Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S6 Manual


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym przy moim kolorze auta to wchodzi w grę delikatniusieńka ściemka :tongue4:

Show As :kox:

soooon :decayed:

Paweł jaką masz średnicę końcówek wydechu ? Bo muszę swoje wyprostowac, a nie wiem jaka średnieca będzie dobra :mysli:

1808_wiejski-tuning.jpg

:rolleyes:

:polew: :polew: ło matko :naughty::decayed:ragga fura kox będzie - fi w sam raz :tongue4:

Ssijta :decayed:

90mm szerokosc calej rurki a grubosc ok 5mm

Dzięki :good:

Wizualnie to tak chyba ciut za wąskie te fifki :mysli: Czy mnie się wydaje tylko ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ci powiem ze ja bym wiekszych nie chcial wg mnie na zywo wyglada to tak jak ma byc. czyli seryjnie i schludnie. ze srednia latwo przesadzic i nieraz 10mm wiecej juz mocno psuje efekt[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 15:19_________________________________________________dzis kreska ze switzerem p800 zakonczona niepowodzeniem :kox:

zaraz postaram sie wrzucic jakies fotki ;)[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Sciema szyb:

006xxs.th.jpg 001qlp.th.jpg

S6 i Switzer P800:

002qh.th.jpg 003zzr.th.jpg 004mv.th.jpg 005jsd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dostales z tym Switzerem? 20 dlugosci? pytam powazine, bo to auto za***iście przenosi moc na kola, wiec tutaj pewnie przy drugim biegu juz go widziales daleko z przodu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie mylę to to dziadostwo ma z jakieś 800PS ?? :shocked: :shocked: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dostales z tym Switzerem? 20 dlugosci? pytam powazine, bo to auto za***iście przenosi moc na kola, wiec tutaj pewnie przy drugim biegu juz go widziales daleko z przodu :gwizdanie:

nie wiem .... duzo w cholere. Wynik znalem od poczatku ale jechalem dlatego zeby pocieszyc sie widokiem jak to zapier*ala ;). Mimo ze u mnie 2 osoby na pokladzie a on sam to i tak by to nic nie zmienilo jakbym jechal sam ;) ... ale kolega jeden do mnie powiedzial potem ze myslal ze ja nie deptalem do podlogi ....

Masakryczny przeciag zrobil ten switzer.

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:21_________________________________________________Wlasciciel switzera mega sympatyczny gosc .... mowil ze mial duzo w zyciu aut np f430 ale stiwerdzil ze nissan to jedno z najlepszych. Jego brat ma rs6 c6 730KM po mtmie i mowi ze tez bardzo fajne auto ... ;)

a co do switzera to robiony w polsce przez oficialnego przedstawiciela ... i podobno zachowal gwarancje.

no ale nie ma co porownywac skoro tamto w optymalnych warunkach na dobrym podlozu i oponie robi 2.5s do 100km/h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Switzer porabia Hayabusę w pełnym zakresie a co dopiero S6 w starej kaście, ja bym nawet z nim nie startował bo było by mi głupio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 w starej kaście, ja bym nawet z nim nie startował bo było by mi głupio

Dlaczego głupio :blink:? Sama przyjemność dostać baty od takiego monstrum. Ja bym się nawet cienkim z nim ustawił dla samej satysfakcji :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 w starej kaście, ja bym nawet z nim nie startował bo było by mi głupio

Dlaczego głupio :blink:? Sama przyjemność dostać baty od takiego monstrum. Ja bym się nawet cienkim z nim ustawił dla samej satysfakcji :decayed: :decayed:

tez tak sadze ... ale widac vario startuje tylko tam gdize ma szanse na wygrana. dla mnie to byla przyjemnosc podludzic switzera na swiatlach i patrzec jak to startuje i jakie dzwieki wydaje a potem stanac i obejrzec takie cos z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na to co to auto oferuje to jest to prawie promocja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie prawie robi wielką różnice.. :naughty: znalazłem cene ....555 tysięcy złotych... :slina: :slina:

aby nie robić OT ładna S6 C5 :naughty: a dostać baty od takiego potwora jak GTR Switzer.. bezcenne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dostales z tym Switzerem? 20 dlugosci? pytam powazine, bo to auto za***iście przenosi moc na kola, wiec tutaj pewnie przy drugim biegu juz go widziales daleko z przodu :gwizdanie:

nie wiem .... duzo w cholere. Wynik znalem od poczatku ale jechalem dlatego zeby pocieszyc sie widokiem jak to zapier*ala ;). Mimo ze u mnie 2 osoby na pokladzie a on sam to i tak by to nic nie zmienilo jakbym jechal sam ;) ... ale kolega jeden do mnie powiedzial potem ze myslal ze ja nie deptalem do podlogi ....

Masakryczny przeciag zrobil ten switzer.

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:21_________________________________________________Wlasciciel switzera mega sympatyczny gosc .... mowil ze mial duzo w zyciu aut np f430 ale stiwerdzil ze nissan to jedno z najlepszych. Jego brat ma rs6 c6 730KM po mtmie i mowi ze tez bardzo fajne auto ... ;)

a co do switzera to robiony w polsce przez oficialnego przedstawiciela ... i podobno zachowal gwarancje.

no ale nie ma co porownywac skoro tamto w optymalnych warunkach na dobrym podlozu i oponie robi 2.5s do 100km/h ;)

Już się Ciebie miałem pytać skąd masz pewność że to P800 jak "zwykłego GT-R'a" ciężko zobaczyć na drodze a co dopiero Switzer P800 :kox:

[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 16:47_________________________________________________

Jezuuu ciekawe ile Taki P800 kosztuję bo Seria około 350 tyś Miedziaków :shocked:

http://otomoto.pl/nissan-gt-r-switzer-p800-C17267687.html

Tu masz mój temat o tym potworze :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126488.msg1511422#msg1511422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na wsi są 2 GT-Ry, biały i czarny, 2 szt. zmodzone :)

co do ustawek to nie jestem już tak młodym jurnym kogutem jak autor wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie małe to S6 się wydaje przy takim GT-R :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak widziałem właśnie w zg że czasem śmiga ten skyline ale nie wiedziałem że to p800 :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak widziałem właśnie w zg że czasem śmiga ten skyline ale nie wiedziałem że to p800 :shocked:

Nowy GT-R to żaden już Skyline, nie mylić tego.

Sorry za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...