Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S6 Manual


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak ja bym zostawił tak jak było :wink4: te lampy same w sobie są ciekawe :)

a jak ma Cię potem psiarnia ganiać to lepiej sobie odpuść.. tym bardziej że jak napisałem wyżej IMO lepiej jest tak jak jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklejona wygląda dużo lepiej ale tak jak mówiłeś nie nadają się takie lampy do użytku na co dzień. u siebie miałem taki mod, migacze można by jeszcze przeboleć ale czerwony wsteczny był uciążliwy jak dla mnie więc folia wyleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, kontrole i tak masz regularnie, więc ... zrób sobie szablon i będzei naklejak co chwilę nową.

Jak dla mnie czerwona wygląda lepiej. U mnie na razie spokój. Zobaczymy co będzie przy jakiejś kontroli, a że CB na pokładzie, to ostatnio nie widuję się z Panami Policjantami za często.

Kiedyś jeszcze czytałem coś o kolorze żarówki, jaka powinna być do takiej folii, aby wszystko świeciło na pomarańcz.

Jak to gdzieś wyszperam, to przetestuję malowanie żarówki.

Ze wstecznym oczywiście gorzej, ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, kontrole i tak masz regularnie, więc ... zrób sobie szablon i będzei naklejak co chwilę nową.

Jak dla mnie czerwona wygląda lepiej. U mnie na razie spokój. Zobaczymy co będzie przy jakiejś kontroli, a że CB na pokładzie, to ostatnio nie widuję się z Panami Policjantami za często.

Kiedyś jeszcze czytałem coś o kolorze żarówki, jaka powinna być do takiej folii, aby wszystko świeciło na pomarańcz.

Jak to gdzieś wyszperam, to przetestuję malowanie żarówki.

Ze wstecznym oczywiście gorzej, ale coś za coś.

Zarówka zielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam Slepy kombinował z czerwoną folią i zielonymi żarówkami, nic dobrego z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam Slepy kombinował z czerwoną folią i zielonymi żarówkami, nic dobrego z tego nie wyszło.

z czerwoną folią, tak, ale żarówki zielonej nie znalazłem u Siebie i odpuściłem temat, bo bez klapy US, jakoś mi sie nie widziały te lampki na B5 :wink4:

Nowak, eSa klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem i widać, że Krycha coś tam działał :naughty:

Trzeba go wywołać do tematu.

http://www.audi80.pl/printview.php?t=19694&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odkrylem i upewnilem sie jak sie wlacza podgrzewanie kierownicy

w zwiazku z tym ze nie jestem jakims entuzjasta podgrzewanych foteli .... uruchomilem je raz na poczatku zeby zobaczyc czy dzialaja a potem ani razu ... az do dzis ;)

i po chwili zaczela tez mi sie podgrzewac kierownica ...

calkiem fajna sprawa

jestem ciekaw czy tak jak w a8 d3 podgrzewanie kierownicy wystepuje tylko w kierownicy 4 ramiennej. Tylko ze w a8 d3 wlacznik jest na plastikach od kolumny kierownicy... a tutaj wlacza sie przy wlaczeniu podgrzewania fotela kierowcy.

Wie ktos czy w innych modelach audi tez jest tak to rozwiazane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q7 i A6 C6 i A8 D3 wlacznik jest na lewym dolnym ramieniu 4ramiennej kierownicy i tylko w 4ramiennej kierownicy wystepuje podgrzewanie.

Wlacza sie niezaleznie od foteli, po wlaczeniu/kliknieciu na FISie pojawia sie info o wlaczeniu/wylaczeniu grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej A4 B5 ogrzewanie kierownicy uruchamia się wraz z podgrzewaniem fotela kierowcy - swoją drogą za***ista sprawa :good:

Z tego co gdzieś wyczytałem to w b5 podgrzewana jest tylko kierownicą multifunkcyjną- mam sterowanie radiem i telefonem fabrycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/photo/my-images/844/s6sportec.jpg/

co to za fele :mysli: jest jakis dokladny model?

autko kox gdybym mial tyle kasy to bym sie nawet nie zastanawial :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze s6 bedziesz zmienial na a8 :kox: a te a8 z duzym grillem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze s6 bedziesz zmienial na a8 :kox: a te a8 z duzym grillem?

jeszcze nie wiem

nie bede sie kierowac grillem... moze to byc przedlift

po prostu bede szukac zadbanej a8 na dobrym wyposazeniu w dobrym stanie z akceptowalnym przebiegiem... .z lat 03-06 ( do polowy roku ) z silnikiem 4.2

wymagania.

- nie bita

- ksiazka serwisowa

- dobrze wyposazona ( fajnie jak bedzie keyless go, wentylacja, masaz, 4 strefowy klimatronik, distronic ) im wiecej tym lepiej ;)

- kolor najlepiej czarny

- nie z francji ani nie z wloch

bylem juz ogladac jedna sztuke ale odpadla ...

:)

w razie co nie spieszy mi sie ani ze sprzedaza ani z kupnem ;) wiec na spokojnie sobie szukam takiej sztuki jaka chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, piszesz, że nie lubisz tiptronika, a A8 są tylko z automatem. :) Przynajmniej te nowsze D3>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak ...

nie pisze ze nie lubie bo tip ma swoje plusy aczkolwiek w autach z zacieciem sportowym ( mimo masy s6 cos tam w sobie sportu ma ... wsadzanie tipa ktory dosc mocno zmula te auto to wg mnie sredni pomysl ... w takich autach wole manuala )

tip jest to dosc stara konstrukcja zarowno w s6 c5 jak i a4 b6/b7 czy a a8 d3....

niestety wiekszosc uzytkownikow czy to w polsce czy za granica nie potrafi uzywac automatu nie mowiac juz o serwisie

dlatego potem czesto sa spore koszta, aczkolwiek do normalnej jazdy to bardzo fajna skrzynia ;)

ogolnie i manual i tip maja swoje plusy i minusy

duzo zalezy od indywidualnych upodoban

ja wole manuala ale w d3 bede skazany na tipa i nie bede plakac z tego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...