Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działa wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby


zawadzkm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nie wiem co się stało ale nie działa tylny spryskiwacz wraz z wycieraczką. Poprostu nic się nie dzieje po załączeniu tylnej wycieraczki nie wiem co to jest proszę o pomoc.

Pozdro.

* stosuj proszę właściwy prefix [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci coś pomorze ale może :kox: czy czasem nie za szybko ucieka ci płyn do spryskiwaczy ?? miałem takie zdarzenie że mi poprostu pękł wężyk i tylny spryskiwacz ledwo ledwo pryskał a cały płyn lał sie w piz*u a zauważyłem dopiero jak posadziłem ciężkiego kumpla i gąpka kanapy nasiąkła i mokro sie zrobiło (kolo zasną a jak sie obudził i wysiadł to myslał że sie zlał bo miał dupe mokrą :polew:) :confused4: pokleiłem i działa .... ale do sedna wężyk masz pod kanapa razem z całą wiązką kabli i przewodów taki czarny grupszy karbowany charmonijkowy czy jakiś taki jak zwał tak zwał ... jeżeli nawet nie znajdziesz wycieku to może na dotyk wyczujesz czy jest ciśnienie bo jak jest to pozostaje sama dysza w spryskiwaczu a tam to już albo igła albo WD niewiem :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie co moze być i jak dojsc do wezyka tylnej wycieraczki. Silniczek slysze chodzi ale z dyszy w tylnej wycieraczki nei leci płyn ???? jak po koleji to sprawdzic bo jak patrze po otwarciu klapy silnika to nei ma dojscia :-(

sprawdz sobie watek w warsztacie - naprawa tylniej wycieraczki - jest krok po kroku co i jak - ja sie zastosowalem do przepisu i teraz smiga mi wycieraczka az milo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...