Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośny rasowy wydech w TDI ?


Gość Damian A4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a probowal ktos wywalic ostatni tłumik w tdi-ku a zostawic jedynie srodkowy...moze i roznicy brak czy ostatni czy srodkowy ale lepiej jest potem wysc z rura przez belke.Jak robilem wydech z kwasu to w tym momemncie mialem najwieksze problemy :facepalm: jak obinac taka srednica belke by nie waliło i ladnie skomponowac sie z ostatnim tłumikiem-jednym słowem metaloplastyka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... ja w Mondeo w dyszlu fabrycznie miałem tylko końowy tłumik wywalenie samego kata nie dało nic kompletnie. wywalenie końcowego dało spooooro... w audi wywaliłem najpierw 2 katy z pod auta i nic cisza... wywaliłem środkowy tłumik dalej cisza... wywaliłem kata za turbiną dalej cisza... wywaliłem końcowewydechy i w końcu zagrało... więc jak nie wywalisz końcowego to nic nie uzyskasz w dyszlu. koleszka w borze 1,9 tdi wywalil całość i uzyskał taki dźwięk jak wyżej w filmiku w tym a3. uwierz mi że te "gołębie" przejedzą ci się raz dwa jak pare razy ktoś zrobi z tego beke. ten ziomeczek ode mnie wytrzymał z 2 miesiące i zaczeło go już wkurzać to że każdy ma zbite że robi "fruuuu"

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

a ten specyficzny dźwięk to cofka z turbiny i jak zostawisz kata to nie powinno być tak mocno słyszalne... najbardziej słychać po wywaleniu kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak czy siak podejde do tematu raz jeszcze :naughty:

Zabieram sie za szukanie tlumika koncowego robionego na zamowienie,wiec zobaczymy czy cos pomoze=polepszy efekt dzwiekowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chomiczesq powiedz mi jak u Ciebie z kopceniem po wywaleniu katów i pełnym przelocie w 2.5? chcę teraz zacząć działać w tym temacie ale nie wiem jakie końcówki zamontować, czy proste, czy może skierowane w dół w chromie. Druga sprawa, jaką polecacie firmę końcowego przelotowego aby uzyskać dobry dzwięk? Musi być coś z typu Remus czy może być zwykły przelotowy? A co ze strumienicą? montować czy strata kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...