Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Na forum jest dużo specjalistów wiec chce aby się wypowiedzieli

Mianowicie nudzi mnie cisza w środku auta i chciałbym cos zrobić z wydechem aby był głośny i wydawał dobry dzwięk

Kat wycięty na poczatek :kox:

Co byscie polecali zrobić? Inny tłumik końcowy???

Czekam na propozycje bo jestem ostro zdeterminowany :naughty::kox:

Opublikowano

poza katem co chcesz jeszcze wymłodzidz,dizel to nie benzyna pamietaj

Opublikowano

temat był wielokrotnie poruszany :szukaj: ale jesli mam ci zaoszczędzić szukania to powiem że komentarze zawsze jednakowe że z diesla nie uzyskasz fajnego głosu takiego jak w benzynie, mozesz pokombinować z końcówkami sportowymi ale podejrzewam ze to tez cię nie zadowoli do końca

Opublikowano

masz v6 rob przelot bedzie git :wink4:

Opublikowano

masz v6 rob przelot bedzie git :wink4:

Czyli?????????

Tak wiem zielony jestem :kox:

Opublikowano

Wywal kata i srodkowy tłumnik a koncowy zmien na przelotowy :) W sumie gra nie warta świeczki itak będzie kle kle kle kle kle

Opublikowano

A ja mysle że warta... Wpisz sobie na youtube 2.5 sound tam jest takie jedno nagranie z b5 jak ładnie może to chodzić...

Takie coś fakt że na wolnych klekot słychać ale chyba może się podobać?

Opublikowano

W R4 TDI mozna zapomniec o fajnym dzwieku (chyba, ze swist turbiny na przelocie + klekle jest ok), w V6 TDI jest lepiej, mozna zrobic przelot (od kolektora prosta rura, na koncu tlumiki przelotowe) i bedzie brzmial w miare fajnie (w koncu to V6, na filmiku kolegi u gory fajnie slychac, ze to V) albo mozna poleciec ostro po bandzie i zalozyc Millteka

Milltek Audi A5 3.0 TDi - sound like a diesel?

z tym, ze w 2.5 V6 TDI nie uzyskasz takiego dziweku, bo bedzie klekot, tutaj jest common rail i ten klekot jest duzo cichszy na postoju, moj ojciec ma 3.0 V6 TDI i jak jest rozgrzany to na postoju jest tylko delikatne cykanie a dzwiek podczas ognia jest za***isty ;)

Opublikowano

A ja mysle że warta... Wpisz sobie na youtube 2.5 sound tam jest takie jedno nagranie z b5 jak ładnie może to chodzić...

Takie coś fakt że na wolnych klekot słychać ale chyba może się podobać?

Popieram że się da wymodzić ładny dźwięk. Mnie tam się podoba jak gada na tym filmiku. U mnie na przelocie tak śmigało AUDI A4 AVANT 1.9 TDI AFN QUATTRO na ŚNIEGU

Opublikowano

Panowie ja mam 1,9 AFN.

Warto modzić z tym wydechem czy dać sobie spokój? Chciałbym jednak żeby Brzmiał trochę lepiej

Opublikowano

ja mam przelot

pokaze kilka opcji bo juz motalem sie z wydechami

Tak jest teraz

Było tak

Tak bez zadnych tłumików

A tak bez kata i z srodkowym i Brak koncowego

bawcie sie :kox:

A w 2,5 to bedzie miazga... :decayed:

Opublikowano

MAGIC87 jaki teraz masz przelotowy tłumik załozony na pierwszym filmiku?

Opublikowano

Dla mnie najlepszy dźwięk na drugim filmiku

Opublikowano

Czyli co???

Wywalam kata ma się rozumieć i co w jego miejsce? Zostawić puche czy wstawić rurke??

Srodkowy wywalam i w jego miejsce kwasówke? :mysli:

W tygodniu coś przydziałam :kox:

Opublikowano

wywalasz kata i wstawiasz rurke

wywalasz srodek i tez rurke

a koncowe mam takie cos

http://allegro.pl/awg-tlumik-sportowy-rurowy-uni-przelotowy-cz-wa-i1534819208.html

na 2 filmiku był tylko jeden tłumik.

na pierwszym pordzieliłem i zrobiłem wydech na 2 strony... na 2 tłumikach jest ciszej

Zeby nie było, 1.6 exclusive sport... to jest Diesel :tongue4: tylko 1.6 na klapie

Opublikowano

Wiem - oglądałem Cie w akcji na Wyrazowie :kox:

Opublikowano

A ja mysle że warta... Wpisz sobie na youtube 2.5 sound tam jest takie jedno nagranie z b5 jak ładnie może to chodzić...

Takie coś fakt że na wolnych klekot słychać ale chyba może się podobać?

na tym filmiku daje ostro.. tez tak bym chcial.. za niebawem zmieniam plecionke i przy okazji wycinam kata.. i moze bym cos pokombinowal.. tylko co.. srodkowy-rurka.. a koncowy?

Opublikowano

No daje daje aż żałuje że nie kupiłem autka z takim silniczkiem :slina:. Niestety nie mogę Ci doradzić bo się na tym totalnie nie znam :( Pozostaje Ci słuchać rad kolegów. Chyba, że może napiszesz do tego gościa z YouTube może się uda jakieś info wyciągnąć co on tam zmajstrował.

Opublikowano

Przecież tam pisze w komentarzu :kox:

Opublikowano

coś kiepskie te wasze tdi ma dźwięk ;)

Ale ryczy :naughty: z daleka to jak ~subaru :decayed: . Same rury bez tłumików?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.