Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Dziwny dzwiek podczas odpalania


mirek309

Rekomendowane odpowiedzi

witam

problem polega na hałasie podczas odpalania

bardzo prosze o podpowiedzenie co moze byc przyczyna

http://w874.wrzuta.pl/film/0Uq6346TAzw/odpalanie_audi_1.9_tdi

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod][br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:41_________________________________________________chyba ciezki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że mam podobnie. Rozumiem, że musisz trzymać zapłon, póki nie zacznie chodzić, bo jak puścisz przy tym tratratra to nie odpali?

Męczę się z tym już od jakiegoś czasu, nadal to mam, a na chwilę obecną wymieniłem: rozrusznik, pompa paliwa, wtryski, czujnik temp płynu chłodzącego, turbo, świece, egr zaślepiony oraz wyłączony przy programie i pewnie coś jeszcze, ale teraz nie pamiętam. Sprawdzałem kompresję, gdzie wyszło 29atm, czyli niby w normie, jednak pełnego zaufania do tych mechaników nie mam. Sprawdzałeś u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez obstawiałem dwumas ale czy jeszcze cos moze byc tego przyczyna??

Dopisze jeszcze ze podczas mrozow po nocy pali od strzała bez zadnych dziwnych dzwiekow ale nie zawsze

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:37_________________________________________________moze ktos jeszcze mial podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam identyczne "objawy" jak u Ciebie: -20st pali pierwszy strzał a jak ciepły silnik to muszę trzymać dłużej zanim załapie przy czym dziwny dzwięk podczas uruchamiania, jadę w najbliższy piątek do mech i mają coś tam wymieniać, także po łykendzie sie odezwę i powiem co i jak,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie, do tego pusci czasami przy takim zapalaniu dymka czarnego, nie wiem od czego to zalezy, ja mam multitronic wiec dwumas odpada, tez to staram sie zdiagnozowac, ale nie mam zamiaru wimieniac polowy auta bo sie okaże ze to zapalniczka:):):)

jak sie dowiesz to daj znac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega miał to samo w vw4 pojechał do mechanika i podłączył mu kompa i ustawił dafkowanie przy rozruchu i było wszystko ok koszt 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten dźwięk po odpaleniu zaczął występować po tym jak dolałem oleju po zimie bo była susza na bagnecie. W następnej kolejności zanikały mi kierunki i wycieraczki się nie włączały ani spryskiwacze nie działały. Kompletny obłęd, każdy kolejny mechanik wymyślał niestworzone rzeczy co mogło się popsuć. W końcu odłączyłem akumulator na kilka minut i załączyłem z powrotem. Jak na razie jak ręką odjął. Może będziecie mieć to samo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...