Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu

Hugo

było grubbo :wink4:

a i jeszcze jedno co złego to nie ja :decayed:

pokój przy klatce schodowej to był drugi Mordor :kox: ja byłem po sąsiedzku i słyszałem kto był na korytarzu :tongue4: niech ktoś wrzuci zdjęcie Siemiana z karnym ku**sem na plecach :kox:

:drunk: nie było aż tak strasznie ... :gwizdanie:

czy ja wiem :kox: zdechlaki prawie do samego wyjazdu sie kisili w wyrach :tongue4:

Cuber, Jarko ThemOn jak zwykle okazaliście się wielcy organizując mega zarombisty zlot :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jarkowi dziękuję dodatkowo za garść gadżetów :wink4::notworthy:

Dziękuję również wszystkim zlotowiczom, z którymi miałem okazję się dobrze bawić :kox: fajnie było zobaczyć znowu Wasze gemby :decayed: :decayed: :decayed:

Dzięki wszystkim za super imprezę i do zobaczenia na letnim :naughty:

Dzieki za zlot ,było za***iście :hi:

Ja balowałem nad ranem ale nie widziałem zeby ktos gasił fajki w wykładzinie :decayed:

Oj Moskal, chyba oślepłeś :laghing2: :laghing2: :laghing2:.

A może to Ty ? :kwasny:

Wrzucać foty ja powoli wstawiam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7418.msg2298785#msg2298785 :decayed: a jutro powinno być ~260 zdjęć do oglądania :gwizdanie:

Oj Moskal, chyba oślepłeś :laghing2: :laghing2: :laghing2:.

A może to Ty ? :kwasny:

ja nie pale :decayed:

Dzięki wszystkim za zlot, jak zawsze było mega :kox: A teraz po otwarciu basenu, ośrodek jest po prostu rewelka :good: Wrzucać foty bo nie wszyscy pamiętają cały zlot :)

Wielkie dzięki za kolejny MEGA ZLOT :notworthy: :notworthy: :notworthy: Jak zawsze organizatorzy staneli na wysokości zadania :good: Dzięki :)

P.S. Stasinda jest TWIERDZĄ zdobytą i zdominowaną przez A4-KLUB :naughty: :naughty: :naughty:

Również dziękuje za Super weekend :good: Dawno się tak dobrze nie bawiłem, i dawno się tak nie uśmiałem :)

Poza małą wpadką przy wyjściu z MORDORU było :kox: Dzięki za pomoc :)

Dzięki za mega zlot :kox: już się nie mogę doczekać na kolejny :naughty::decayed:

I jeszcze raz dzięki Arturoo, robert. i blant88 za wszelką pomoc :notworthy:

dzięki wszystkim za świetną zabawe. Ide boks trenować przed letnim także Themon będzie rewanż :polew: :polew:

Jeszcze jedna prośba do wszystkich... Nie piszcie tutaj specjalnych podziękowań dla mnie za to że byłem bo może się straszny bałagan zrobić. Na PW też już nie piszcie bo skrzynka się blokuje a sam nie nadążam czytać. Tutaj prośba do Huga żeby założył osobny temat z podziękowaniami dla mnie :polew: :polew: :polew: :polew:

ja też dziękuje za zlot, tak mi sie podobało że dziś wracam z powrotem (bo zapomniałem auta wziąć :polew: )

PS. będzie ktoś jeszcze jutro w stasindzie z A4?

PS. będzie ktoś jeszcze jutro w stasindzie z A4?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.