowu keżor wszystko bylo by ok gdyby nie te alu - musisz nad tym pocwiczyc. Proponuje polaczyc prace sokola z kezora i bedzie max wypas;]

Opublikowano

Hmmm widze ze wszyscy ladnie zrobili VT. Ale znowu keżor wszystko bylo by ok gdyby nie te alu - musisz nad tym pocwiczyc. Proponuje polaczyc prace sokola z kezora i bedzie max wypas;]

nic nie bedziemy lączyc :bicz2::P

proponuje sciagac prace na dysk bo w wiekszych wymiarach lepiej wygladają

Opublikowano
  • Autor

Keżorek miałeś wrzucić ankiete :kwasny::bicz2:

Opublikowano

Kezor , sokolnh no ładnie, grafi troche mało realnie , ale ja nawet rtak nie umiem . Graaty. :)

Opublikowano

Kezor , sokolnh no ładnie, grafi troche mało realnie , ale ja nawet rtak nie umiem . Graaty. :)

A co tam jest mało realnego ? :mysli:

Opublikowano

Kezor , sokolnh no ładnie, grafi troche mało realnie , ale ja nawet rtak nie umiem . Graaty. :)

A co tam jest mało realnego ? :mysli:

chyba rejestracja :P

Opublikowano

Keżorek miałeś wrzucić ankiete :kwasny::bicz2:

pozwoliłem sobie wrzucić...

Opublikowano
  • Autor

Keżorek miałeś wrzucić ankiete :kwasny::bicz2:

pozwoliłem sobie wrzucić...

dzieki :dance: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 11:32 _________________________________________________takie małe OT : pragnę zauwazyc w projekcie Keżroka ze zostałem włascicielem hotelu oraz siedze sobie gdzies na balkonie hihihihih :oklaski:

Opublikowano

Kezor , sokolnh no ładnie, grafi troche mało realnie , ale ja nawet rtak nie umiem . Graaty. :)

A co tam jest mało realnego ? :mysli:

Felgi, obudowa lusterek, :)

Opublikowano

Keżorek miałeś wrzucić ankiete :kwasny::bicz2:

pozwoliłem sobie wrzucić...

dzieki :dance: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 11:32 _________________________________________________takie małe OT : pragnę zauwazyc w projekcie Keżroka ze zostałem włascicielem hotelu oraz siedze sobie gdzies na balkonie hihihihih :oklaski:

to chyba nie jest hotel :polew:

Opublikowano
  • Autor

No dobra pensjonacik ...... ale tez fajny i miejscówka cąłkiem cąłkiem bo to w końcu RIMINI :)

Opublikowano

No dobra pensjonacik ...... ale tez fajny i miejscówka cąłkiem cąłkiem bo to w końcu RIMINI :)

nie miałem pensjonaciku na mysli :tongue4:

raczej cos z ładnymi paniami :gwizdanie:

Opublikowano

Ale żeby skody nie mogły parkować pod tym hotelem nie ładnie :gwizdanie:

Opublikowano

Głos oddany na Keżora - chociaż to tylne koło troche za duże :mysli: Ale ogólnie fajne wszystkie prace.

Opublikowano

Kezorek mnie rozwalil jednym znaczkiem :dance: az sobie znowu takiego avatara zrobie :afro:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie Praca SokolNh 2 jeste mega ..... az mi do głowy wpadło by moze urealnic ten projekcik....

Opublikowano

Keżor :oklaski:, idziesz chłopie na etat w Ingolstadt :shocked:

Opublikowano
  • Autor

pisze tego posta by coś sprawdzić hihihihi

Opublikowano

Widze że juz wystartowaliście , to ja tak wkleje poza konkursem jesli moge :hi:

333wz5.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.